اعلام اولین سریال هری و مگان مارکل در نتفلیکس

اعلام اولین سریال هری و مگان مارکل در نتفلیکس

هری و مگان مارکل، دوک و دوشس ساسکس که پیشتر قرارداد همکاری با نتفلیکس امضا کرده بودند، اولین پروژه ی خود با این سرویس استریمینگ را اعلام کردند.

این پروژه سریال مستندی به نام «قلب اینویکتوس» (Heart of Invictus) است که توسط شرکت فیلمسازی آرچول، متعلق به هری و مگان مارکل ساخته خواهد شد. این مستند درباره ی مسابقات اینویکتوس است که دور بعدی آن در سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد.

پرنس هری، که خود یک کهنه سرباز ارتش است، مسابقات اینویکتوس را در سال ۲۰۱۴ به راه انداخت، رویدادی ورزشی برای نیروهای نظامی آسیب دیده که در آن در رشته های مختلف ورزشی با یکدیگر رقابت می کنند.

در این سریال چند اپیزودی که با همکاری شرکت فیلمسازی آرچول و بنیاد مسابقات اینویکتوس ساخته خواهد شد، به شرکت کنندگان و همینطور برگزارکنندگان این رقابت پرداخته می شود که خود را برای مسابقات سال ۲۰۲۲ آماده می کنند.

کارگردانی این مستند را اورلاندو وون آینسیدل برعهده گرفته و تهیه کننده ی آن جوانا نتاسگارا است. این دو در سال ۲۰۱۶ به خاطر فیلم کوتاه خود به نام «کلاهخودهای سفید» (White Helmet) موفق به دریافت جایزه اسکار شدند.

بنیاد مسابقات اینویکتوس به عنوان تهیه کننده اجرایی هم در این پروژه حضور خواهد داشت و به گفته ی نتفلکیس، این پروژه سرمایه ی قابل توجهی برای این نهاد جذب خواهد کرد.

دوک و دوشس ساسکس در ماه سپتامبر سال گذشته ی میلادی قراردادی چند ساله با سرویس استریمینگ نتفلیکس امضا کردند که تولید سریال، سریال مستند، مستند، فیلم سینمایی و برنامه های کودک را دربرمی گیرد. مفاد مالی این قرارداد اعلام نشده است.

هری و مگان مارکل ماه گذشته مصاحبه ی پربیننده ای با اپرا وینفری، مجری مشهور داشتند. این مصاحبه ی جنجالی واکنش ها و بحث های فراوانی را به دنبال داشت.

بیشتر بخوانید:

۱۰ قانون پروتکل سلطنتی که هری و مگان مارکل دیگر مجبور به رعایت‌شان نیستند

مگان مارکل در سودای کاخ سفید؛ دوشس ساسکس نامزد دموکرات ها در ۲۰۲۴؟

منبع: cnn
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود