غوغای احمدی نژاد در ترکیه؛ از تدابیر شدید امنیتی تا اجرای خواننده خیابانی + ویدیو

غوغای احمدی نژاد در ترکیه؛ از تدابیر شدید امنیتی تا اجرای خواننده خیابانی + ویدیو

حضور محمود احمدی نژاد در ترکیه و دریافت دکترای افتخاری در کنار عکس ها و فیلم های منتشر شده از این ماجرا دوباره نام او را سر زبان ها انداخته و تیتر سایت ها و خبرگزاری ها کرده. به گفته ی برخی نزدیکان وی این سفر به دعوت برخی از دانشگاه ها و مراکز پژوهشی ترکیه صورت گرفته است. سخنرانی در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه و بازدید از برخی مراکز پژوهشی از جمله برنامه های سفر کوتاه احمدی نژاد به ترکیه است.

چند روز قبل، احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در دهمین و یازدهمین مجلس شورای اسلامی، درباره ی سفر احمدی نژاد به ترکیه گفته بود که وی قرار است به همراه مجتبی ثمره هاشمی، دستیار ارشد وی در دوران ریاست جمهوری و علی اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی و رسانه ای اش به استانبول سفر کنند.

حضور محمود احمدی نژاد در ترکیه و دریافت دکترای افتخاری در کنار عکس ها و فیلم های منتشر شده از این ماجرا دوباره نام او را سر زبان ها انداخت

علیرضابیگی که از نزدیکان احمدی نژاد محسوب می شود تصریح کرده بود که این سفر به دعوت دانشگاه بیلکِنت استانبول انجام شده و قرار است که این دانشگاه به رئیس جمهور اسبق ایران دکترای افتخاری در زمینه ی عمران اعطا کند.

وی در پایان اضافه کرد: «این سفر دو روزه است و با توجه به این که آقای احمدی نژاد در ترکیه محبوبیت بالایی دارند برنامه های مختلفی هم به جهت دیدار با ایرانیان مقیم ترکیه و دیدارهای دیگری تدارک دیده شده است.»

احمدی نژاد در ترکیه

در حالی که طرفداران احمدی نژاد سعی در مهم نشان دادن این سفر دارند، برخی از منتقدان وی اهمیت آن را زیر سوال برده اند. در همین حال عکس ها و ویدیوهایی از حضور محمود احمدی نژاد در ترکیه منتشر و برخی شان پربازدید شده است. یکی از این ویدیوها گاف عجیب و غریب مترجم وی است.

یکی دیگر از این ویدیوها خواننده ای خیابانی را نشان می دهد که به اجرای ترانه ای از ابراهیم تاتلیسس برای رئیس جمهور اسبق می پردازد.

در برخی دیگر از ویدیوهایی که از حضور محمود احمدی نژاد در ترکیه منتشر شده تشریفات زیاد و تدابیر امنیتی شدید مشهور است.

محمود احمدی نژاد در سال های اخیر با سفرها، نامه ها، توئیت ها و مصاحبه هایش جنجال های را به وجود آورده است. وی مدتی قبل سفری به دوبی نیز داشت و در نمایشگاه اکسپو حضور پیدا کرد که این حضور حواشی زیادی را در پی داشت.

بیشتر بخوانید:

نظر احمدی نژاد درباره سریال «بازی مرکب»، فیلم قدیمی «قیصر» و همسایگی با فردین

واکنش تند پسر ناصر ملک مطیعی و هومن سیدی به حرف‌های احمدی نژاد

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • مهمان دی ۲۵, ۱۴۰۰

  اخبار این دلقک رو کمتر منتشر کنید.

 • ممتوتی برو گمشو ترکیه دی ۲۵, ۱۴۰۰

  چرا خوششون نیاد؟
  ۱۸.۵ میلیارد دلار براشون فرستاد. شایعاتو مگه نخوندین؟
  باند مموتی مشایخی ریختن تو حلقوم ترکیه این ۱۸.۵ میلیاردو ترکیه اقتصادش اون موقع داشت ورشکست میشد.
  و جالب اینه همه فراموش کردن.