۵ ویژگی عجیبی که پرستاران فرزندان سلبریتی‌ها باید داشته باشند

۵ ویژگی عجیبی که پرستاران فرزندان سلبریتی‌ها باید داشته باشند

پرستار فرزند یک سلبریتی بودن شاید رویای خیلی از افراد باشد. سفر کردن با خواننده یا بازیگر مورد علاقه‌تان بسیار می‌تواند هیجان انگیز باشد. با این حال همه چیز در این شغل جالب و هیجان انگیز نیست. افرادی که می‌خواهند برای این شغل اقدام کنند باید آزمایشات پیچیده‌ای را بگذارند که بعضی از آن‌ها بسیار عجیب است.

۱- آن‌ها باید قبلا این کار را تجربه کرده و بلد باشند

از اولین مواردی که در استخدام پرستاران بچه در نظر گرفته می‌شود این که است که آن‌ها باید بالای ۳۵ سال داشته باشند. این بخاطر این است که سلبریتی‌ها نمی‌خواهند کسی را به خانه خود بیاورند که به دنبال مشهور شدن و خودنمایی است. تنها چیزی که آن‌ها می‌خواهند کسی است که رفتار با کودکان را بلد باشد و بدون دردسر بتواند آن‌ها کنترل کند.

۲- آن‌ها همیشه باید در دسترس باشند

یک پرستار بچه در هالیوود باید برنامه انعطاف پذیری داشته باشد چرا که برنامه والدین کودک دائم در حال تغییر و جابه‌جا شدن است. برد پیت و آنجلینا جولی سختگیری‌های بسیاری نسبت به پرستارشان داشته‌اند. برای آن‌ها ضروری بود که پرستار بچه حداقل تا مقطع لیسانس درس خوانده باشد، حداقل به دو زبان صحبت کند و حتما بتواند به همراه آن‌ها به اروپا و شهرهای مختلف ایالات متحده سفر کند.

۳- آن‌ها باید برای هر کاری آماده باشند

وقتی قبول می‌کنید که پرستار فرزندان سلبریتی‌ها باشید باید برای انجام خیلی از کارها آماده باشید. برای مثال سارا جسیکا پارکر از پرستار بچه خود می‌خواهد تا به طور مداوم ژل حمام فرزندش را چک کند و وقتی تمام شدند آن‌ها را جایگزین کند.

۴- آن‌ها مجاز نیستند تا از تلفن استفاده کنند

حواس پرتی پرستار از بدترین چیزهایی است که می‌تواند اتفاقات ناگواری را برای بچه رقم بزند. این چیزی است که ۶ پرستار کیم کارداشیان و کانیه وست آن را حتما تصدیق می‌کنند. آن‌ها حق نداشتند در طول روز و در هنگام کار از تلفن‌های همراه خود استفاده کنند و اگر دیده می‌شد که آن‌ها دارند با گوشی خود کار می‌کنند ممکن بود اخراج شوند.

۵- در ابتدای استخدام آن‌ها گزینش سختی در انتظارشان است

اگر یک شخص بخواهد برای گرفتن شغل پرستار بچه در هالیوود اقدام کند باید برای مصاحبه و گزینش بسیار سختی آمادگی پیدا کند. این گزینش آنقدر سخت و نفسگیر است که گویی آن‌ها در یک سازمان مخفی در حال استخدام کارمند هستند. پروسه استخدام و گزینش پرستاران نیز یک روند طولانی و بلند است.

 

بیشتر بخوانید:

دانشمندان: بچه اول از همه فرزندان خانواده باهوش تر است

تشابه چهره های سرشناس هالیوود با فرزندانشان

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • مسعود فروردین ۱۷, ۱۴۰۰

    الان دقیقا کجای اینا عجیب بود؟ همه جای دنیا همینجوریه…. اگر مطلب ندارید خوب نزارید… حداقل سایت بهتر دیده میشه