اولین تصاویر از فیلم زندگی علیرضا بیرانوند منتشر شد

اولین تصاویر از فیلم زندگی علیرضا بیرانوند منتشر شد

درخشش علیرضا بیرانوند در سال های اخیر، این بازیکن ملی پول را تبدیل به یکی از ستاره های محبوب فوتبال ایران کرده است. بسیاری از مردم ایران حالا دیگر با زندگی پر فراز و نشیب این دوازه بان خوب کشور آشنا هستند. مردم می دانند که او برای رسیدن به جایگاه فعلی اش متحمل چه سختی ها و مرارت هایی شده است. چند سال پیش بحث هایی مطرح شد در خصوص تمایل پوران درخشنده برای ساخت فیلم زندگی بیرانوند.

درخشنده که خود اصالتاً کُرد است، لُر بودن بیرانوند را به فال نیک گرفته و از نزدیک بودن فرهنگ این دو قوم گفته بود. پیش از درخشنده هم احمد تجری به دنبال ساخت مستندی به نام «شماره یک» بود. اما بنا بر دلایلی هیچ کدام از این دو فیلم ساخته نشد.

فیلم زندگی بیرانوند

حالا اما این اتفاق افتاده و فیلم سینمایی «بیرو» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی ساخته شده است. و خبر جالب دیگر این که هیأت انتخاب چهلمین جشنواره فیلم فجر چندی پیش اسامی فیلم های بخش مسابقه سینمای ایران یا همان سودای سیمرغ را اعلام کردند و در میان این ۲۲ فیلم، نام فیلم «بیرو» هم دیده می شود و این فیلم برای کسب سیمرغ با برخی از بزرگان سینمای ایران به رقابت خواهد پرداخت.

این طور که در اطلاعات فیلم زندگی بیرانوند، فیلم تلاش های یک نوجوان علاقمند به فوتبال را برای رسیدن به سکوهای جهانی به تصویر می کشد. فیلم سعی دارد تا امید را برای نوجوان ها زنده کند و نمونه ای زنده را در پیش چشم آنان قرار دهد.

شنیده ها حاکی از آن است که خود بیرانوند هم در قسمتی از فیلم جلوی دوربین رفته ولی در بخش عمده ای از فیلم، فردی دیگر نقش او را بازی کرده است.

فیلم زندگی بیرانوند

علیرضا بیرانوند در خصوص این فیلم می گوید: «از اهالی سینما تشکر می ‌کنم. همین که فیلم زندگی من را دیده، درباره ‌ام صحبت کرده و چنین اتفاق بزرگی افتاده برای بنده جالب است و امیدوارم لیاقت لطف دوستان را داشته باشم.»

در این فیلم حسین بیرانوند، رضا داوود نژاد، صحرا اسدالهی، سعید داخ، سیاوش چراغی پور، سهیل قنادان، مهدی زمین پرداز، ستایش تارانی و چند بازیگر دیگر حضور دارند.

علیرضا بیرانوند متولد شهریور ۷۱ در روستای سرابیاس خرم آباد است. وی فوتبال را در سال ۹۰ با باشگاه نفت تهران آغاز کرد. او در فصل ۹۶-۹۵ با قراردادی ۲ ساله به پرسپولیس پیوست. بیرانوند در حال حاضر در لیگ پرتغال و در تیم بوآویشتا بازی می کند.

بیشتر بخوانید:

پرتاب دست فوق العاده بیرانوند در گینس ثبت شد + ویدیو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود