موج سواری مارک زاکربرگ در تولد ۳۷ سالگی‌اش

موج سواری مارک زاکربرگ در تولد ۳۷ سالگی‌اش

مارک زاکربرگ، کارآفرین و موسس فیسبوک در روز تولد ۳۷ سالگی خود توانایی‌های خود را در موج سواری نشان داد. زاکربرگ تخته موج سواری ۱۲ هزار دلاری خود را به آب انداخت و ویدئوی کوتاهی را از موج سواری‌اش در صفحه خود گذاشت. او ویدئویی ۶۰ ثانیه‌ای از خود به نمایش گذاشت که در آن یک لباس مخصوص مشکی و کلاه ایمنی بر تن داشت و موج سواری می‌کرد.

ویدئوی زاکربرگ ۲.۴ میلیون بار دیده شد و بسیاری از طرفداران او در فیسبوک تولدش را تبریک گفتند. زاکربرگ به طور مکرر زمان خود را در هاوایی می‌گذراند. هاوایی مکانی است که زاکربرگ بیشتر اوقات در آنجا تمرین موج سواری می‌کند.

ماه گذشته معلوم شد که این کارآفرین و همسرش پس از خرید زمینی به اندازه ۶۰۰ هکتار و به قیمت ۵۳ میلیون دلار، املاک خود را در هاوایی دو برابر کرده‌اند. زاکربرگ خرید زمین و تشکیلات در هاوایی را از سال ۲۰۱۴ و با خرید ۳۵۷ هکتار زمین آغاز کرد. او بعد از آن ۳۸۴ هکتار دیگر را از شخص دیگری در هاوایی خریداری کرد.

بعدها یک کمپین در فضای مجازی به راه افتاد که نام آن «نگذارید زاکربرگ هاوایی را به منطقه خود تبدیل کند» بود و توانست میلیون‌ها امضا دریافت کند. زاکربرگ بسیاری از اوقات دیده شده که در حال موج سواری در سواحل هاوایی بوده است. او سال گذشته به خاطر کرم صورتی که استفاده کرده بود تا شناخته نشود، مسخره شد.

او در مصاحبه با آدام ماسری، مدیر عامل اینستاگرام اظهار داشت: «من واقعا فکر این را می‌کردم. متوجه شدم که یک پاپاراتزی مرا دنبال می‌کند و با خود گفتم نمی‌خواهم او مرا بشناسد پس می‌دانید من در این لحظه چه کاری انجام دادم؟ یک تن ضد آفتاب را روی صورتم خالی کردم! ولی این نتیجه‌ای معکوس داشت.» وقتی که فکر می‌کنید بسیار جذاب به نظر می‌رسید اما می‌بینید پاپاراتزی بدترین عکس را از شما گرفته بسیار خنده‌دار است. او اضافه می‌کند: «هیچ کس نیازی به استفاده از این مقدار ضدآفتاب را ندارد. اگر کسی بخواهد میم ضدآفتاب را در اینترنت پخش کند از تصویر من استفاده می‌کند. من خوشحالم که باعث خنده مردم در اینترنت شدم.»

بیشتر بخوانید:

۹ نکته جالب در مورد پریسیلا چان : از تحصیلات تا چگونگی آشنایی با مارک زاکربرگ

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود