نامزدی لیندزی لوهان با یک مرد عرب

نامزدی لیندزی لوهان با یک مرد عرب

لیندزی لوهان از نامزدی خود خبر داد.

این بازیگر ۳۵ ساله دیروز در پستی اینستاگرامی با انتشار تصاویری از خود در کنار نامزدش، بادر شاماس، انگشتر نامزدی خود را به رخ کشید.

او در این پست نوشت: «عشق من. زندگی من. خانواده ی من. آینده ی من.» و این جملات عاشقانه را با تگ کردن حساب کاربری بادر شاماس و گذاشتن یک ایموجی انگشتر به پایان رساند.

از بادر شاماس که احتمال می رود عرب باشد، اطلاعات زیادی در دست نیست. او از قرار معلوم ترجیح می دهد توجه ها را به خود جلب نکند و حساب اینستاگرامش هم عمومی نیست. با این حال، به گفته ی وبسایت هارپرز بازار عرب، بادر شاماس ۳۴ سال دارد و در عرصه ی سرمایه گذاری فعالیت دارد. این اطلاعات از حساب کاربری او در وبسایت لینکدین به دست آمده که بر اساس آن شاماس ۴ سالی است در خارج دبی سکونت دارد و معاون یک شرکت بین المللی مدیریت ثروت به نام Credit Suisse است. شاماس در دانشگاه های فلوریدای جنوبی و تمپا در رشته های مهندسی مکانیک و فاینانس تحصیل کرده است.

لوهان و شاماس رابطه ی خود را خصوصی نگه داشته بودند اما گفته می شود رابطه ی عاشقانه ی آن ها از ۲ سال قبل آغاز شد.

لوهان سال گذشته در پستی اینستاگرامی تصویری از خود به همراه شاماس در یک کنسرت موسیقی در دبی منتشر کرده و در شرح آن از شاماس به عنوان شریک عاطفی خود نام برده بود.

او قبلاً با یک مرد روس ثروتمند به نام ایگور تاراباسوف نامزد کرده بود. این زوج در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند. فیلمی از تاراباسوف در یکی از سواحل یونان منتشر شد که او را در حال ضرب و شتم لوهان نشان می داد.

لوهان خود در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ای این حادثه را تأیید کرد اما تاراباسوف همه ی ادعاها درباره ی داشتن رفتارهای خشونت آمیز را رد کرده است.

لیندزی لوهان دو سالی است که در دبی سکونت دارد، گرچه به روشنی از تمایل خود به از سرگیری فعالیت بازیگری اش گفته است.

او پیش تر در سال ۲۰۱۸ در مصاحبه ای گفته بود: «تا مدت مدید از بازیگری می ترسیدم چون هر بار که فیلمی بازی می کردم مردم در زندگی شخصی ام دقیق می شدند و این مسأله فیلم را تحت الشعاع قرار می داد.»

لوهان بازیگری را از سن ۱۰ سالگی با بازی در یک سریال تلویزیونی آغاز کرد و پس از آن در حالی که ۱۲ سال داشت در بازسازی سینمایی دیزنی از فیلم «دام والدین» (The Parent Trap) نقش آفرینی کرد. او در دوران نوجوانی نیز به فعالیت بازیگری خود با بازی در چند فیلم سینمایی ادامه داد. لوهان از سال ۲۰۱۹ و پس از بازی در یک تریلر وحشت به نام «در میان سایه ها» (Among the Shadows)، فعالیتی در عرصه ی بازیگری نداشته است.

منبع: usatoday ، ndtv
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

 • کامبیز آذر ۸, ۱۴۰۰

  شوخی میکنین؟
  کردیت سوئیس رو نمیشناسین؟
  ۷۰ میلیارد دلار دارایی کردیت سوئیس هست.
  یکی از بزرگترین شرکتهای تضامنی دنیا.
  حتی ابدارچی بودن این موسسه ی مالی تضامنی افتخاره