زیباترین زن جهان و خوش‌چهره‌ترین مرد جهان در سال ۲۰۲۱ مشخص شدند

زیباترین زن جهان و خوش‌چهره‌ترین مرد جهان در سال ۲۰۲۱ مشخص شدند

بر طبق فهرست ۱۰۰ تایی TC Candler که در روز سه شنبه ۲۸ دسامبر منتشر شد، لیسا، رپر گروه موسیقی بلک پینک زیباترین زن جهان لقب گرفت. یائیل شلبیا که سال گذشته در صدر این فهرست و زیباترین زن جهان بود به رتبه ی ششم نزول پیدا کرده و لیسای ۲۴ ساله که سال گذشته در جایگاه دوم بود، صدر فهرست را از آن خود کرده است.

TC Candler وب سایت نقد فیلم مشهور، از سال ۱۹۹۰ تا کنون فهرستی از زیبارویان جهان را منتشر کرده است. بعد از لیسا، که اسم کاملش لالیسا مانوبان است، امیلی نِرِنگ، بلاگر ۲۶ ساله نروژی در جایگاه دوم، و حلیمه عدن، مدل ۲۴ ساله سومالیایی-امریکایی در جایگاه سوم ایستاده اند.

ایوانا علوی، بازیگر ۲۵ ساله فیلیپینی-مراکشی در جایگاه چهارم و نانسی، خواننده ی ۲۱ ساله کره ای-امریکاییِ گروه مومولند در جایگاه پنجم قرار گرفته اند.

بالا چپ: امیلی نرنگ. بالا راست: حلیمه عدن. پایین راست: ایوانا علوی. پایین چپ: نانسی

سایر اسامی شناخته شده ی این فهرست عبارتند از: چو جو-یی، خواننده ی ۲۲ ساله و تایوانی گروه کره ای «توایس» در رتبه هفتم، گل گدوت، بازیگر ۳۶ ساله که نقش واندر وومن را بازی می کند، در رتبه ی پانزدهم و رز، خوانده ی ۲۴ ساله ی گروه بلک پینک در رتبه ی هفدهم.

در سویی دیگر و در فهرست خوش چهره ترین مردان جهان، برنده ی سال پیش یعنی فلیکس آروید اولف شلبرگ، یوتیوبر مشهور نیز رتبه نخست را از دست داده. این جوان ۳۲ ساله ی سوئدی که او را بیشتر با نام «پیودی پای» می شناسند، به رتبه ی نهم تنزل پیدا کرده و پاینگ تاخون، مدل میانماری به صدر فهرست راه پیدا کرده است.

این جوان ۲۵ ساله اوایل امسال در ماه ژانویه با انتشار عکس هایی از خودش با سری تراشیده و ردایی بر تن، حسابی سر و صدا بپا کرد. او تصمیم گرفته بود سال نو را با ۱۰ روز راهب بودن آغاز کند.

پاینگ تاخون

کریس همزورث، بازیگر ۳۸ ساله ی استرالیایی که او را با شخصیت ثور در فیلم های ابرقهرمانی می شناسند، در جایگاه دوم و کیم ته-هیونگ یا همان «وی» خواننده ی گروه BTS در جایگاه سوم قرار گرفته است.

تیموتی شالامی، بازیگر ۲۶ ساله امریکایی که اخیرا در فیلم «تل‌ماسه» (Dune) ایفای نقش کرده جایگاه چهارم و جونگ کوک ۲۴ ساله، دیگر خواننده ی گروه BTS در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

بالا چپ: کریس همزورث. بالا راست: وی. پایین راست: تیموتی شالامه. پایین چپ: جونگ کوک

سایر اسامی شناخته شده ی این فهرست عبارتند از: هنری کویل، بازیگر بریتانیایی که بیشتر او را با نقش سوپرمن می شناسند، در رتبه ششم، جیسون موموآ ۴۲ ساله که نقش آکوامن را بازی می کند، در رتبه دهم و شیائو ژان، بازیگر و خواننده ی ۳۰ ساله ی چینی در رتبه یازدهم.

بیشتر بخوانید:

نگاهی به تصاویر زیباترین زنان مو قرمز در سراسر جهان

زیبارویان عرصه سیاست؛ جذاب ترین و زیباترین زنان سیاستمدار جهان را بشناسید

زیباترین زنان جهان چه کسانی هستند ؟

منبع: The Straits Times
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۷ نظر

ورود

 • عشق کیپاپ? دی ۲۴, ۱۴۰۰

  من خودم کیپاپرم ولی لیسا چهرش خیلی مصنوعیه، خود لیسا خوشگله ولی دیگه زیبا ترین زن جهان نیس، واقعا این حرفارو از کجاتون در میارین؟ ?

  • آرمی بهمن ۱, ۱۴۰۰

   حققق
   لیسا بیشتر چهرش بخاطر میکاپ و جراحیه

   • ㅇ로 اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۱

    قوانین وای جی اجازه جراحی به ایدل هاشو نمیده الکی زر نزن و اسم ارمیارو بد نکن

  • army_L بهمن ۲۴, ۱۴۰۰

   لطفا اول شما برین قوانین وای جی رو بخونید بعد بیاد نظر بدین

  • Bolot اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۱

   نظرت چیه بجای این چرت و پرتا بری پماد بخری برا سوختگیت؟😂

 • ناشناس دی ۱۶, ۱۴۰۱

  تو کشورخودمون ساناز صالحی صدبرابر خوشگلتر از لیساس.
  بعدشم شماهایی که میگین لیسا خوشگترینه، تاحالا عکس بدون آرایش لیسا رو دیدین .هردفعه با صدکیلو آرایش میاد جلو دوربین.پیشونی بزرگ و زشتشم زیر چتریاش قایم میکنه.تازه قابل توجه اونایی که میگن لیسا عمل جراحی انجام نداده و چهرش کااااملا طبیعیه باید بگم که یکی از معروف ترین دکترای جراحی کره خودش گفته که لیسا چندتا عمل جراحی انجام داده.عکسای بچگی لیسا رو هم با الانش مقایسه کنین می‌فهمین.(پلک چشم،لب و زاویه فک).الان یه عده میان میگن بابا تو خودت مگه خوشگلی داری نظر میدی؟من رو که وایجی انتخاب نکرده بعدشم وقتی یه مجله ای میاد زیباترین زن جهان رو انتخاب میکنه ما هم حق داریم نظراتمون رو بگیم.حتما یه دلیلی داشته به جز زیبایی که لیسا انتخاب شده.(وایجی با پول و…برای معروفیت بیشتر لیسا و پرفروش تر کردن آلبوم لالیسا این کار رو کرده. با این دماغی هم که لیسا داره واقعا برای اینا متاسفم با چه معیاری زیباترین زن رو انتخاب کردن.