اینستاگردی هفته دوم اردیبهشت؛ همراهی با طبیعت گردی سلبریتی‌ها در ایام کرونایی

اینستاگردی هفته دوم اردیبهشت؛ همراهی با طبیعت گردی سلبریتی‌ها در ایام کرونایی

در اینستاگردی هفته دوم اردیبهشت نیز بار دیگر به سراغ صفحات بازیگران و هنرمندان کشورمان می‌رویم و حال و احوال آن‌ها را جویا می‌شویم.

در اولین تصویر این هفته به سراغ پیمان معادی می‌رویم. معادی این هفته به همراه خواهرزاده خود در کوچه‌های تهران و در هوایی بهاری به ورزش و گشت و گذار پرداخته است. البته شاید شما هم مثل ما ماسکی بر صورت پیمان معادی و خواهر زاده‌اش نبینید! که می‌توان از او این ایراد را گرفت، چرا که باید هر لحظه در بیرون از خانه ماسک خود را به همراه داشته باشیم.

در هفته‌ای که گذشت تولد بهرام رادان را در پیش داشتیم. مهناز افشار نیز به همین مناسبت عکسی از خودش و بهرام رادان را منتشر کرده و تولد او را تبریک گفته است. او متن جالبی نیز راجع به نسل بازیگرانی چون خودش و بهرام رادان نیز نوشته است. پل چوبی از فیلم‌هایی است که این دو بازیگر کشورمان با یکدیگر هم بازی بوده‌اند.

مهدی یغمایی روز گذشته در استوری‌ای از مسئولین مربوطه راجع به برگزاری امتحانات دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم سوال پرسیده است. او به دلیل بالا بودن و بالاتر رفتن آمار ابتلا و مرگ و میر ویروس کرونا از مسئولین خواسته تا امتحانات را مجازی برگزار کنند. گفته می‌شود قرار است امتحانات خرداد و نهایی این دو پایه از اواخر اردیبهشت ماه تا اواخر خرداد ماه به صورت حضوری برگزار شود.

نفیسه روشن هم این هفته به دامن طبیعت مازندران رفته و حسابی خوش‌گذرانده است. او در صفحه خود ویدئویی از راپل بازی‌اش بر روی دیوار سد را به اشتراک گذاشته است. همچنین او از زیپ لاین رفتن خود نیز تصویری را برای هواداران منتشر کرده و داغ دل بینندگانی که بخاطر محدودیت‌های کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خانه نشینی را به گشت و گذار ترجیح داده‌اند تازه کرده است!

با اعلام خبر واکسن زدن مادر مهران احمدی، برخی از افراد به صفحه او هجوم برده و از خجالتش در آمده‌اند. وی در ویدئو توضیح می‌دهد با وجود این که مادر او بخاطر سنش بوده که واکسن به زده شده اما مردم آن را به پولدار و بازیگر بودن مهران احمدی پیوند داده و او بخاطر تهمت‌ها و افتراهایشان بسیار آزرده خاطر کرده‌اند.

مهوش وقاری نیز با انتشار تصویری از همسر و شوهرش کپشن تلخی در مورد این دو عزیز خود نوشته است. او چند هفته گذشته بود که محسن قاضی مرادی، شوهر خود را از دست داد.

شاهرخ استخری نیز در این هفته مانند هفته‌های پیش که از خانواده خود عکس می‌گذاشت، عکسی از فرزند کوچک خود، نبات استخری منتشر کرده و در کپشن نوشته است: «او جان من است.»

متین ستوده نیز این هفته یک پرتره از صورت خود را برای هواداران خود به اشتراک گذاشته است. حدود یک الی دو سال است که از پخش آخرین کار او در صدا و سیما می‌گذرد اما متین ستوده ارتباط خودش را با هوادارانش در شبکه اجتماعی خود حفظ کرده است.

مهراب قاسم خانی نیز تصویری از خودش و برادرش، پیمان قاسم خانی در بیست سال پیش و در ایام جوانی منتشر کرده است. طی این چند سال نوشتن فیلمنامه بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها به عهده این دو برادر بوده است. سریال‌هایی مانند شب‌ها برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره و فیلم سن پطرزبورگ از کارهای این دو است.

بهنام بانی، خواننده محبوب کشورمان نیز با انتشار یک ویدئو از خودش روز معلم را تبریک گفت. روز شهادت آیت الله مطهری همه ساله روز معلم نامیده می‌شود.

محمد علیزاده نیز با انتشار یک استوری خاطر نشان کرده است که پدر او یک معلم بوده و زیر دست او بزرگ شده است. او به همه معلم‌های دیگرش نیز این روز را تبریک گفته است.

سینا شعبانخانی هم این هفته از سلبریتی‌هایی است که به دامن طبیعت رفته و عکس زیبایی از آن را برای هواداران خود به اشتراک گذاشته است. البته او زمان خوبی را برای گشت و گذار انتخاب نکرده است چرا که در حال حاضر پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های وزارت بهداشت بر خانه نشینی تاکید کرده‌اند.

رضا صادقی روز کارگر را با انتشار یک استوری به پدر خود تبریک گفت. صادقی پدر خود را شریف‌ترین کارگری که دیده است معرفی می‌کند. او همچنین زندگی را بزرگترین استاد زندگی‌اش معرفی کرده و از او بخاطر سخت گرفتنش تشکر می‌کند!

آناهیتا همتی نیز این هفته با انتشار یک نقاشی از خود از نقاش این تصویر برای این هدیه ارزشمند تشکر کرد. به تازگی صدا و سیما سریال ترش و شیرین را پخش نمود که آناهیتا همتی از بازیگران آن سریال است.

فریبا نادری نیز این هفته با یک سلفی از خودش سعی کرد تا هواداران را از حال خود آگاه سازد. او با نوشتن کپشنی زیبا از هواداران خود خواست تا برای مشکلی که برای او پیش آمده است دعا کنند.

فرشته حسینی هم که خبر ازدواج و رابطه او با نوید محمدزاده در هفته‌های گذشته بسیار وایرال شده بود تصویری از خود را به همراه یک کودک منتشر کرد و کپشن جالبی را به اشتراک گذاشت.

بیشتر بخوانید:

اینستاگردی: از سختی‌های فیلمبرداری «ترانه» تا تولد پرحاشیه «فرشته»

اینستاگردی: خوشگذرانی‌های «بابک»، دوچرخه سواری «پریناز» و بینی «بهنوش»

 

بدون نظر

ورود