جدایی عامر خان سوپر استار بالیوود از همسرش

جدایی عامر خان سوپر استار بالیوود از همسرش

عامر خان ، سوپر استار سینمای بالیوود ، روز شنبه اعلام کرد پس از ۱۵ سال زندگی مشترک از همسر خود کیران رائو، فیلمساز هندی جدا می شود.

این زوج مشهور هندی در بیانیه ای اعلام کردند این طلاق به صورت توافقی صورت گرفته اما آن ها پسرشان را باهم بزرگ می کنند و کماکان به همکاری با یکدیگر در پروژه های مشترک ادامه خواهند داد.

در این بیانیه آمده است: «در این ۱۵ سال زیبا عمرمان به تجربه، شادی و خنده در کنار یکدیگر گذشت و در رابطه ی ما جز اعتماد، احترام و عشق نبود.»

«حالا می خواهیم فصل جدیدی از زندگی مان را آغاز کنیم – اما دیگر نه به عنوان زن و شوهر، بلکه به عنوان والدین فرزندمان و خانواده ای برای یکدیگر.»

خان و رائو در سال ۲۰۰۱ در جریان ساخت یک فیلم با یکدیگر آشنا شدند که رائو در آن دستیار کارگردان بود. آن ها در دسامبر سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کردند.

این دومین ازدواج این بازیگر ۵۶ ساله بود و عامر خان پیشتر در سال ۲۰۰۲ از رینا دوتا، بازیگر هندی جدا شده بود.

عامر خان در کنار همسر اولش، رینا دوتا

در بیانیه ی خان و رائو همچنین آمده است: «از چند سال قبل یک جدایی برنامه ریزی را شروع کردیم و حالا فکر می کنیم می توانیم به این زندگی جداگانه رسمیت ببخشیم اما کماکان به همان شکلی که یک خانواده ی گسترش یافته است زندگی مان را به صورت مشترک ادامه خواهیم داد.»

«ما والدین متعهد پسرمان “آزاد” باقی خواهیم ماند و او را باهم بزرگ خواهیم کرد. به همکاری با یکدیگر در فیلم ها، بنیاد “پانی” و دیگر پروژه هایی که به آن ها علاقمند باشیم نیز ادامه خواهیم داد.»

خان و رائوی ۴۷ ساله در بیانیه ی خود از خانواده ها و دوستان شان نیز تشکر کردند که بدون آن ها نمی توانستند تا این حد خاطر جمع و بی دل نگرانی دست به این کار بزنند.

«از خیرخواهان خود درخواست می کنیم آرزوهای خوب و دعای خیر برایمان داشته باشند و امیدواریم که همچون ما به این جدایی نه به چشم یک پایان، بلکه به چشم آغاز سفری جدید نگاه کنند.»

خان که مسلمان است و درحوزه ی امور بشردوستانه و مسائل سیاسی فعالیت دارد، در سال ۲۰۱۵ گفته بود تعصب فزاینده نسبت به مسلمانان و روشنفکران در هند سبب شده بود همسرش رائو که یک هندو است پیشنهاد مهاجرت از هند را دهد.

عامر خان در حال بازی در نسخه ی هندی «فارست گامپ» فیلم موفق هالیوودی است که تاریخ اکران آن به اواخر سال ۲۰۲۱ موکول شده است.

منبع: france24
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • Amirkhan آبان ۲۹, ۱۴۰۰

  ترخدا یکی به من بگه یعنی چی؟
  ازهم جدا شدن که زندگی مشترکشونو ادامه بدن??
  خارجیا به سطحی از زندگی رسیدن که از درک ما (شایدم من ) خارجه

  • مری آبان ۶, ۱۴۰۱

   هر کی که جدا میشه زندگیش تموم نمیشه،درواقع پایان زندگی نیست،منظورشون اینه جدایی از هم دلیلی برای دشمنی باهم نیست باهم دوست میمونن و زندگی جدیدیشون که بدون هم هس و شروع میکنن یک سفر جدید