با مشهورترین دوقلوهای سلبریتی آشنا شوید

با مشهورترین دوقلوهای سلبریتی آشنا شوید

ویژه تر از پیوند میان خواهر و برادرهای دوقلو چیزی نیست. این مسأله در هالیوود هم صدق می کند و دوقلوها بارها با یکدیگر کار کرده اند.

در ادامه با مشهورترین دوقلوهای سلبریتی آشنا خواهیم شد.

دیلن و کول اسپراوس

دیلن و کول اسپراوس کار خود را با بازی در چندین نقش مشترک آغاز کردند اما در سریال «زندگی مجلل زاک و کودی در هتل» (The Suite Life of Zack and Cody) برای اولین بار هر یک در نقش جداگانه ای ظاهر شدند.

اولین فیلم کول و دیلن ۲۸ ساله، «پدر بزرگ» (Big Daddy) بود که در سال ۲۰۰۱ ساخته شد. آن ها در این فیلم با آدام سندلر همبازی بودند و به طور مشترک نقش پسر کوچک او را ایفا می کردند. آن ها در فیلم های خاطرات یک معتاد به رابطه جنسی (Diary of a Sex Addict)، دیدم مامان بابانوئل را بوسید (I Saw Mommy Kissing Santa Claus) و استاد تغییر قیافه (The Master of Disguise) هم نقش مشترک داشتند.

اما اولین نقش بزرگ آن ها به عنوان دو شخصیت جداگانه در سریال شبکه دیزنی به نام «زندگی مجلل زاک و کودی» بود که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ پخش شد و سپس یک سریال اسپین آف هم از آن به نام «زندگی مجلل روی عرشه» (The Suite Life on Deck) از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ پخش شد.

بعد از آن هر دو برادر مدتی از بازیگری فاصله گرفتند و برای ادامه ی تحصیل به دانشگاه نیویورک رفتند. اما پس از آن فعالیت بازیگری خود را دوباره از سر گرفتند. کول در سریال «ریوردیل» (Riverdale) و فیلم «پنج فوت فاصله» (Five Feet Apart) نقش آفرینی کرد. او قرار است در سال ۲۰۲۲ در فیلم کمدی رمانتیک Moonshot بازی کند. دیلن در حال حاضر مشغول بازی در سریال The Sex Lives of College Girls میندی کالینگ است و در فیلم «بعد از برخوردمان» (After We Collided) نیز نقش آفرینی کرده است.

جنا بوش هاگر و باربارا پیرس بوش

جنا بوش هاگر و باربارا پیرس بوش به عنوان دختران جورج دبلیو. بوش و نوه های جورج اچ. دبلیو. بوش، رؤسای جمهور سابق آمریکا، در کاخ سفید بزرگ شدند.

باربارا و جنا دوقلوی غیر همسان هستند و وقتی پدربزرگ شان در سال ۱۹۸۹ ریاست جمهوری خود را آغاز کرد، ۸ سال داشتند. آن ها بار دیگر در سال ۲۰۰۰ در سن ۱۹ سالگی با رئیس جمهور شدن پدرشان، به کاخ سفید بازگشتند. این دو خواهر همان سال از دبیرستان فارغ التحصیل شدند. باربارا به دانشگاه ییل رفت و جنا هم به دانشگاه تگزاس.

این دوقلوها پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در سن ۳۹ سالگی مسیر شغلی خود را از یکدیگر جدا کردند اما در سال ۲۰۱۷ برای نوشتن کتاب خاطرات مشترک شان و همینطور یک کتاب تصویری برای کودکان بار دیگر به هم پیوستند.

مری کیت و اشلی اولسن

مری کیت و اشلی اولسن احتمالاً هنوز هم موفق ترین دوقلوی دنیا محسوب می شوند.

خواهران اولسن که حالا ۳۵ سال دارند کار خود را از دوران نوزادی آغاز کردند و از سال ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۵ یک نقش مشترک در سریال «خانه کامل» (Full House) داشتند.

در آن زمان آن ها شروع به ضبط ویدئوهای خانگی کردند، کاری که در دهه ی ۹۰ در میان کودکان رواج داشت. اولسن ها در فیلم هایی همچون It Takes Two (محصول سال ۱۹۹۵) و New York Minute (محصول سال ۲۰۰۴) هم نقش آفرینی کردند. آن ها در سریال های کمدی ای همچون Two of a Kind و So Little Time و همینطور سریال انیمیشنی Mary-Kate and Ashley in Action! هم نقش آفرینی کردند.

به نام این دو خواهر دوقلو محصولات مختلفی از جمله کتاب، اسباب بازی، اکسسوری و لوازم خانه تولید شده است. آن ها کار بازیگری در کنار یکدیگر را در سال ۲۰۰۴ کنار گذاشتند تا تمرکز خود را بر روی فعالیت شان در حوزه ی مد و فشن بگذارند. گرچه مری کیت تا سال ۲۰۱۱ به بازیگری ادامه داد و پس از آن او هم خود را از این عرصه بازنشسته کرد.

فرزندان دوقلوی بیانسه

وقتی بیانسه در فوریه ی سال ۲۰۱۷ اعلام کرد دوقلو باردار است، این خبر سر و صدای زیادی به پا کرد. سِر و رومی کارتر در ماه ژوئن همان سال به دنیا آمدند.

بیانسه خبر بارداری خود را با تنها روشی که می شد اعلام کرد، یعنی با انتشار عکسی در اینستاگرامش که در آن به الهه ای پوشیده از گل شبیه شده بود. او در شرح این عکس نوشته بود: «دو بار مورد رحمت و عنایت خداوند قرار گرفته ایم. بسیار شکرگزار هستیم که قرار است دو نفر دیگر به خانواده مان اضافه شود و از آرزوهای خوب تان برای ما ممنون هستیم.»

این عکس پر لایک ترین پست اینستاگرام در سال ۲۰۱۷ شد.

دوقلوهای بیانسه امسال ۴ ساله شدنند و یک خواهر بزرگ تر از خودشان دارند که از همین حالا سابقه ی نامزدی یک جایزه گرمی را دارد. باید دید دوقلوها در آینده چه خواهند کرد.

 اولیور و جیمز فلپس

اولیور و جیمز فلپس در ۸ فیلم «هری پاتر» (Harry Potter) نقش دوقلوی های ویزلی را ایفا کردند.

برادران فلپس که ۳۵ سال دارند را تا ابد به عنوان برادران دوقلوی دوست داشتنی رون ویزلی به نام های فرد و جورج خواهند شناخت که از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۱۱ نقش آن ها را ایفا کردند. آن ها حالا مجریان پادکستی به نام Normal Not Normal هستند که در آن به گفتگو با بازیگران کودک پرداخته می شود.

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود