کابی لیم و گربه آشپز، برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱

کابی لیم و گربه آشپز، برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱

تیک تاک موفق ترین کاربران خود در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده: کابی لیم و «سرآشپز پاف»، یک گربه که به ویدئوهای آشپزی اش معروف است.

تیک تاک هفته ی گذشته به عنوان بخشی از گزارش عملکرد سالانه ی خود، اطلاعاتی درباره ی محبوب ترین آهنگ ها، ویدئوها و کاربران این شبکه اجتماعی منتشر کرد.

این شبکه اجتماعی فهرستی از کاربران موفقی را منتشر کرده که «در سال ۲۰۲۱ به قله های جدیدی دست یافتند و با محتوای جذاب خود طرفداران زیادی پیدا کردند». این فهرست در سطح جهانی ۵ نفره و در سطح آمریکا ۱۰ نفره است.

فهرست جهانی شامل ستارگان موسیقی پاپ کره ای و یک فوتبالیست هلندی می شود

کابی لیم (Khaby Lame)، تیک تاکری که به نگاه های عاقل اندر سفیهش در برابر ایده های احمقانه ی اینترنتی معروف است، در صدر این فهرست قرار گرفته است. بر اساس گزارش سایت Social Tracker که به رصد شبکه های اجتماعی می پردازد، ماهانه به طور متوسط ۵ میلیون نفر به تعداد دنبال کنندگان کابی لیم در تیک تاک افزوده می شود و او پس از پشت سر گذاشتن آدیسن ری، دیگر کاربر تیک تاک، در ماه ژوئیه ی امسال، حالا نفر دوم در میان تاک تاکر هایی است که بیشترین دنبال کننده را دارند و به نظر می رسد به زودی گوی سبقت را از چارلی دی آملیو هم خواهد ربود و به نفر شماره یک تیک تاک از جهت تعداد دنبال کننده بدل خواهد شد. دی آملیو در حال حاضر ۱۳۰/۹ میلیون دنبال کننده دارد و تعداد دنبال کنندگان کابی لیم ۱۲۳ میلیون نفر است.

اَبی رابرتس (Abby Roberts)، یک تیک تاکر حوزه ی زیبایی و یک کازپلیر که به گریم هایش که با آن ها خود را به شکل چهره های معروف درمی آورد، مشهور است، رتبه ی دوم فهرست جهانی تیک تاک را از آن خود کرده است. ویدئوهای او در مجموع ۱/۴ میلیارد لایک دریافت کرده اند.

Abby Roberts

گروه موسیقی پاپ کره ای BTS با ۴۴/۵ میلیون دنبال کننده و بیش از ۷۰۰ میلیون لایک، در رتبه ی سوم قرار دارد.

نفر چهارم فهرست کوئن گون (Koen Geven)، فوتبالیست هلندی، صاحب حساب تیک تاکی thedutchgoalkeeper است که ویدئوهایش ۴۱/۳ میلیون لایک دریافت کرده. او بیشتر با ترفندهای فوتبالی، چالش ها و ویدئوهای دروازه بانی اش شناخته می شود.

Koen Geven

رتبه ی پنجم به اونیا دی آملیو (Oneya D’Amelio)، صاحب حساب تیک تاکی angryreactions تعلق دارد که ویدئوهایی از واکنش های طنزآمیز خود منتشر می کند و در عرض ۲۴ ساعت یک میلیون نفر او را دنبال کردند. او مدتی بی خانمان بود و ویدئوهای معروفش را از داخل ماشینش می گرفت.

Oneya D’Amelio

فهرست آمریکا، تیلور سوییفت، اولیویا رودریگو و یک گربه ی آشپز را در برمی گیرد

رتبه ی نخست فهرست آمریکا به «آشپز پاف» (Chef Puff) تعلق دارد، یک گربه که به کمک صاحب خود، لینچ ژانگ، غذاهای مختلفی درست می کند و با ۱۹/۷ میلیون دنبال کننده ی خود از باورهای غلط غذایی می گوید.

اونیا دی آملیو در فهرست آمریکا هم حضور دارد و مقام دوم را کسب کرده است.

اولیویا رودریگو، خواننده ی مشهور آمریکایی در جایگاه سوم قرار گرفته است. آهنگ او، Driver’s License هم یکی از پراستفاده ترین آهنگ ها در شبکه اجتماعی تیک تاک طی سال ۲۰۲۱ بود.

بعد از او، لیسِت ادواردو (Lissette Eduardo) از جمهوری دومنیکن است که با ویدئوهای طنزآمیزش ۹/۳ میلیون دنبال کننده کسب کرده است.

Lissette Eduardo

نفر پنجم فهرست آمریکا، تیلور سوییفت است که در ماه اوت به تیک تاک پیوست. او حالا نزدیک به ۱۰ میلیون دنبال کننده دارد.

دیگر افراد حاضر در فهرست ۱۰ تایی آمریکا، عبارتند از: یک متخصص پوست به نام دکتر شاه (Dr Shah)، یک کارشناس حوزه ی زیبایی اهل بوستون به نام میکیلا نوگیرا (Mikayla Nogueira) و جان گراتزیاتو (Jon Graziano).

 

بیشتر بخوانید:

Khabi Lame کیست؟ اینفلوئنسر کمدی که محبوبیت جهانی یافته + ویدئو

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۸ نظر

ورود

 • سراب آذر ۲۲, ۱۴۰۰

  خیلی ببخشید گلاب به روتون! اینستاگرام اگر دل پیچه باشه، تیک تاک اسهال به تمام معنا است. ? وقتی محتواهای تولیدی تیک تاک رو می بینم و میلیونها لایکی که دریافت می کنند تنها چیزی که می تونم تصور کنم عده ای هستند که دارند بالا میارن و یک عده دیگه که استفراغ اونها رو با لذت میل می کنند. ??

  • رضا آذر ۲۵, ۱۴۰۰

   داداش حرف دل منو زدی. این مساله بر می گرده به اکثریت جاهال که برای کسانی که عمرشون هدر می کننو ارزشی خلق نمی کنن اهمیت بیش‌تری میدن. این جور آدما برده انسان‌های هوشمند میشن.
   به قول دوستم دنیال به حمال هم نیاز داره قرار نیست که همه فرهیخته بشن

 • MADARA آذر ۲۳, ۱۴۰۰

  خابی لیم نه کابی لیم درست بنویس

  • گلریز برهمند آذر ۲۴, ۱۴۰۰

   در زبان انگلیسی Kh «ک» خونده میشه. با یه سرچ کوچیک میتونید این موضوع رو متوجه بشید.

 • یک کاربر آذر ۲۳, ۱۴۰۰

  کابی نه خابی لِیم درسته چرا اسم اون بدبخت رو ۲۰۰ بار تکرار کردید هر بار هم اشتباه؟?

  • گلریز برهمند آذر ۲۴, ۱۴۰۰

   در زبان انگلیسی Kh «ک» خونده میشه. با یه سرچ کوچیک میتونید این موضوع رو متوجه بشید.

 • حسینی آذر ۲۴, ۱۴۰۰

  داداش (یا آبجی حالا هرچی)خیلی جالب بود و واقعا مفید اما جسارتا این بنده خدا اسمش خابی لیم Khaby lame هست که با kh نوشته میشه و صدای خ میده اولش

  • گلریز برهمند آذر ۲۴, ۱۴۰۰

   در زبان انگلیسی Kh «ک» خونده میشه. با یه سرچ کوچیک میتونید این موضوع رو متوجه بشید.