کشیده شدن پای صبا راد و مانی رهنما به بیمارستان پس از ابتلا به کرونا + ویدئو

کشیده شدن پای صبا راد و مانی رهنما به بیمارستان پس از ابتلا به کرونا + ویدئو

صبا راد و همسرش مانی رهنما پس از ابتلا به ویروس کرونا و وخامت حالشان به بیمارستان نیکان منتقل شدند. این مجری سابق به تازگی و پس از بهبود یافتن از اوضاعشان در صفحه خود اینستاگرام خبر داده است. صبا راد در نوشته‌ای از وخامت شدید اوضاعشان و بلاهایی که در دوران ابتلا به کرونا به سرشان آمده نوشته است.

او با انتشار ویدئویی از خود نوشته است: «و این کرونا. یادتونه با چه اشتیاقی بخاطر دیدن مادرم که اتفاقا عمل آب مرورارید داشتن با مامان سارا و مانی راهی گرگان شدیم؟ تا اونجای سفر همه چی خوب بود تا اینکه دو سه روز بعد از سفر حس کردم حالم خوب نیست برای همین تصمیم گرفتیم سریع برگردیم و توی تهران تست کرونا دادیم که متاسفانه جواب تست مثبت شد خوب خیلی نگران شدم و ترسیدم بیشتر برای مامان سارا برای همین بلافاصله اومدیم بیمارستان نیکان غرب تست ریه دادیم گفتن درگیری خیلی کمه برید خونه استراحت کنین و دارو مصرف کنین ما هم داروهامونو تهیه کردیم اومدیم خونه اما هر روز حال هر سه مون وخیم تر می شد بطوریکه دیگه سه شب بود نخوابیده بودم برادرم و خانومش اومدن وبه اصرار اونها،دوباره اومدیم بیمارستان نیکان اینبار خبر خوبی برامون نداشتن متاسفانه کمتر از شش روز بخش عمده ای از ریه ها درگیر شده بود و سریع دستور بسترى هر سه مون رو دادن دیگه متوجه هیچى نبودم یه حال خلسه و ادراک پایین با درد فراون از سرفه هاى مکرر که دیگه امانمو بریده بودن.»

او ادامه داد: «ناامیدى مطلق همه وجودمو گرفته بود اما از طرفى تلاش کادر درمان وپزشکى که ٢۴ساعته داشتن تلاش مى کردن نگرانى دوست و خانواده و فامیل و دعاى خیرشون توى دلم امید رو روشن نگه داشت تا بعد از نزدیک به ٢٠روز جدال تلخ و نابرابر به لطف خدا ودعاى شما در شرایط نسبتأ مطلوبى هستیم. کرونا در کمین هرکدوم از ماست که به سادگى مى تونه مارو به کام مرگ ببره و شوخى نداره، هر جا و از هر کسى مى تونیم کرونا بگیریم یعنى هرکى مى تونه ناقل خاموش باشه که باعث ابتلا ما بشه، کادر درمان واقعا خسته شدنو دیدن صورت خسته شون هر روز عذابم مى داد و فقط خواستن بهتون بگم مراقب خودتون باشید. توروخدا،توروخدا ، توروخدا بیشتر مراقب باشیم.»

مجری سابق برنامه به خانه بر می‌گردیم پس از شکست در ازدواج اولش، با مانی رهنما ازدواج کرد. او در سال گذشته تصمیم به استعفا از صدا و سیما گرفت و این زوج پس از مدتی تصمیم به مهاجرت به ترکیه گرفتند. او در این مدت که در ترکیه بود سعی می‌کرد با پست‌های متعدد و متنوع آشپزی ارتباط خود با دنبال کنندگانش را حفظ کند. این زوج هنرمند یک سال را در ترکیه گذراندند اما حدود یک ماهی می‌شود که به ایران بازگشته‌اند. صبا راد اعلام کرده است که به ترکیه باز خواهند گشت اما بنظر می‌رسد که این زوج در ایران ماندگار شوند.

بیشتر بخوانید:

مهاجرت مانی رهنما و همسرش صبا راد به ترکیه

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود