داستان اسباب بازی به حقیقت پیوست؛ ماجرای پیدا شدن باز لایتیر یک کودک

داستان اسباب بازی به حقیقت پیوست؛ ماجرای پیدا شدن باز لایتیر یک کودک

یک کودک دو ساله که اسباب بازی باز لایتیر خود را در جریان یک سفر هوایی گم کرده بود دوباره پیدا کرد. این اسباب بازی سپس توسط چند نفر پیدا می‌شود و با دیدن نام آن کودک در زیر پای اسباب بازی متوجه نام صاحب آن می‌شوند و آن را به او باز می‌گردانند. هاگن دیویس کالیفرنیایی به همراه پدر و مادر خود به دالاس تگزاس در حال پرواز بود که باز لایتیترش را در هواپیما جا می‌گذارد. او هنگامی که باز لایتیر خود را از دست داده بود آرام و قرار نداشت. هاگن بی خبر از این بود که کارکنان ایرلاین این اسباب بازی را پیدا کرده و متوجه نام وی در زیر این اسباب بازی شده بودند.

باز لایتیر

آن‌ها توانستند با اسامی که در رزروهای صندلی هواپیما بود اطلاعاتی از خانواده هاگن را پیدا کنند و اسباب بازیش را به او برگرداند. آن‌ها باز لایتیر را در جعبه‌ای فرستاده بودند که روی آن نوشته شده بود «به سوی بیکران و فراتر از آن.» مادر ۳۱ ساله هاگن یک کارمند دولت است. او می‌گوید: «آن‌ها عکس‌های بسیار زیبایی از باز در کابین خلبان، کنار هواپیما و جاهای دیگر انداخته‌اند. من از آن‌ها ممنونم چون متحمل هزینه بسیار زیادی برای فرستادن جعبه و انداختن عکس‌ها شدند. خیلی ارزشمنداست که کارکنان ایرلاین برای یک غریبه اینگونه وقت و هزینه گذاشتند.»

 

باز لایتیر

مادر این کودک که در زمان پرواز نوزاد هفت ماهه‌ای را باردار بود می‌گوید: «ما می‌دانستیم که مسافرت با هواپیما برای یک بچه دو ساله می‌تواند استرس‌زا باشد. پس تصمیم گرفتیم که برای اسباب بازی مورد علاقه‌اش را تهیه کنیم. پروازی که داشتیم پرواز طولانی و طاقت فرسایی بود. حفظ پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک نیز به سختی آن اضافه کرده بود. موقعی که فرود آمدیم برای پیاده شدن لحظه شماری می‌کردم. در لحظه پیاده شدن فکر می‌کردم همه چیز را برداشته‌ام اما وقتی به مقصد رسیدیم فهمیدم که باز لایتیر را با خود نیاورده ام. پسرم بسیار ناراحت شد. هگان یکی از طرفداران پروپا قرص انیمیشن داستان اسباب بازی است.»

باز لایتیر

مادر هاگن اضافه کرد: «او از دیدار دوباره‌اش با باز لایتیر بسیار خوشحال است. وقتی جعبه رسید ما آن را باز کردیم و پسرم از بعدازظهر تا وقتی که به رختخواب برود با آن بازی کرد. صبح روز بعد اولین چیزی که به زبان آورد این بود که «باز لایتیر کجاست؟!» پسرم باز لایتیر را کنار خود در تختش می‌خواباند و با او به تماشای کارتون‌هایش می‌نشیند.»

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود