دونالد ترامپ مگان مارکل را به سوء استفاده از پرنس هری متهم کرد: از اول هم از او خوشم نمی آمد!

دونالد ترامپ مگان مارکل را به سوء استفاده از پرنس هری متهم کرد: از اول هم از او خوشم نمی آمد!

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در مصاحبه ی جدید خود مگان مارکل را به سوء استفاده از پرنس هری متهم کرد و گفت از همان روز اول خیلی از او خوشش نمی آمد.

ترامپ و مارکل و هری اختلافی قدیمی دارند. مارکل در سال ۲۰۱۶، زمانی که در سریال Suits نقش آفرینی می کرد، در برنامه ی تلویزیونی «شوی شبانه با لری ویلمور» (The Nightly Show with Larry Wilmore) حضور یافت و در آنجا ترامپ را که آن زمان کاندیدای حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود، فردی تفرقه افکن و زن بیزار خواند و سپس حمایت خود را از هیلاری کلینتون ابراز کرد.

در سال ۲۰۱۹ در دوران ریاست جمهوری ترامپ، وقتی در مصاحبه ای او را از اظهارات مارکل مطلع ساختند، ترامپ گفت نمی دانست مارکل آدم «حال بهم زنی» است.

ترامپ بعداً در مصاحبه ی دیگری در همان سال ادعا کرد که گفته بود حرف های مارکل درمورد او «حال به هم زن» بوده، نه خود مارکل.

ترامپ در مصاحبه ی اخیر خود درباره ی احساسش به دوشس ساسکس شفاف سازی کرده و گفته مارکل به طرز وحشتناکی از پرنس سوء استفاده کرده است.

او در این باره گفت: «خیلی از او (مارکل) خوشم نمی آید. از روز اول اینطور بود. من فکر می کنم پرنس هری به طرز وحشتناکی مورد سوء استفاده قرار گرفته و یک روز افسوسش را خواهد خورد. من فکر می کنم این مسأله رابطه ی او با خانواده اش را نابود کرد و ملکه را هم اذیت می کند.»

ترامپ در ادامه گفت که فکر می کند کار دوشس ساسکس برای فشار آوردن بر نمایندگان کنگره از طریق نامه ای که منتشر کرده بود، «بسیار نامناسب» بود.

مارکل روز ۲۰ اکتبر در نامه ای سرگشاده به کنگره آمریکا خواستار تصویب قانون اعطای مرخصی خانوادگی و استعلاجی با حقوق شد.

او در این نامه نوشت: «من نه یک مقام منتخب هستم، نه یک سیاستمدار. بلکه مانند بسیاری از افراد یک شهروند متعهد و یک مادر هستم. و از آنجایی که شما و همکاران تان در کنگره در آثار خانواده برای نسل های آتی نقش دارید، در این مقطع بسیار مهم به عنوان یک مادر برای شما می نویسم و خواستار تصویب قانون اعطای مرخصی با حقوق هستم.»

مارکل با آنکه با این کار پروتکل خاندان سلطنتی درباره ی حفظ بی طرفی سیاسی را زیر پا گذاشت و به همین دلیل مورد انتقاد قرار گرفت، اما مدتی بعد در مصاحبه ای گفت که مسأله ی تصویب قانون اعطای مرخصی خانوادگی را امری سیاسی نمی داند.

او در این مصاحبه گفت: «در خانواده ی همسرم و خاندان سلطنتی روال این است که هیچ دخالت سیاسی صورت نگیرد، اما مرخصی با حقوق، از دید من، چیزی جز یک مسأله ی حقوق بشری نیست.»

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • مهمان آذر ۲۶, ۱۴۰۰

    راست میگه کاملا مشخصه این مارکل چه آدم عوضی آب زیر کاهیه. قشنگ اهل موج سواریه. ژست آدمهای مظلوم و خیرخواه رو میگیره ولی رفتارش داد میزنه فقط دنبال مطرح کردن خودشه.