سلبریتی هایی که نمی دانستید چند رگه هستند

سلبریتی هایی که نمی دانستید چند رگه هستند

صنعت سرگرمی مملوء از چهره های جذاب است. اما جذابیت این چهره ها فقط به دلیل لباس ها و آرایش موی حیرت انگیز آن ها نیست بلکه نتیجه ی زیبایی ذاتاً منحصر به فرد آن ها هم هست. بسیاری از این سلبریتی ها با توجه به اصلیت شان و محل تولد یا بزرگ شدن شان چند رگه هستند. در ادامه با تعدادی از آن ها آشنا خواهیم شد.

شارلیز ترون

شارلیز ترون در آفریقای جنوبی از خانواده ای آفریکانر متولد شد. او از سمت مادری اصلیتی آلمانی و از سمت پدری اصلیتی فرانسوی و هلندی دارد. اجداد فرانسوی ترون اولین فرانسوی های پروتستانی بودند که در آفریقای جنوبی ساکن شدند.

لئوناردو دیکاپریو

پدر لئوناردو دیکاپریو اصلیتی ایتالیایی – آلمانی دارد. والدین مادرش دو مهاجر آلمانی و روس بودند. دیکاپریو در یکی از مصاحبه هایش گفت که او خود را نیمه روس می داند.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن متولد هاوایی است و اسمی هم به زبان هاوایی به معنای «ستاره ی بهشتی» دارد. او اصلیتی ایرلندی اسکاتلندی دارد.

جسیکا آلبا

مادر جسیکا آلبا اصلیتی دانمارکی، ولزی، آلمانی، انگلیسی و فرانسوی دارد در حالی که اجداد پدری اش هر دو فرزندان مهاجرانی مکزیکی بودند.

تیموتی شالامی

مادر تیموتی شالامش اصلیتی یهودی دارد و پدرش فرانسوی است. مادربزرگ او کانادایی بود و اصلیتی بریتانیایی داشت.

میلا یوویچ

میلا یوویچ متولد شهر کی یف پایتخت اوکراین است. مادرش بازیگری روس و پدرش پزشکی صربستانی بود. اجداد مادری اش از شهر تولای روسیه بودند.

زندیا

پدر زندایا آفریقایی – آمریکایی است و اصلیتی آرکانزاسی دارد. اصلیت مادر او هم آلمانی و اسکاتلندی است.

کریس همسورث

کریس همسورث متولد استرالیا است. پدربزرگ مادری اش یک مهاجر هلندی بود و مادربزرگ مادری اش اصلیتی ایرلندی داشت. او از سمت پدر اصلیتی انگلیسی، اسکاتلندی و آلمانی دارد.

اسکارلت جوهانسون

پدر اسکارلت جوهانسون متولد کپنهاگ پایتخت دانمارک است. پدربزرگ پدری اش سوئدی بود. مادر اسکارلت در یک خانواده ی یهودی اروپایی که اهل هلند و روسیه بودند به دنیا آمده بود.

سلما هایک

پدر سلما هایک لبنانی مکزیکی است. مادرش یک خواننده ی اپرای مکزیکی با ریشه ی اسپانیایی است. هایک خود را نیمه لبنانی و نیمه اسپانیایی می داند.

اوما تورمن

اوما تورمن متولد شهر بوستون آمریکا است . پدرش آمریکایی و مادرش یک مدل سوئدی با ریشه ی آلمانی بود.

جیسون موموآ

جیسون موموآ در هاوایی متولد شد. پدرش اصلیتی هاوایی داشت و اصلیت مادر او نیز به آلمان، ایرلند و بومیان آمریکا بازمی گشت.

رایان گاسلینگ

رایان گاسلین اصلیتی فرانسوی-کانادایی، آلمانی، انگلیسی، اسکاتلندی و ایرلندی دارد.

اوا گرین

اصلیت پدر اوا گرین به بریتان (ناحیه ای در شمال فرانسه) و سوئد بازمی گشت. مادر او هم اهل الجزایر بود و بعدها به فرانسه مهاجرت کرد.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود