بیوگرافی الهام صفوی زاده؛ مجری سابق به خانه بر می گردیم

بیوگرافی الهام صفوی زاده؛ مجری سابق به خانه بر می گردیم

الهام صفوی زاده متولد چهارم تیرماه ۱۳۴۹ در اصفهان و مجری سابق صدا و سیمای کشورمان است که او را از برنامه هایی مانند به خانه بر می گردیم به خاطر داریم و بعد از مدتی خانه نشی با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرامش مجددا ارتباط خود را با هوادارانش برقرار کرده است.

خانم صفوی زاده که از مجریان محجبه تلویزیون به شمار می رفت در سال ۱۳۹۷ با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد که چادر خود را کنار گذاشته و به دنبال انتشار همین پست دیگر در برنامه به خانه بر می گردیم دیده نشده.

بیوگرافی الهام صفوی زاده

بیوگرافی الهام صفوی زاده

الهام صفوی زاده در رشته اقتصاد نظری تحصیل کرده و در خانواده ای هنرمند پرورش یافته است. خانم صفوی زاده تنها یک برادر دارد که از خودش بزرگ است و مادر ایشان خانم مهین تاج نیا مجری خبر ساعت ۱۴ رادیو بود و مادربزرگش هم از مجریان رادیو ایران بود. امیر افشاری همسر سابق خانم صفوی زاده مجری برنامه های خبری شبکه اول سیما در دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ میلادی بود اما ازدواج آنها به سرانجام نرسید و با یک فرزند دختر به نام کیانا در سال ۱۳۹۰ به پایان رسید.

فعالیت های رسانه ای

بیوگرافی الهام صفوی زاده

صفوی‌زاده به واسطهٔ مادرش وارد صدا و سیما شد و کارش را با تحقیق برنامه‌های اقتصادی، در راستای رشتهٔ تحصیلی‌اش آغاز کرد. خانم صفوی زاده را به علت بداهه‌گویی‌هایش در زمان اجرا بیشتر به عنوان مجری می‌شناسند تا گوینده. او با اجرای برنامهٔ «به خانه برمی‌گردیم» در تلویزیون شناخته شد و سپس اجرا را در رادیو نیز ادامه داد. مدتی نیز مجری برنامهٔ تصویر زندگی بود و اجرای برنامه های دیگری نظیر خانهٔ ما در شبکهٔ جام جم را هم در کارنامه دارد. او از سال‌های ۷۶–۷۷ برنامه‌سازی در رادیو را آغاز کرد. برنامه‌های قند و نمک و جمعه ایرانی از کارهای طنزی به‌شمار می‌آیند که در رادیو اجرا کرده‌ است.

بیوگرافی الهام صفوی زاده

به عنوان مجری در برنامه‌هایی چون نگاه ۵، آدینه‌ها، شب بخیر تهران، مشاوران، جشن رمضان و صبح زندگی و در فیلم بودن یا نبودن به عنوان بازیگر فعالیت کرده‌است که البته گفته می شود خودش علاقه ای به حضور در این فیلم نداشته و نتیجه کار چندان مطلوبش نبوده اما به اصرار کیانوش عیاری تصمیم به بازیگری در این فیلم گرفته است.

امیر افشار (سمت چپ) همسر سابق خانم صفوی زاده در کنار حسن ریوندی

خانم صفوی زاده به فوتبال نیز علاقه زیادی دارد و علاوه بر عضویت در تیم فوتسال هنرمندان از هواداران پر و پا قرص تیم فوتبال پرسپولیس تهران است و در کمیته بانوان این باشگاه نیز عضویت دارد.

خانم صفوی زاده از سال ۱۳۹۷ از اجرای تلویزیونی فاصله گرفت و به همین خاطر بسیاری تصور کردند که به خارج از کشور مهاجرت کرده اما ایشان این مساله را تکذیب کرد و گفت که سفر خارجی زیاد انجام می دهد اما ساکن ایران است.

خانم صفوی زاده با انتشار این پست اینستاگرامی از کنار گذاشتن چادرش در سال ۱۳۹۷ خبر داد.

الهام صفوی زاده

همه مردم در عقاید ، دیدگاه ها ، باورها ، انتخاب ها ، تصمیم ها و نظرات خود با دیگران متفاوت هستند و هیچ کس مانند دیگری نیست…

مهّم نیست که ما چقدر آن عقاید را باور داریم.

کمترین کاری که حدّاقل در ظاهر می توانیم انجام دهیم ، این است که به جای ایجاد دیوار و فاصله ، پل ارتباطی بسازیم.

به نظرم تا زمانی که باب تبادل نظر باز باشد ، بدون توهین و اجبار بسیار هم نیکوست.

چادر یک پوشش است…

مانتو یک پوشش است و همه در قالب چارچوب موازین کشور قابل احترامند…

شما چطور فکر می کنید؟

پ.ن : بالاخره مهم ترین یا شاید سخت ترین تصمیم زندگیم رو گرفتم… از امروز می خوام خودم باشم… همین

 

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی شقایق نوروزی بازیگر نقش ترنگ؛ از بیداری تا فرنگ

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود