انتشار اولین آلبوم انفرادی جونگ کوک، جوان ترین ستاره BTS

انتشار اولین آلبوم انفرادی جونگ کوک، جوان ترین ستاره BTS

جونگ ‌کوک، از اعضای گروه BTS، اولین آلبوم انفرادی خود به نام طلایی (Golden) را منتشر کرده است.

این خواننده، در ویدیویی که چند ساعت قبل از انتشار آلبوم منتشر شده، گفته که موضوع و تم اصلی آلبوم «لحظه طلایی» (golden moment) است.

او گفته است: «این آلبوم ۱۱ آهنگ در ژانرهای مختلف دارد. اگر به ترتیب به آهنگ‌های آلبوم گوش دهید، می‌توانید متوجه تغییر احساسات شوید.»

این ستاره کی‌پاپ، در تمام مراحل تولید آلبوم حضور داشته و آهنگ‌هایی از ژانرهای مختلف را برای نمایش تبحرش در دنیای موسیقی انتخاب کرده است.

جوان‌ترین عضو BTS، اولین ترانه انفرادی خود را با نام Seven در ماه جولای منتشر کرده است. این آهنگ، در صدر جدول ۱۰۰ آهنگ پرطرفدار مجله بیلبورد قرار گرفت. ۲ ماه بعد از انتشار این ترانه، تک‌آهنگ بعدی جونگ کوک به نام ۳D نیز موفقیت زیادی پیدا کرد.

این ستاره گروه BTS، اکنون امیدوار است که تا حد ممکن روی صحنه اجرا کند و خود را با اجرای ژانرهای موسیقی مختلف به چالش بکشد.

او گفته است: «من تا زمانی که از خودم راضی نباشم، ادامه می‌دهم. زیرا هنوز کارهای زیادی دارم که انجام نداده‌ام. می‌خواهم هنرمندی باشم که بتواند حداقل ۳ ساعت در کنسرت به تنهایی اجرا کند.»

او در پاسخ به این سوال که «لحظه طلایی» او چه زمانی بوده، گفته که وقتی در کنسرت‌ها انرژی خود را به اشتراک گذاشته و با طرفدارانش ارتباط برقرار می‌کند، بیشترین خوشحالی را تجربه کرده است: «درست مانند سایر خوانندگان، اجرای روی صحنه بزرگترین نیروی محرکه من است.»

«دوست دارم به خلق لحظات طلایی خود ادامه دهم و برای آلبوم‌های متنوع آماده شوم. لحظات طلایی من هنوز به پایان نرسیده است.»

جونگ کوک از پیش‌بینی خود برای از سرگیری فعالیت‌های گروه در سال ۲۰۲۵ پرده‌برداری کرده است: «به نظرم، ما از بسیاری جهات در پروژه‌های انفرادی قوی‌تر شده‌ایم. اگر اعضای BTS در سال ۲۰۲۵ دوباره گرد هم بیایند، اتفاق شگفت‌انگیزی خواهد بود.»

جونگ کوک پس از انتشار آلبوم انفرادی‌اش، به فعالیت‌های تبلیغاتی خود در آمریکای شمالی ادامه داده و در برنامه «Tonight Show» جیمی فلن در روز سه‌شنبه و در مجموعه کنسرت Citi در روز چهارشنبه حضور خواهد داشت.

منبع: koreatimes
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • حاج حشمت آبان ۱۳, ۱۴۰۲

  این دختر است یا پسر؟

 • امیر آبان ۱۴, ۱۴۰۲

  روزیاتو ازت خواهش میکنم درباره این دختر خانمای چندش مقاله نزار

 • کوکی لاور آبان ۱۴, ۱۴۰۲

  جونگ کوک مثل همیشه شاهکار کردی جوری که حسودات از همین الان فشاری شدن. هیتر ها لطفا انسان باشید

 • نارنگی آبان ۲۸, ۱۴۰۲

  وای خدای من من با تمام تک تک سلول هام دلم میخواد تو اون کنسرت بودم😭من یه روزی میتونم به آرزوم برسم