موی دم اسبی کیم کارداشیان در مت گالا ۱۰ هزار دلار قیمت داشت

موی دم اسبی کیم کارداشیان در مت گالا ۱۰ هزار دلار قیمت داشت

کیم کارداشیان در مراسم مت گالای امسال از یک اکستنشن مو استفاده کرده بود که ۱۰ هزار دلار قیمت داشت. این موضوع را آرایشگر موهای کارداشیان تأیید کرده است.

کارداشیان با یک لباس مشکی که صورتش را پوشانده بود به همراه یک موی دم اسبی ۱۹۰/۵ سانتیمتری در مراسم فرش قرمز مت گالای ۲۰۲۱ حضور پیدا کرد. کار آرایش موهای او را آرایشگر شناخته شده ای به نام کریس اپلتون انجام داده بود.

اپلتون چند روز قبل در یک استوری اینستاگرامی به سؤال یک طرفدار که پرسیده بود موی دم اسبی کارداشیان چقدر قیمت داشت، پاسخ داد. او گرچه هزینه را ۱۰ هزار دلار عنوان کرده اما احتمالش هست که مبلغ مذکور شامل دستمزد اپلتون نباشد.

موی دم اسبی کارداشیان از یک لباس سر تا پا مشکی بیرون زده بود که کار طراح لباسی به نام بالنسیاگا بود. این لباس که صورت و بدن کارداشیان را به طور کامل پوشانده بود، نقل محافل شد. شوخی های اینترنتی درباره ی آن شبکه های اجتماعی را پر کردند و برخی ظاهر کارداشیان دراین لباس را به «دمنتورها» در فیلم «هری پاتر» تشبیبه کردند.

کارداشیان از قرار معلوم در مهمانی جاستین بیبر در هتل ریتز کارلتون که شب همان روز برگزار شد، موی دم اسبی خود را کنار گذاشته بود. تصاویری که از او در حال خروج از هتل منتشر شده کارداشیان را با لباس مشکی چسبانی نشان می دهد که به نظر می رسید با الهام از شخصیت سینمایی «زن گربه ای» طراحی شده بود. موهای او در این عکس ها دم اسبی کوتاه تری بود.

کریس اپلتون که مشتریان معروفی مثل آریانا گرانده و جنیفر لوپز دارد، بارها با کارداشیان همکاری داشته است. آن ها قبلاً در مصاحبه ای درباره ی رابطه ی کاری خود صحبت کرده بودند.

کارداشیان در این مصاحبه خطاب به اپلتون گفته بود: «فقط روی صندلی می نشینم و کار خودم را می کنم. اصلاً توجهی نمی کنم و سرم را بالا نمی آورم چون می دانم هر تصمیمی بگیری خوب می شود و از آن راضی ام. این واقعاً اتفاق نادری است.»

کارداشیان همچنین گفته بود: «در مورد موهایم اگر قرار باشد با آدم جدیدی کار کنم عصبی می شوم. هیچ کسی واقعاً مرزبندی ها را برای ایجاد یک کار جدید، یک مدل جدید جابه‌جا نمی کند. تو مرا به انجام کارهای جدید وا می داری اما در عین حال کارت هم زیبا است.»

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • سارا مهر ۱۰, ۱۴۰۰

  ??????چرا وقتی انقدر فقیر توی جهان هست فقط موی دم اسبی این خانم باید ۱۰۰۰ دلار باشه!!ادم هست فکر نون شبشه.. کاش حداقل ی هنری داشت!

  • S مهر ۱۱, ۱۴۰۰

   هققق???

  • Sina مهر ۱۱, ۱۴۰۰

   تنها هنرش تو مسائل……هست

  • It's me? مهر ۱۵, ۱۴۰۰

   اولا که من نه طرفدار کیم کارداشیان هستم نه کار هاش رو چندان دنبال میکنم ، ولی اینکه شما میاید می گید فقیر توی جهان زیاده و اینا چه ربطی به کسی داره که پول داره و داره ازش استفاده می کنه ؟!! چرا وقتی پول داره ازش استفاده نکنه ؟؟؟!بخاطر فقرا؟!! از کجا می دونی این خانم تا حالا به کسی کمک مالی کرده یا نه ؟! از کجا می دونی سنگی رو از جلوی پای کسی برداشته یا نه ؟! قطعا اون برای جایگاهی که الان داره یه زحمتی کشیده ، شده یه زحمت کوچک ، خیلی کوچک ، پس حق داره وقتی پول داره ازش استفاده کنه …