واکنش باراک اوباما و همسرش به درگذشت سگ خانوادگیشان

واکنش باراک اوباما و همسرش به درگذشت سگ خانوادگیشان

خانواده اوباما روز شنبه اعلام کرد که سگ محبوب خانوادگیشان درگذشته است. میشل اوباما، همسر باراک اوباما طی پستی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد نوشت: «امروز بعد از ظهر برای خانواده ما همراه با یک سختی بزرگ بود. ما از دوست عزیزمان دل کندیم و با او خداحافظی کردیم. سگمان Bo پس از تحمل و مبارزه با سرطان به مدت زیادی، درگذشت.»

.

خانواده اوباما پس از گذشت مدت زمان کوتاهی که به کاخ سفید عزیمت کردند Bo را به دست آوردند. باراک اوباما شخصا در حساب توییتر خود نوشت: «امروز خانواده ما یک دوست واقعی و همدمی با وفا را از دست داد. سگمان بسیار با وفا بود. او عاشق آن بود که در تابستان و در هوای گرم به استخر بپرد. من او را بسیار دوست داشتم و او موهای عالی‌ای داشت.»

میشل اوباما همچنین نوشت که Bo برای اولین زوجی بود که در آن‌جا زندگی می‌کردند. باراک اوباما در مورد او ادامه می‌دهد: «برای بیش از یک دهه Bo برای ما به فردی قابل اتکا و مطمئن تبدیل شده بود و حضور پر رنگی در زندگی ما داشت. خوشحالیم که در روزهای خوب، روزهای بد و هر روزمان Bo را به یاد می‌آوریم.»

باراک اوباما در خاطرات خود می‌نویسد: «لذت‌ها و امکاناتی که در سال اول ورودمان به کاخ سفید داشتیم قابل مقایسه با هنگامی که Bo به خانه ما ورود کرد نیست. سگی که پاهای مشکی با پنجه‌ها و سینه سفید داشت و شما نیز در آغوش کشیدن آن را دوست داشتید.»

Bo یک سگ از نژاد واتر داگ پرتغالی بود که به عنوان یک هدیه از طرف سناتور تد کندی به خانواده اوباما تحویل داده شد. خانواده اوباما می‌گویند که دلشان بسیار برای Bo تنگ خواهد شد اما آن‌ها نسبت به این که سگشان زندگی شاد و خوبی داشت و خانواده اوباما در کنارش بودند، شکرگذارند.

بیشتر بخوانید:

داستان سگ باوفایی که علیرغم مرگ صاحبش در اثر کرونا، هر روز انتظار او را می کشد

۱۰ نکته برای نزدیک شدن بی خطر به سگ‌هایی که نمی شناسید

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • من اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰

    دیگه غصه سگ اوبامارو هم بخوریم ‌.دلتون خوشه خداوکیلی

  • میهمان اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰

    با سلام
    خداییش این خبر بود یا رپورتاژ اوباما
    بعدش توی چهار سال اخیر این اوباما کحا بودن همین کن بایدن اومد روی کار سر و کله اینام پیدا شد