تجربه سخت ابتلا به کرونا به روایت پانته آ بهرام و مرجانه گلچین

تجربه سخت ابتلا به کرونا به روایت پانته آ بهرام و مرجانه گلچین

با هجوم سویه دلتای ویروس کرونا و اوج گیری مجدد کووید-۱۹ در کشور که به افزایش مبتلایان این بیماری انجامیده، بار دیگر شاهد ابتلای برخی از چهره های مشهور هنری به این ویروس هستیم.

از زمان آغاز همه گیری کرونا تاکنون بسیاری از چهره های مشهور ایرانی به کووید-۱۹ مبتلا شده اند و در جدیدترین مورد، پانته آ بهرام و مرجانه گلچین، دو تن از بازیگران مشهور زن، خبر از گرفتار شدن خود به این بیماری داده اند.

پانته آ بهرام روز گذشته تصویری از خود با ماسک اکسیژن در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «بالاخره کرونا در خانه ما هم نشست.»

البته کرونا پای پانته آ بهرام را ابتدا به بیمارستان کشانده بود اما به گفته ی خواهرش رکسانا بهرام حالا حالش بهتر شده و از بیمارستان مرخص شده است.

رکسانا بهرام در اینباره گفت: «۳۰ درصد ریه خواهرم درگیر کرونا شده بود و به تشخیص پزشکان، چند روز در بیمارستان بستری شد تا از گسترش بیماری پیشگیری شود چرا که نوع دلتای کرونا بسیار خطرناک است و جای ریسک ندارد ولی خوشبختانه پانته‌آ زود به بیمارستان مراجعه کرده بود.»

به گفته ی او پانته آ بهرام در حال حاضر در خانه به سرمی برد و ادامه ی مراحل درمان و قرنطینه را در خانه می گذارند.

اما مرجانه گلچین هم دیروز با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش از تجربه ی ابتلای خود به ویروس کرونا گفت.

مرجانه گلچین که به تازگی از بستر بیماری کرونا بلند شده و ضعف و بی حالی در چهره و صدایش هنوز کاملاً مشهود بود، در این ویدئو از دوستان و مخاطبان خود به خاطر جویا شدن احوالش تشکر کرد. گلچین تجربه ی ابتلایش به کرونا را به یک کابوس وحشتناک تشبیه کرد. او گفت این تجربه آنچنان دشوار بود که تا خود دچارش نمی شد تا این اندازه آن را جدی نمی گرفت. او از دردهایی که به خاطر این بیماری متحمل شده بود گفت که هنوز هم به طور کامل رفع نشده اند. گلچین همچنین گفت از ترس مبتلا کردن کس دیگری حاضر به گرفتن پرستار نشد و دوران نقاهت خود را در خانه تحت نظر یک تیم درمانی به صورت از راه دور سپری کرده بود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود