انتشار اولین پوستر سریال ویژه و چهار قسمتی The Walking Dead: Origins

انتشار اولین پوستر سریال ویژه و چهار قسمتی The Walking Dead: Origins

پوستر جدیدی برای سریال اسپین آفی The Walking Dead: Origins تمرکز اصلی را بر روی شخصیت های محبوب مگی، کارول، داریل و نیگان گذاشته است. این سریال پساآخرالزمانی که سال هاست پخش آن ادامه دارد از زمان شروع انتشارش در ۱۰ سال پیش، همچنان یکی از برنامه های پربیننده و اصلی شبکه AMC بوده است. سریال The Walking Dead که بر اساس یک سری کتاب های کمیک نوشته رابرت کرکمن به همین نام ساخته شده، با سکانس های تعلیقی و مرگ شخصیت های اصلی توانسته مخاطبان خود را شوکه کرده و غافلگیر نماید. اپیزودهای پایانی فصل دهم سریال بالاخره در ماه اکتبر از شبکه AMC منتشر شدند پس از آنکه شیوع ویروس کرونا انتشار آن را در ماه آوریل گذشته به تعویق انداخته بود.

پوستر جدیدی برای سریال اسپین آفی The Walking Dead: Origins تمرکز اصلی را بر روی شخصیت های محبوب مگی، کارول، داریل و نیگان گذاشته است.

قرار بود که اپیزود شانزدهم یک هفته پس از اپیزود پانزدهم منتشر شود اما تولید متوقف شده و شبکه AMC تصمیم گرفت فصل دهم را با ۶ اپیزود دیگر توسعه دهد. این اپیزودهای اضافی در فصل دهم سریال در ماه آوریل شروع به انتشار کرده و در آوریل با اپیزود Here’s Negan که سرگذشت نیگان را روایت می کرد به پایان رسید. فصل یازدهم و پایانی The Walking Dead قرار است در آگوست ۲۰۲۱ منتشر شود اما AMC یک هدیه دیگر دارد تا طرفداران این سریال را تا آن زمان سرگرم سازد. اوایل ماه جاری، این شبکه اعلام کرد که یک سریال جدید متشکل از ۴ اپیزود ساخته می شود که تمرکز اصلی آن روی چهار شخصیت اصلی سریال اصلی یعنی داریل دیکسون (نورمن ریداس)، مگی ری (لورن کوهان)، کارول پلتیه (ملیسا مک براید) و نیگان (جفری دین مورگان) خواهد بود.

پوستر جدیدی برای سریال اسپین آفی The Walking Dead: Origins تمرکز اصلی را بر روی شخصیت های محبوب مگی، کارول، داریل و نیگان گذاشته است.

اکنون شبکه AMC اولین پوستر رسمی خود از این سریال اسپین آفی را منتشر کرده که تمرکز اصلی را روی مگی، کارول، داریل و نیگان گذاشته و برای نشان دادن تمرکز هر اپیزود بر روی یکی از این شخصیت ها، آن ها را با ترک های دیوار از هم جدا کرده است. انتشار سریال چهار قسمتی Walking Dead: Origins از ۱۵ جولای آغاز شده و به این ترتیب خواهد بود: ابتدا داستان داریلف سپس داستان مگی و پس از آن داستان نیگان و داستان کارول که آخرین اپیزود در ۵ آگوست منتشر خواهد شد. شبکه AMC گفته است که سریال کوتاه The Walking Dead: Origins آخرالزمان زامبی ها را از دریچه نگاه هر یک از چهار شخصیت اصلی روایت می کند و در آن ها همچنین مصاحبه ها و روایت های جدیدی از بازیگرانی که نقش این شخصیت های نمادین را بازی کرده اند، همراه با کلیپ هایی از کلیدی ترین لحظات ماجراجویی هایشان تاکنون، وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: اولین تصاویر از فصل یازدهم و پایانی سریال The Walking Dead منتشر شد

منبع: screenrant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • sss تیر ۸, ۱۴۰۰

    پس مثل اینکه واقعا خبری از ریک نیست????

  • سجاد تیر ۸, ۱۴۰۰

    توی این فصل همه می‌میرند به جز ریک وخانوادش

  • عباس تهامی پور مهر ۲۸, ۱۴۰۰

    بچه ها دقت کردین موسیقی این تاک شو رو استاد «بیر مک کرری» نزدن ? اما نسخهٔ قشنگی از تِم اصلی بود.