ترفند جالب برای تمیز کردن سوختگی زیر قابلمه و ماهیتابه + ویدیو

ترفند جالب برای تمیز کردن سوختگی زیر قابلمه و ماهیتابه + ویدیو

زنی که با به کارگیری یک ترفند تیک تاکی توانسته قابلمه ها و ماهیتابه های سوخته را تمیز کند باعث شده بسیاری دیگر نیز این ترفند را امتحان کرده و از نتایج شگفت انگیز آن حیرت زده شوند. ویدیویی که در تیک تاک منتشر شده، میلیون ها بازدید داشته است. در این ویدیو ادعا می شدو که می توان با شر سیاهی و سوختگی چند ساله زیر قابلمه ها و ماهیتابه ها خلاص شد و برای این کار تنها به چند ماده ساده که بدون شک در همه آشپزخانه ها یافت می شود نیاز خواهید داشت.

زنی که با به کارگیری یک ترفند تیک تاکی توانسته قابلمه ها و ماهیتابه های سوخته را تمیز کند باعث شده بسیاری دیگر نیز این ترفند را امتحان کرد

یک کاربر در گروهی در فیسبوک در این باره گفته است: «من عاشق ترفند تمیز کردن در تیک تاک شدم و امروز آن را امتحان کردم و می توانم بگویم که تمام قابلمه های من عالی شدند». این کاربر تصاویر قبل و بعد از تمیز کردن با این ترفند را منتشر کرده که دیده می شود یک ماهیتابه که در تصاویر قبلی زیرش کاملاً سیاه بوده به یک ماهیتابه با زیر نقره ای و درخشان مانند روزهای اولش تبدیل شده است. در این ویدیو پربیننده دیده می شود که ابتدا مقدار نمک روی زیر ماهیتابه پاشیده شده و سپس کمی جوش شیرین به آن اضافه شده و  سپس مقداری مایع ظرفشویی به آن افزوده می شود. در ادامه با کمی ساییدن، این مواد با هم ترکیب می شوند. سپس ماهیتابه با حوله های کاغذی پوشانده شده، مقدار سرکه سفید روی آن ریخته شده و مدت ۵ دقیقه کنار گذاشته می شود.

زنی که با به کارگیری یک ترفند تیک تاکی توانسته قابلمه ها و ماهیتابه های سوخته را تمیز کند باعث شده بسیاری دیگر نیز این ترفند را امتحان کرد

سپس تمام جرم ها و سیاهی هایی که سال ها زیر ماهیتابه جمع شده بود براحتی پاک می شود. کاربر تیک تاکی که این ترفند را ترند کرده می گوید: «بعضی از قابلمه های من به کمی ساییدن بیشتر نیاز داشتند زیرا چهار سال جرم و سوختگی روی هم جمع شده بود به همین خاطر بعد از برداشتن حوله کاغذی کمی بیشتر ساییدم. روزهای شادی داشته باشید. بله محصولات زیادی در زمینه تمیزکاری وجود دارد که کار مشابهی را انجام می دهند. این روش تنها از محصولات معمولی در خانه استفاده می کند. همه از تمیزکاری لذت ببرید».

بیشتر بخوانید: یک روش ساده برای از بین بردن لکه های چربی داخل ظروف پلاستیکی

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود