رامانا سیاحی؛ بدل آنجلینا جولی که دوست ندارد بدل او باشد

رامانا سیاحی؛ بدل آنجلینا جولی که دوست ندارد بدل او باشد

رامانا سیاحی که به واسطه ی شباهت چهره اش به آنجلینا جولی شناخته می شود، در گفتگویی درباره ی شباهت خود به این هنرپیشه مشهور هالیوودی گفت.

سیاحی که بازیگری را در سال ۹۵ با نقش آفرینی در فیلم سینمایی «شاخ کرگدن» به کارگردانی محسن محسنی نسب تجربه کرده، «آنجلینا جولی ایران» لقب گرفته است.

با این حال او در مصاحبه ی خود از عدم تمایلش به دیدار با سوپراستار هالیوود گفت.

سیاحی در ابتدای این مصاحبه خود را مدل و بازیگر معرفی کرد و گفت در حال حاضر ساکن ایران است.

او گفت شباهتش با آنجلینا جولی اتفاقی است و سعی نکرده خود را شبیه او کند. سیاحی همچنین گفت سبک زندگی مخصوص به خودش را دارد و از جولی تقلید نمی کند. او گفته البته در گذشته شاید دوست داشت سبک زندگی جولی را در پیش گیرد اما حالا اینگونه نیست و زندگی بسیار متفاوتی با جولی دارد.

سیاحی گفت در ایران دو فرزند خوانده دارد که یکی دختر و یکی پسر است.

او گفت کاربران ایرانی وقتی وارد صفحه ی اینستاگرام او می شوند ابتدا با تصور اینکه او در حال تقلید از جولی است نسبت به او جبهه می گیرند اما پس از مدتی که متوجه می شوند او زندگی و کار خود را دارد می گویند که او را نه به خاطر شباهتش به جولی بلکه به خاطر خودش دوست دارند.

سیاحی گفت در کشورهای دیگر از شباهت زیادش به جولی می نویسند اما چون در ایران به عنوان بدل آنجلینا جولی شهرت یافته مردم تصور دیگری از او دارند، در حالی که این شباهت اتفاقی و نه عمدی است.

او گفت چند سال قبل او و آنجلینا جولی همزمان در فرانسه حضور داشتند و به او گفتند که اگر مایل باشد شاید بتواند با جولی دیداری داشته باشد اما سیاحی گفت که شاید جولی اصلاً تمایلی به دیدن او نداشته باشد و در نهایت دیداری صورت نگرفت.

او همچنین از ماجرای معروف شدنش به آنجلینا جولی ایران گفت.

سیاحی گفت ماجرا از سال ۲۰۱۳ آغاز شد که یکی از دوستانش برای او صفحه ای در اینستاگرام درست کرد. بعد از گذشت چند ماه یک روز سیاحی با پیام های زیادی مواجه شد که در حقیقت لینک مطلبی در یک نشریه ی اماراتی به نام لیالینا بود. این نشریه تصاویر سیاحی و جولی را در کنار هم قرار داده و از شباهت زیاد او به این هنرپیشه ی هالیوودی گفته بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۰ نظر

ورود

 • لیلی مهر ۱۷, ۱۴۰۰

  چه دنیایی شده
  خود انجلینای عملی چنتا بدل عملیه دیگه پیدا کرده!??

 • علی مهر ۱۸, ۱۴۰۰

  طرف خودشو کوبیده از نو ساخته که بزور خودشو شبیه آنجلینا جولی کنه
  همه عکساشم که کپی از رو دست عکسای آنجلینا جولیه
  احتمال خیلی زیاد که خودشم پول داده اصلا شما این خبر رو کار کنید
  ???

  • نگین مهر ۱۸, ۱۴۰۰

   واقعا… اینا فازشون چیه با این خبرهای چرررتتت

 • نگین مهر ۱۸, ۱۴۰۰

  کجا شبیه انجلیناستتتت… خاااکککک

 • باران مهر ۱۸, ۱۴۰۰

  الان چه دردی از جامعه من دوا شد؟؟ شماها فازتون چیه؟بابا ول کنین زن و دخترا و سلیبدوزاری ها رو گرونی رو بچسب که داره به فنامون میده

 • پارسا مهر ۱۸, ۱۴۰۰

  چرا چرت میگی تو اصلا میدونی آنجلینا جولی کدومه که میگی عمل کرده.؟؟؟ دمه کاسبت گرم. این خانم هزارتا عمل کرده شبیهش بشه من از نزدیک دیدمش یعد میگه دوسندارم خخخخح پ ن میاد میگه من دوسدارم بهم بگن جولی، این گرد پایه آنجلینا هم نمیشه بیشتر شبیه کشتی آنجلیکا شده خخخخخخخخ

 • زهرا مهر ۱۸, ۱۴۰۰

  این چیه آخه؟!

 • عبدالنبی زرین کوب هلال ملکوت وند مهر ۱۸, ۱۴۰۰

  خانم انجیلینا جولی خیلی خوبه

 • Omid مهر ۱۸, ۱۴۰۰

  اگه رامانو ….بدل آنجلینا جولیه منم بدل مهمترین شخصیت هالیوودم… استعدادم کشف نشده…

 • موسوی مهر ۱۹, ۱۴۰۰

  خداییش ایرانیش قشنگتره
  ماشاله