سورپرایز جیسون موموآ برای تولد دختر دواین جانسون که عاشق آکوامن است

سورپرایز جیسون موموآ برای تولد دختر دواین جانسون که عاشق آکوامن است

جیسون موموآ ، بازیگر فیلم «آکوامن» (Aquaman) با ارسال سورپرایزی دوست داشتنی برای دختر دواین راک جانسون که عاشق آکوامن است، به داد همکار بازیگرش رسید.

جانسون پس از انتشار چندین پست درباره ی علاقه ی دخترش به آکوامن به سراغ موموآ رفت تا به او در جشن گرفتن تولد ۳ سالگی دخترش کمک کند و بازیگر نقش آکوامن هم ناامیدش نکرد.

موموآ پیامی ویدئویی برای کوچک ترین دختر جانسون، تیا، فرستاد و جانسون ویدئویی از این پیام دوست داشتنی را هفته ی گذشته در اینستاگرام خود منتشر کرد.

موموآ در پیام ویدئویی خود گفت: «می توانیم برویم و با هم در اقیانوس بچرخیم. من یک هدیه هم به تو و جزی خواهم داد. می توانیم دور هم جمع شویم و بازی کنیم. شاید از صخره ها بالا برویم و شاید هم موج سواری کنیم. فقط می خواستم به تو بگویم که متأسفم که نمی توانم آنجا باشم اما دوستت دارم.»

او در ادامه گفت: «به بابایت بگو که او را هم دوست دارم و به زودی می بینمت. تولد سه سالگی ات مبارک!»

راک که از اقدام محبت آمیز موموآ بسیار متشکر بود در اینستاگرام خود خطاب به او نوشت: «از برادرم جیسون موموآ نمی توانم به نحوی که شایسته باشد تشکر کنم. واکنش دخترم به ویدئو خیلی باارزش بود و تنها چیزی که اهمیت دارد هم همین است. من هم دوستت دارم و این چیزها همیشه بهترین بخش شهرت ما است.»

او در ادامه نوشت: «تو به یکی از جملات مورد علاقه ی من تجسم بخشیدی. اینکه مهم بودن خوب است اما خوب بودن مهم تر. ممنونم که هوایم را داشتی – من هم همیشه هوایت را خواهم داشت.»

هفته ی گذشته، دواین جانسون ویدئویی از خود و دخترش، تیا، در حال تماشای فیلم «آکوامن» در اینستاگرامش منتشر کرد و در شرح آن نوشت: «این دختر که تولدش است کشته مرده ی جیسون موموآ است.»

در این ویدئو، جانسون از تیا می پرسد که آکوامن جالب تر است یا پدرش، که تیا قاطعانه می گوید: «آکوامن.»

جانسون در شرح ویدئو نوشته بود: «حتی صبر نکرد سؤالم تمام شود که آنطور قاطعانه جواب داد. پارادوکس ماجرا اینجا است که این حرف هم به خنده ام می اندازد، هم قلبم را لبریز از عشق می کند.»

جانسون در پست اینستاگرامی دیگری در همان روز عکسی از یک نقاشی آکوامن منتشر کرد که برای دخترش، تیا، کشیده بود و در کنار آن اکشن فیگور آکوامن دخترش هم به چشم می خورد.

جانسون در شرح عکس نوشت: «تیا خواست به خاطر اینکه امروز تولدش است آکوامن هم موقع صبحانه پیش مان باشد و بعد از اینکه صبحانه را خوردیم از من خواست آکوامن را برایش بکشم تا قابش کند و از دیوار اتاقش آویزان کند.»

جیسون موموآ به الطاف بی چشمداشتش مشهور است و این اولین باری نیست که از یک هوادار کوچک خود حمایت می کند.

سال گذشته ی میلادی بود که موموآ یک نمونه از نیزه ی آکوآمن را در اندازه ی واقعی برای یک هوادار ۷ ساله ی خود که به نوع نادری از سرطان مغز دچار بود، فرستاد.

موموآ یک دستنوشته هم به همراه این هدیه فرستاده بود. او نوشته بود: «بی صبرانه منتظرم تا باهم دلفین سواری کنیم دنی! دوستت دارم، عمو آکوامن.»

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود