لو، سگی با درازترین گوش های جهان، نامش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرد

لو، سگی با درازترین گوش های جهان، نامش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرد

لو، سگی سه ساله از نژاد کونهاند است. او بامزه، جسور، باروحیه، باهوش و حالا دارای عنوان سگی با درازترین گوش های جهان است. رابطه ی او و صاحبش، پیج اولسن، با عشق در نگاه اول آغاز شد. پیج حتما باید لو را انتخاب می کرد.

پیج همیشه درباره ی بلندی گوش های لو به شوخی می گوید که «به طرزی افراطی» بلند هستند. با این حال تا پیش از همه گیری کرونا پیج گوش های لو را اندازه نگرفته بود. وقتی این کار را کرد مشخص شد که حقیقتاً گوش های رکوردشکنی دارد! هر کدام از گوش های او ۳۴ سانتی متر است. این ویژگی او برایش در کتاب رکوردهای گینس ۲۰۲۲ جایگاهی را به ارمغان آورده است.

سگی با درازترین گوش های جهان

پیج توضیح می دهد: «لو یک کونهاند مشکی و برنزه است و همه ی سگ های این نژاد باید گوشی داشته باشند که تا نوک دماغ شان بیاید. و وقتی دارند رد چیزی را می گیرند، گوش های بلندشان روی زمین کشیده می شوند و بوها را به هوا بلند می کنند. این باعث می شود که آن ها در دنبال کردن ردپاهای طولانی، قدیمی و یا سرد که شاید سایر نژادها نتوانند دنبال شان کنند، عالی باشند.»

سگی با درازترین گوش های جهان

به گفته ی پیج، که خود تکنیسین دامپزشکی است، گوش های بلند لو نگهداری و مراقبت خاصی نمی خواهد. او یک بار در ماه تمیزی شان را چک می کند و در زمستان ها پارچه ای دور گوش هایش می بندد تا روی برف کشیده نشوند.

سگی با درازترین گوش های جهان

پیج می گوید که لو هر کجا که می رود کلی طرفدار پیدا می کند. «مردم درباره ی این نژاد سوال هایی دارند. سگ های نژاد کونهاند در این ناحیه زیاد باب نیستند. البته خیلی از مردم دوست دارند گوش های لو را لمس کنند. گوش هایش با یک نگاه آدم را شیفته خود می کنند.»

سگی با درازترین گوش های جهان

پیج می گوید که داشتن عنوان سگی با درازترین گوش های جهان تنها ویژگی خاص لو نیست و او دونده ی خوبی هم هست و در مسابقات مختلف مقام ها و عناوین مختلفی را کسب کرده است. همه ی دوستان و اعضای خانواده ی پیج از ثبت این رکورد در کتاب گینس هیجان زده هستند. پیج می گوید: «من به این فسقلی خزدار به خاطر این که این قدر خاص است افتخار می کنم.»

بیشتر بخوانید:

سگی با پنجه‌ های سر و ته پس از یک عمل جراحی موفق، توانست دوباره راه برود + ویدیو

جنگ تن به تن دختر نوجوان با خرس وحشی برای نجات سگ هایش + ویدئو

فروش گرانترین سگ گله جهان با قیمت ۲۷,۰۰۰ پوند

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود