ماجرای یک مدل روس که ماه ها در یک مسابقه تلویزیونی چینی گیر افتاده بود

ماجرای یک مدل روس که ماه ها در یک مسابقه تلویزیونی چینی گیر افتاده بود

یک مدل روس که در یک ریالیتی شوی چینی گیر افتاده بود بالاخره پس از ماه ها خودتخریبی از این برنامه حذف شد.

ولادیسلاف ایوانف ۲۷ ساله که اهل شهر ولادی وستوک ِ روسیه است، بر حسب تصادف به ستاره ی یک برنامه ی تلویزیونی چینی بدل شده بود. او بر خلاف میلش وارد یک مسابقه ی تلویزیونی شد که در آن شرکت کنندگان برای تشکیل یک گروه موسیقی پسرانه با یکدیگر رقابت می کنند.

پس از سه ماه انجام اجراهای متوالی آن هم با بی علاقگی، ایوانف – که بیشتر با نام هنری اش للوش شناخته می شود –در مرحله ی نهایی مسابقه رأی نیاورد و بالاخره اجازه ی ترک مسابقه را یافت.

ایوانف نه به طور رسمی برای شرکت در مسابقه تست داده بود و نه قصد شرکت در آن را داشت.

او ابتدا به عنوان مترجم استخدام شده بود تا به دو شرکت کننده ی ژاپنی برنامه کمک کند، اما توجه سازندگان مسابقه به او جلب شد و آن ها که تصور می کردند او هم یکی از شرکت کنندگان برنامه است، از ایوانف خواستند تا در مسابقه ثبت نام کند.

ایوانف در اینباره می گوید: «کارگردان دید که به زبان چینی ماندارین تسلط دارم و به نظرش خوش قیافه آمدم. به همین خاطر از من پرسید که مایل هستم شانسم را امتحان کنم و سبک زندگی جدیدی را تجربه کنم.»

«هر روز رقص و آواز بود و واقعاً خسته ام و حالا دیگر از تصمیمم پشیمانم.»

در ویدئوهایی که پیش تر از این برنامه منتشر شده بود، ایوانف می گوید: «امیدوارم داورها از من حمایت نکنند. با آنکه همه دل شان می خواهد نمره ی A بگیرند، من نمره ی F می خواهم، چون به معنای آزادی است. من می خواهم به خانه برگردم.»

اما این گونه نشد و اتفاق دیگری رخ داد. طرفداران چینی از قرار معلوم شیفته ی همین مهم نبودن مسابقه برای او شده بودند و دائم به او رأی می دادند تا در برنامه باقی بماند.

ایوانف در مرحله ی دوم رده بندی برنامه گفته بود: «طبق قوانین برنامه، من امروز برنده شدم. اما از نظر خودم دوباره باخته ام. من دلم نمی خواهد در این گروه باشم. آرزوی من طراحی کردن، لذت بردن از آزادی و انجام کار مدلینگ است.»

در کمال تعجب، طرفداران جدید ایوانف شیفته ی اجرای ملال آور و نامناسب او از یک آهنگ رپ روسی شدند.

از آنجایی که روال این برنامه تلویزیونی به گونه ای است که شرکت کنندگان در مدت حضور در مسابقه تحت کنترل هستند، تصاویر مربوط به ایوانف شبکه اجتماعی چینی ویبو را پر کرد. این تصاویر ایوانف را در حالی نشان می داد که از پنجره به بیرون خیره شده بود و مشتاقانه انتظار آزادی اش را می کشید و یا هر بار که به حذف از مسابقه نزدیک می شد با خوشحالی لبخند می زد.

طرفداران ایوانف حتی یکدیگر را تشویق به رأی دادن می کردند و برخی نیز حتی بیلبوردهایی جلوی مراکز خرید اجاره کرده بودند تا مردم را تشویق به حمایت از او کنند.

آرزوی ایوانف بعد از ۳ ماه رقابت بالاخره به حقیقت پیوست. او دو هفته قبل بعد از آنکه بار دیگر از طرفدارانش خواست به او کمک کنند از تشکیل یک گروه موسیقی پسرانه ی چینی خلاصی یابد، از مسابقه حذف شد.

او پیش از برگزاری مرحله ی نهایی مسابقه به طرفدارانش گفت: «این برنامه که تمام شود بیشتر خواهم خندید. حالا که اینجا هستم دل و دماغ خندیدن ندارم.»

او پس از حذفش از مسابقه به ۱/۵ میلیون دنبال کننده ی خود در صفحه اش در شبکه اجتماعی چینی ویبو گفت: «از همه ی شما به خاطر حمایت تان متشکرم. بالاخره کارم تمام شد.»

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • Lura تیر ۲, ۱۴۰۰

    منم وقتی برنامه chuang 2021 رو نگاه میکردم خیلی از للوش خوشم میومد?حتی الانم توی اینستا دنبالش میکنم و بنظرم همین بی تفاوت بودنش، خیلی کیوت بود??