درگذشت پدر ادل بر اثر سرطان؛ خواننده مشهور با پدرش قهر بود

درگذشت پدر ادل بر اثر سرطان؛ خواننده مشهور با پدرش قهر بود

پدر ادل، خواننده ی مولتی میلیونر انگلیسی در سن ۵۷ سالگی دار فانی را وداع گفت.

مارک ایوانز که به دنبال اختلافی شدید، سال ها بود که با دختر مشهور خود صحبت نکرده بود، بر اثر سرطان درگذشت.

منبعی به رسانه ها گفته خانواده ی ایوانز از درگذشت وی بسیار غمگین هستند.

به گفته ی آن ها، علیرغم تلاش های صورت گرفته برای بهبود وضع، اختلاف این پدر و دختر تا آخرین لحظه بر سر جای خود باقی ماند.

اینطور که گفته می شود اختلاف ایوانز و دخترش از سال ۲۰۱۱ آغاز شد. ایوانز که در دوران کودکی دخترش، خانواده ی خود را رها کرده بود، در مصاحبه ای مدعی شد ادل به دلیل همین تجربه ی رها شدن نتوانسته روابط عاشقانه ی موفقی داشته باشد.

ایوانز در حالی درگذشت که در سال ۲۰۱۹ گفته شد به عنوان یک راننده ی پیک مشغول به کار بود و روزانه تنها ۵۰ پوند درآمد داشت.

پدر ادل در سال ۲۰۱۳ از ابتلای خود به سرطان روده خبر داده بود.

ایوانز در مصاحبه ای در همان سال گفته بود پس از سال ها صحبت نکردن با ادل تنها آرزویش این است که دخترش پیش او بازگردد.

کریس ایوانز ۲ سال پیش از آن اقرار کرده بود در دوران کودکی دخترش پدر بدی برای او بود.

او گفته بود: «روزی دو لیتر ودکا و سه لیتر استلا سر می کشیدم. سه سال همین وضعیت بود. فقط خدا می داند که چطور زنده ماندم.»

او همچنین گفته بود از چیزی که به آن بدل شده بود عمیقاً شرمنده است.

ایوانز در مصاحبه ای که سرآغاز اختلاف او و دخترش شد، مسئولیت تمام شکست های او را به عنوان پدرش برعهده گرفت. او گفت وقتی ادل ۳ ساله بود همسر و فرزندش را رها کرد و پنی ادکینز، مادر ادل، دخترشان را به تنهایی بزرگ کرد.

ایوانز علیرغم ترک همسرش، تلاش کرد رابطه ی خود را با دخترش حفظ کند. ادل تعطیلات دوران مدرسه را در ولز به همراه پدربزرگ و مادربزرگش، رز و جان ایوانز و برادر ناتنی اش، کامرون، می گذارند.

اما ایوانز اقرار کرد پس از مرگ پدربزرگ ادل در سال ۱۹۹۹ و از هم پاشیدن رابطه ی دیگر خود، ارتباطش را با دخترش از دست داد، امری که زمینه ساز درگیری طولانی مدت او با اعتیاد به الکل شد.

او پیشتر اعتراف کرده بود هر ماه برای دختر خود نامه می نوشت، نامه هایی که هرگز جوابی نگرفتند. به گفته ی ایوانز، او هرگز امیدش را برای دیدن نوه اش از دست نداد.

او همچنین گفته بود: «ادل نمی تواند هیچ شکی داشته باشد که من دوست دارم ببینمش تا بفهمم مشکل از کجا است و به او نشان دهم که می خواهم و نیاز دارم که نقشی جز آن پدر فاسد در زندگی اش داشته باشم. او به وضوح از من خوشش نمی آید و من توانی در خودم برای تغییر نظرش نمی بینیم.»

خبر درگذشت پدر ادل تنها چند روز پس از آن منتشر شد که این خواننده ی مشهور تصاویر دیده نشده ای از خود به مناسبت تولد ۳۳ سالگی اش منتشر کرد.

ادل ۲ سال قبل از همسر خود، جان کانکی جدا شد. این زوج سابق پسر ۸ ساله ای به نام آنجلو دارند.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود