کنایه جناب خان به لیلا حاتمی و داریوش ارجمند + ویدئو

کنایه جناب خان به لیلا حاتمی و داریوش ارجمند + ویدئو

برنامه خندوانه در جدیدترین قسمت خود، دو سوژه ی داغ روزهای اخیر یعنی تبلیغ یخچال توسط لیلا حاتمی و اظهارات جنجالی داریوش ارجمند درباره ی شرکت زنان در ورزش های سنگین را دستمایه ی شوخی قرار داد.

هفته ی گذشته تبلیغی با بازی لیلا حاتمی منتشر شد که واکنش های منفی زیادی را به دنبال داشت.

این تبلیغ که درباره ی یخچال ساخت یکی از شرکت های لوازم خانگی داخلی بود به شدت مورد انتقاد و تمسخر کاربران فضای مجازی قرار گرفت. بسیاری از کاربران این تبلیغ را ضعیف و حضور در آن را دور از شأن لیلا حاتمی، به عنوان یکی از بازیگران تراز اول ایرانی با سابقه ی حضور در برترین آثار سینمایی کشور و دریافت جوایز معتبر داخلی و خارجی، می دانستند.

با این حال، کاربرانی هم بودند که اتفاقاً از این تبلیغ راضی بودند و حضور لیلا حاتمی در تبلیغ یک محصول داخلی را اقدامی تحسین برانگیز می دانستند.

بحث ها درباره ی تبلیغ لیلا حاتمی هنوز داغ بود که در فضای مجازی شایعه شد این بازیگر مشهور برای تبلیغ یک دقیقه ای خود ۱۵ میلیارد تومان دستمزد گرفته است.

راضیه جباری، روزنامه نگار و فعال رسانه ای، در توییتر خود درباره ی این موضوع نوشت:

« امروز زنگ زدیم لیلا حاتمی صحت و سقم دستمزد ۱۵ میلیاردی تبلیغ یخچال رو بپرسیم در جواب گفتن خیلی شخصیه! یعنی معادل مودبانه بتوچه‌ی خودمون:))) »

اما موضوع دیگری که در هفته ی گذشته بسیار حاشیه ساز شد اظهارات داریوش ارجمند درباره ی اثر ورزش های سنگین بر زنان بود.

داریوش ارجمند در بخشی از مصاحبه ی اخیر خود با شبکه اینترنتی تی وی پلاس گفت ورزش های سنگین به زنان آسیب می زند و زنانگی و امکان مادر شدن آن ها را به خطر می اندازد.

این صحبت ها بازتاب زیادی داشت و حتی برخی بازیگران زن نیز واکنش تندی به اظهارات داریوش ارجمند داشتند.

شقایق دهقان در اینستاگرام خود به این موضوع پرداخت و با انتشار عکسی از یک بانوی وزنه بردار نوشت: «… داشتم فکر میکردم چقدر بهت افتخار میکنم به تو و به همه ى دخترهاى ورزشکارمون که با دست هاى بسته ، پاهاى بسته و دهان بسته از هزار تا سد و مانع عبور میکنین ، صبورانه و عاشقانه براى هدفتون میجنگین و مفهوم زنانگى رو ارتقا مى دین، بجنگین قشنگا لطفا بجنگین …»

لادن طباطبایی، بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران که چند سالی است به آمریکا مهاجرت کرده است هم با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش در واکنش به صحبت های داریوش ارجمند گفت هیچ کسی جز خود زنان حق تصمیم گیری درباره ی زندگی و هدف آن ها را ندارد.

۷ نظر

ورود

 • یک مخاطب خرداد ۲, ۱۴۰۰

  خداییی باید مبتکر جناب خان رو ستود

 • یک مخاطب خرداد ۲, ۱۴۰۰

  جناب خان که واقعا عالیه ولی خارج از خنده اگر یک هنرمند تامین باشه و دغدغه باز نشستگی و معاش نداشته باشه اون وقت میشه نقدش کرد اونم نه قضاوت …نقددددد

 • عباس بلندی خرداد ۲, ۱۴۰۰

  این هنرپیشه های دوزاری دو سه ریال جوانان مردم از تبلیغات پول می گرفتن به اونهم چشم دوختن ؛کارگر بدبخت از صبح ساعت ۸الی ۵بعداز ظهر عرق میریزه دوساله نتونسته حقوق روزانه اش ۲۰۰هزارتومان را بگیره اونوقت ۱۵میلیارد برای یک دقیقه !!! این ۱۵میلیارد هم عینا منتقل میشه به خارج برای عیش و نوش
  مردم عزیز بیایید یکبار هم شده باهم باشیم و خرید همچین یخچالی را بطور کلی تحریم کنیم
  اصلا هر کالایی را این هنرپیشه هایی که سختترین بازیشون _ بفرما تو دم در بده _ تبلیغ کنند تحریم کنیم

  • h خرداد ۲, ۱۴۰۰

   این هنرمند ها اگه برن تو تلویزیون و در سریالهای ضد پهلوی و ضد آمریکا و غرب بازی کنند، شماها به به و چه چه میکنیدشون و باعث افتخار! شما ها هستن. اما اگه بیاد از معروفیت خوش استفاده کنه و پول دربیاره میشه دزد و حرام خور و عیاش!
   تو چه دنیایی سیر میکنین شما ها؟

   • ز خرداد ۲, ۱۴۰۰

    یه بازیگر هیچ وقت نباید افکار و ارزشهایش دنبال بشه چون اون اسمش روشه. بازی .
    فقط میشه بازیش رو ستود
    وای به حال جامعه ای که از عده ای بی مغز و بیسواد و ….پیروی بکنن

    • h خرداد ۳, ۱۴۰۰

     لزومی نداره هرچی تو ذهنت هست رو به عنوان جواب یا نقد بنویسی درحالی که متوجه اصل مطلب نشدی.
     نوشته من، مطلقا هیچ ربطی به دنبال کردن و پیروی از ارزش های ! یه بازیگر نداشت . هیچ ربطی!

 • M. javad خرداد ۲, ۱۴۰۰

  دیگه شورشو در اورده این جناب خان. به شما چه که چه کسی چیکار میکنه و چه حرفی میزنه.