توضیحات فرمانده انتظامی اهواز درباره مرگ یک زن در تیراندازی پلیس

توضیحات فرمانده انتظامی اهواز درباره مرگ یک زن در تیراندازی پلیس

چندی قبل خبری در برخی خبرگزاری ها منتشر شد مبنی بر این که بر اثر شلیک اشتباهی نیروی انتظامی اهواز به یک خودرو در روز ۹ مهر، زنی به نام ساناز محمدیان کشته شده است. به گفته ی همسر این زن، ماموران اعلام کرده اند که در تعقیب گروهی سارق مسلح بوده اند.

حالا فرمانده ی انتظامی اهواز توضیحاتی پیرامون این قضیه داده است. سرهنگ محسن دالوند می گوید: «ساعت ۱۱ صبح روز جمعه مورخه ۹ مهر ماه سال جاری به دنبال اعلام وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلاجات از خانمی در حوزه کلانتری ۲۳ اهواز توسط سرنشینان یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ با شیشه‌ های دودی بلافاصله عوامل گشت انتظامی به محل اعزام شدند.»

وی اضافه می کند: «ماموران پلیس حین بررسی صحنه و مصاحبه با مالباخته و تایید سرقت مسلحانه توسط سرنشینان پژو پارس سفید رنگ، بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰، مجدد گزارش یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در منطقه ی مهدیس توسط سرنشینان خودرو پژو پارس را دریافت می کنند.»

سرهنگ دالوند ادامه می دهد: «بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند و یک دستگاه پژو پارس سفید با شیشه‌های دودی که شباهت کامل با خودروی سارقان داشت را رویت کردند که راننده خودرو به محض مشاهده گشت انتظامی با سرعت از محل متواری شد.»

فرمانده ی انتظامی اهواز اضافه می کند: «عوامل انتظامی با کشیدن آژیر اعلام هشدار مبنی بر توقف به راننده خودرو هشدار دادند که متاسفانه راننده خودرو به هشدار پلیس توجه نکرد. ماموران پلیس برابر قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی می‌ کنند اما راننده پژو پارس توقف نمی‌ کند و بعد از تقریبا یک کیلومتر و بر اثر تیراندازی همکاران، خودرو متوقف می‌شود.»

وی در پایان می افزاید: «در بررسی به عمل آمده مشخص شد خانمی که روی صندلی عقب نشسته و همسر راننده بوده، متاسفانه مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. وی به بیمارستان اعزام شد اما متاسفانه این خانم بعد از چند روز که در کما بوده، فوت شد.»

فرمانده ی انتظامی اهواز ضمن ابراز همدردی و اظهار تاسف با خانواده ی متوفی می گوید: «مراتب در دست بررسی است و نتیجه ی اقدامات متعاقبا اطلاع‌ رسانی خواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

شهری بی قانون و بدون پلیس در استرالیا که به بهشت متجاوزان تبدیل شده است

کشف سلاح عجیب توسط پلیس تهران در عملیات رعد + ویدیو

بازگشت پلیس مذهبی به افغانستان و سیاست بازی طالبان در مسئله مجازات های خیابانی

جزییاتی از ادعای تجاوز سریالی کیوان امام‌ وردی به دختران دانشگاه تهران [دستگیر شد]

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود