مدلینگ با سوگل طهماسبی: «نگین» سریال بیگانه‌ای با من است

مدلینگ با سوگل طهماسبی: «نگین» سریال بیگانه‌ای با من است

سوگل طهماسبی متولد ۲۵ بهمن سال ۶۴ در اصفهان است. سوگل طهماسبی بازیگر نقش نگین در سریال بیگانه ای با من است. نگین خانم، همسایه سعید است. سعید دستیاری، همسر نساء بوده و سامرند معروفی نقشش را بازی می کند. نسا خانم، شبنم قلی خانی است که همسر سعید محسوب می شود و نقش اصلی سریال محسوب می شود.

این دختر نصف جهان، هنرپیشه سینما، تلویزیون و تله فیلم بوده و اخیرا در سریال بیگانه ای با من است و سریال خانه امن، شاهد نقش آفرینی این دختر هنرمند توانا هستیم. سوگل طهماسبی اصالتی بختیاری دارد و دانش آموخته رشته گرافیک می باشد.

سوگل طهماسبی از سال ۱۳۹۰ با فیلم بزرگ مرد کوچک وارد سینما شد و در چارسو، هنگامه، چهل کچل و بچه گرگ های دره سیب از فریدون نجفی بازی کرد.

سریال شناسی سوگل طهماسبی سوگل طهماسبی از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۹ در ده ها سریال در شبکه های مختلف سیما حضور یافته است. جدید ترین کار سوگل طهماسبی در سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی که نیمه دوم سال ۹۹ پخش شدند.

سوگل طهماسبی در سریال پلیسی خانه امن، در نقش غزل محبی حضور یافت. سوگل طهماسبی در سریال خانه امن، جاسوس-تروریست بود و همسر دوم داود معرفی شد.

سوگل طهماسبی در این سریال، هم بازی حمیدرضا پگاه (در نقش کمال)، امین زندگانی (در نقش افشین)، سیما تیرانداز (در نقش ثمین)، کاوه آفاق (در نقش فرزاد فرخت) و سپیده خداوردی (در نقش نرگس شریف) شده بود.

سوگل طهماسبی در سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور نیز در نقش ثریا، خواهر عبد (با بازی حسام منظور) و زن احمد (با بازی سجاد دیرمینا) حاضر شده بود.

کلکسیون مانتوهای شیک و جذاب سوگل طهماسبی در جشنواره های تهران

رنگ های شاد و لب خندان بخش جدایی ناپذیر از استایل سوگل طهماسبی است

استایل های سوگل طهماسبی در سال ۹۸

سوگل طهماسبی در سریال نجلا شبکه ۳ سیما نیز که پیش از سریال طنز صفر بیست و یک پخش شد، هم بازی آزیتا حاجیان و دخترش ملیکا شریفی نیا شده بود. سارا رسول زاده در نقش نجلا، هم بازی سوگل طهماسبی در این سریال پربیننده پاییزی بود.

سوگل طهماسبی در سریال سرگذشت نیز بازی کرده بود. سریال سرگذشت به کارگردانی سید جمال سید حاتمی محصول شبکه ۱ سیما بود و سوگل طهماسبی در سریال سرگذشت هم بازی بهنام تشکر و شیوا ابراهیمی و دیگران شده بود.

سوگل طهماسبی در سال ۹۷ نیز در سریال گاندو به کارگردانی جواد افشار در شبکه ۳ سیما، در نقش عطیه، زن محمد و کارمند وزارت امور خارجه بازی کرده بود. وحید رهبانی نقش محمد را بازی کرد که نقش اصلی و عضو تیم امنیتی بود.

سوگل طهماسبی در سریال دنگ و فنگ روزگار محصول شبکه ۱ نیز در نقش خانم بدیعی را ایفا می کرد که معلم مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی بود و با بیژن بنفشه خواه و مینا نوروزی و سافی زنیتی نیز هم بازی شده بود.

از کلکسیون استوری ها با تیپ های کژوال شاد سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی

از کلکسیون استوری های پاییزی سوگل طهماسبی

اینستاگرام نگین سریال بیگانه ای با من است

سوگل طهماسبی بازیگر نقش نگین در سریال بیگانه ای با من است، بیش از ۴۷۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او بیش از ۲۴۰ پست تا زمان انتشار این گزارش به اشتراک گذاشته و پرستو صالحی نیز صفحه او را دنبال می کند. استوری هایش درباره پشت صحنه بازی ها و سریال های وی می باشد. اینستاگرام سوگل طهماسبی را در نشانی: @sogoltahmasbii دنبال کنید.

از اینستانوشته های پر لایک سوگل طهماسبی در سال ۹۹

از کلکسیون فوتوشوت های آتلیه ای سوگل طهماسبی

این عکس نشان می دهد که سوگل طهماسبی به فشن توریسم هم علاقه دارد. کاشی کاری های زیبای کاخ گلستان (نگین کاخ های ایران)

سوگل طهماسبی و سلفی با نوید محمد زاده

سوگل طهماسبی چند ماه پیش نیز در برنامه «کتاب باز» به مجری گری سروش صحت در شبکه نسیم نیز حضور یافت که نشان داد تا چه اندازه اهل کتاب و کتابخوانی مثل خواهران شریفی نیا است.

سلفی با سروش صحت در برنامه کتاب باز

اگر نظر و دیدگاهی درباره نقش نگین در سریال بیگانه ای با من دارید یا درباره آثار سوگل طهماسبی، نظری دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

دیجیاتو
۸ نظر

ورود

 • Nima بهمن ۸, ۱۳۹۹

  درود.
  بی نظیر
  پرچم بختیاری با اصالت بالاست.
  تو من خیالمی نیری ز ویروم ددو

  • ابی بهمن ۱۲, ۱۳۹۹

   سلام واقعا توی فیلم بیگانه ای با من است اگه همه رفتار زنها اینجوری باشه ما مردها قلبن بهشون عشق می ورزیم ❤️❤️❤️❤️???

 • مشتاق بهمن ۹, ۱۳۹۹

  به نظرم تنها بازیگر خانم با تیپو قیافه مناسب هم پوشیده در عین حال شیک وباکلاس آفرین بر تو بختیاری اصیل

 • حق گو بهمن ۹, ۱۳۹۹

  خانم سوگول طهماسبی خوزستانی و بزرگ شده اهواز است فقط به خاطر جنگ متولد اصفهان است و پس از آن مجددا به اهواز مراجعه کردند ایشان دختر شایسته خوزستان است

 • یه ایرونی بهمن ۹, ۱۳۹۹

  هر کجایی هست خدا حفظش کنه و پلنگ ملنگ نشه

 • نرگس بهمن ۱۰, ۱۳۹۹

  به به کیف میکنم دختر خوب شما واسه من یه الگویی

 • Mahsa بهمن ۱۰, ۱۳۹۹

  خیلی خوشکلی شما

 • ابی بهمن ۱۲, ۱۳۹۹

  سلام واقعا توی فیلم بیگانه ای با من است اگه همه رفتار زنها اینجوری باشه ما مردها قلبن بهشون عشق می ورزیم ❤️❤️❤️❤️???