کشف عجیب زن نیویورکی پشت آینه سرویس بهداشتی خانه اش + ویدیو

کشف عجیب زن نیویورکی پشت آینه سرویس بهداشتی خانه اش + ویدیو

سامانتا هارتسو در تلاش برای پیدا کردن منشاء هوای سرد در سرویس بهداشتی خانه اش بود که یک اتفاق عجیب ماجرایی ترسناک را برای او رقم زد. او که متوجه شد هوای سرد از پشت آینه خانه اش می آید آینه را از دیوار جدا کرد و ناگهان متوجه یک آپارتمان سه خوابه پشت آینه شد و از آنجا که زن بسیار شجاعی بود تصمیم گرفت وارد آپارتمان مخفی شود و از راز پشت آینه سر در بیاورد.

او که ساکن یکی از محله های شلوغ نیویورک است در مصاحبه با نشریه NBC گفت بالاخره این کنجکاوی کار دست من می دهد. نمی توانستم بیخیال آپارتمان مخفی پشت آینه خانه شوم.

این خانم ۲۶ ساله که اوایل همین ماه به وجود خانه مخفی پشت آینه دستشویی منزلش پی برد همزمان با قدم گذاشتن به داخل این خانه مخفی از ماجراجویی اش فیلم گرفت و آن را با میلیون ها مخاطب در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. بسیاری بعد از دیدن این فیلم آن را با ماجراهای فیلم پارازیت یا انگل مقایسه کردند که در آن خدمتکار خانه سالهای سال همسر بیکارش را در یک اتاقک مخفی در خانه صاحبخانه پنهان کرده بود.

هارتسو در تعدادی ویدیو که حالا جزو پر بیننده های تیک تاک است ابتدا از هوای سردی صحبت می کند که با منشاء نامعلوم وارد فضای سرویس بهداشتی می شود. او در ویدیو می گوید جریان هوای ورودی آنقدر قوی است که باعث می شود موهایش از روی سرش بلند شوند.

سامنتا تصمیم می گیرد یک ماسک و چراغ قوه به سرش ببندد و پس از برداشتن چکش وارد  دریچه ای شود که پشت آینه خانه اش کشف کرده است. همزمان هم اتاقی او از داخل سرویس بهداشتی مراقب است که اتفاقی برای سامانتا نیافتد و مرتبا فریاد میزد برو جلو!

سامانتا در آنسوی دیوار یک خانه مخفی پیدا می کند. خانه ای با پنجره های باز و چندین کیسه زباله. او همچنین یک بطری آب خالی پیدا می کند که نشان می دهد تازگی ها کسی در آنجا بوده است.

این خانم جوان بعد از ماجراجویی خود در مصاحبه با نشریه نیویورک می گوید: انتظار داشتم کسی آنجا باشد بخصوص بعد از دیدن بطری های آب خالی.

اما بعد از اینکه سامانتا دقیق همه اتاق ها را می گردد متوجه می شود که خبری از توالت یا حمام در این واحد نیست و لوله ها هم از دیوارها بیرون زده اند در نتیجه به این نتیجه می رسد که کسی در آنجا زندگی نمی کند. او ادامه می دهد علت وجود این آپارتمان مخفی پشت آینه دستشویی خانه من هنوز مشخص نشده است و تا آنجا که از مدیران ساختمان سوال کرده آنها هم علت را نمی دانند. سامانتا فعلا به توصیه دوستانش از سرویس بهداشتی خانه اش فاصله گرفته اما به همشهری های نیویورکی اش که با معضل خانه های کوچک و گران دست و پنجه نرم می کنند توصیه کرده حواسشان به چیزهایی مثل جریان هوای غیرعادی در خانه باشد چه بسا فضای بزرگتری آنسوی دیوارهای منزل در انتظارشان باشد.

بیشتر بخوانید:

کشف بزرگ ترین معدن طلای ایران

کشف زرافه های کوتوله برای اولین بار در آفریقا

منبع: theguardian
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود