یوسین بولت: «بازی ماریو کارت مرا قهرمان المپیک کرد» + ویدیو

یوسین بولت: «بازی ماریو کارت مرا قهرمان المپیک کرد» + ویدیو

وقتی پای قهرمانی المپیک به میان بیاید ورزشکاران کمی هستند که همچون یوسین بولت در رشته ی ورزشی خود به یاد ماندنی شده باشند. در رسیدن سریع ترین مرد جهان به قله های دو و میدانی تنها استعداد کارساز نبوده است. او می گوید بازی های کامپیوتری به او در دست یافتن به قله های ورزشی کمک کرده اند. به بیان ساده بازی ماریو کارت دلیل قهرمانی اوست.

یوسین بولت ـ که ۸ مدال طلای المپیک دارد و تنها دونده ی دو سرعت است که در ۳ المپیک پیاپی در ماده ی ۱۰۰ و ۲۰۰ متر کسب عنوان کرده ـ در مصاحبه با گزارشگر بازی های کامپیوتری بی بی سی می گوید که گاهی به خاطر علاقه شدیدش به بازی های کامپیوتری به تمرین نمی رفته و در عوض بازی می کرده.

یوسین بولت

«این ها چیزهایی است که برای من هیجان انگیز است؛ یاد گرفتن و سعی برای بهترین بودن. فکر می کنم بازی های کامپیوتری به نحوی به فرو نشاندن ولع من برای بهترین بودن کمک کرد. فکر می کنم به نوعی به من در دو و میدانی هم کمک کرد چرا که وقتی شما وارد میدان می شوی همان ذهنیت را داری که موقع بازی های کامپیوتری. فقط می خواهی برنده شوی.» بولت همچنین می گوید که ماریو کارت به او کمک زیادی کرده است.

بولت می گوید اگر امروز حرفه اش را آغاز می کرد احتمالاً به جای قهرمان دو سرعت، یک گیمر فوق العاده می شد. و اگر بخواهیم صداقت به خرج بدهیم دومی به نظر مفرح تر به نظر می رسد. این که هر روز ساعت ۶ صبح از خواب بیدار شوی و در زیرزمین خانه مشغول گیم شوی کجا و شروع به دویدن قبل از طلوع خورشید کجا؟

بازی ماریو کارت

مصاحبه ی یوسین بولت بخشی از کارزار Virgin Media برای تبلیغ فناوری هولوگرام است که می تواند بازی های ویدیویی آنلاین را در آینده متحول کند. مصاحبه با یوسین بولت به صورت آنلاین برگزار می شد اما به لطف فناوری Portl انگار که بولت با مصاحبه کننده در یک اتاق بود. کسی نمی داند دقیقا آینده ی بازی های ویدیویی چه خواهد بود اما این فناوری جدید چیز حقیقتاً جذابی به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید:

یوسین بولت دوباره پدر شد؛ تولد دوقلوهای سریع ترین مرد دنیا

ماجرای وعده غذایی عجیب یوسین بولت در المپیک ۲۰۰۸ پکن

یوسین بولت قهرمان دو سرعت دنیا به کرونا مبتلا شد

۱۲ حقیقت جالب در مورد یوسین بولت که احتمالاً هیچ اطلاعی از آن ها نداشتید

عکس خندان «یوسین بولت» نامزد جایزه پولیتزر

منبع: The Dad
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود