دختر ۳ ساله کایلی جنر صاحب یک برند می شود

دختر ۳ ساله کایلی جنر صاحب یک برند می شود

استورمی وبستر، دختر ۳ ساله ی کایلی جنر ، شاید قبل از آنکه پایش به کودکستان برسد، اولین برند موفق خودش را داشته باشد.

دست کم این چیزی است که مادرش در ویدئوی جدیدی اشاره ای ضمنی به آن کرده است. این ویدئو یکی از سری ویدئوهای Inside Kylie Cosmetics در یوتیوب درباره ی شرکت آرایشی او است که در آستانه ی عرضه ی محصولات جدید این برند منتشر شده است. شرکت مادر Coty اول ماه ژوئیه در بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد برند آرایشی کایلی جنر مشغول کار بر روی بسته بندی جدید محصولات، فرمول های گیاهی و ایجاد تغییراتی در وبسایت این برند است.

در این ویدئو، جنر و مادرش، کریس، درباره ی سابقه ی طولانی کارآفرینی در میان زنان خانواده ی خود صحبت کردند، زنانی که الگوی استورمی در زندگی اش هستند.

کایلی جنر در این ویدئو گفت: «شما محصول اطرافیان تان و خانواده تان هستید. خواهرها و مادرم هم تأثیر بسیار زیادی بر من داشته اند و واقعاً احساس می کنم آن ها من را تبدیل به کسی کردند که حالا هستم.»

او در ادامه گفت: «استورمی چنین زنان و مردان قدرتمندی در زندگی اش دارد، اما زنان قوی زیادی هم هست که آن ها را سرمشق خود قرار دهد.»

این ویدئو استورمی را در دفتر مرکزی شرکت Kylie Cosmetics نشان می داد. او در آنجا یک میز و صندلی بچگانه ی سفید و صورتی دارد که کایلی جنر آن را دفتر شخصی استورمی عنوان کرد و گفت از آنجا به همه ی امور تجاری اش رسیدگی می کند.

جنر در ادامه گفت: «استورمی واقعاً قرار است به زودی یک برند کوچک محرمانه راه بیاندازد که با اینکه مدت کمی است که داریم رویش کار می کنیم اما دارد به سریع ترین شکل ممکن پیش می رود.»

اینکه این برند چیست و این دختر ۳ ساله تا چه در آن نقش خواهد داشت، موضوعی است که باید منتظر ماند و دید.

کایلی جنر در سال ۲۰۱۹ اقدام به ثبت چند نشان تجاری تحت عنوان Kylie Baby کرد که لوازمی همچون کالسکه بچه و کیف پوشک، محصولات آرایشی ای مانند کرم و لاک ناخن، و لباس هایی مثل پیراهن زنانه، شوار راحتی و لباس های کاستوم، را شامل می شود. کایلی جنر ماه گذشته تصویری از استورمی در حمام منتشر کرد که صفحه ای به آدرس KylieBaby روی آن تگ شده بود. این صفحه گرچه اصالتش به تأیید رسیده اما هنوز هیچ پستی ندارد. البته تا همین حالا هم بیش از ۸۰۰ هزار نفر آن را دنبال کرده اند.

جنر پیش تر یک پالت سایه چشم به نام «استورمی» عرضه کرده بود که در ویدئوی جدید خود هم از آن به عنوان اولین همکاری اش با دختر خود یاد کرد. او در این ویدئو گفت برای طراحی بسته بندی این پالت که به رنگ بنفش و با طرحی از پروانه است، نظر خود استورمی را پرسیده بود.

مگان میلدرو، مدیر بخش تجاری شرکت Kylie Cosmetics در این ویدئو گفت کایلی جنر «میراث بزرگی» برای دخترش به جای می گذارد.

 

بیشتر بخوانید:

بچه های میلیون دلاری؛ با پردرآمدترین کودکان دنیا آشنا شوید

۱۴ اختراع مهم و جالبی که به دست کودکان ساخته شده اند

با کودکانی آشنا شوید که در کتاب گینس رکورد دار هستند

منبع: cnn
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود