حرکت جنجالی شهیندخت مولاوردی روی آنتن زنده ؛ ترک برنامه به نشانه اعتراض! + ویدئو

حرکت جنجالی شهیندخت مولاوردی روی آنتن زنده ؛ ترک برنامه به نشانه اعتراض! + ویدئو

شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی مهمانان برنامه جهان آرا ، در اعتراض به مهمان تلفنی برنامه، این برنامه ی زنده ی تلویزیونی را ترک کردند.

مولاوردی، معاون امور زنان ریاست جمهوری در دولت اول حسن روحانی و شجاعی، مشاور سید محمد خاتمی و رئیس مرکز امور مشارکت زنان در دولت اول و دوم وی، شب گذشته برای پاسخ به اتهامات مطرح شده علیه آن ها در برنامه ی شبکه افق با اجرای امیرحسین ثابتی حاضر شدند. در میانه ی برنامه، فردی که هفته ی قبل مولاوردی را به تصویب بودجه برای روسپی گری متهم کرده بود از طریق تماس تلفنی به گفتگو پیوست. مولاوردی و شجاعی در اعتراض به حضور او در این بحث، برنامه را ترک کردند.

هفته ی گذشته در برنامه جهان آرا گفتگویی میان دو کارشناس درباره ی مسائل حوزه ی زنان برگزار شد. در این گفتگو از برگزاری همایشی با محوریت زنان روسپی در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی انتقاد شد. کارشناس برنامه، دولت سید محمد خاتمی و معاونت زنان دولت حسن روحانی را به تلاش برای جا انداختن روسپی گری به عنوان یک شغل متهم کرد. این کارشناس مدعی بود دولت روحانی قصد داشت از بیت المال مسلمین استفاده کند تا زنان روسپی به رسمیت شناخته شوند و بتوانند خدمات جنسی ارائه دهند.

این اتهامات واکنش زهرا شجاعی، شهیندخت مولاوردی و معصومه ابتکار، معاون امور زنان ریاست جمهوری در دولت دوم حسن روحانی را به دنبال داشت.

شجاعی، مولاوردی و ابتکار در یک بیانیه ی مشترک، اتهامات مطرح شده علیه دولت های سید محمدخاتمی و حسن روحانی توسط یکی از مهمانان برنامه جهان‌ آرا را تکذیب کردند.

پس از آن شهیندخت مولاوردی در گفتگویی مفصل با روزنامه اعتماد به اتهامات مطرح شده از سوی میهمانان برنامه جهان آرا پرداخت.

حرکت جنجالی مولاوردی در برنامه جهان آرا

او به تشریح ماجرای همایش مذکور پرداخت و ادعاها درباره ی حمایت وی از روسپی گری را دروغ و تلاشی از سوی جریان مخالف، برای تخریب دولت روحانی و وی خواند.

در سال ۹۹  با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور پرونده ای قضایی علیه مولاوردی تشکیل شد که یکی از اتهامات مطرح شده در آن «ترویج فساد و فحشا» به دلیل برگزاری همین همایش بود. به گفته ی مولاوردی، ادعاها درباره ی حمایت وی از فحشا در حالی در برنامه جهان آرا مطرح شد که او در دادگاه از این اتهام تبرئه شده بود.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی به ادعای حمایت دولت روحانی از روسپی‌گری

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • ام ران بهمن ۱۲, ۱۴۰۰

  سلام واحترام به مجموعه روشنگرجهان آرا. ماجناحی نیستیم. ولی این اصلاح طلبازهراشجاعی بخصوص مولاوردی وابتکار آخربی هویتی اند.داعشی ها هم برای جنایاتشون آیات قرآن رو ابزارکردن.شماهم انقدتظاهروبازی باکلمات ونظام ژست دلسوزانه ومثبت نگیرید عادت به توهین.تهدید.زندانی کردن دارید. انقدحقیریدکه درمقابل صداقت وروشنگری جهان آرا و واقع گوییها کم اوردین وبابی ادبی ،برنامه روحقیرانه ترک کردید
  بیخودنیس نتانیاهومیگفت اصلاح طلبا سرمایه مادرایران هستند

 • مارکوپولو بهمن ۱۲, ۱۴۰۰

  یه پرچم گروه همجنسگرایان،نشونش میدادندتادوباره آشتی کنه برگرده سرضبط مجدد برنامه یااصلانه این بهتره یه تابعیت دوم مثلاکانادابهش میدادندتابه عنوان یه جاسوس پنهان شده زیرپوشش چادردیگه قهرنکنه وسط برنامه!اگه وزن چادرباعث دیسک گردنش نشده باشه

  • رضا بهمن ۱۲, ۱۴۰۰

   معتاد ۶ میلیون /
   ‏مهاجر ۸ میلیون /
   ‏افسردگی ۶۸درصد /
   ‏جوان بیکار ۷ میلیون /
   ‏از هر ۱۰ ازدواج ۶ طلاق /
   ‏فروش سالانه هزاران کلیه /
   ‏دختر پسر مجرد ۲۲ میلیون /
   ‏رسیدن سن فحشا به ۱۴ سالگی /
   دلخوش به این مقدار نباشید ! /
   ‏⁧ دهه …مبارک⁩

 • مهمان بهمن ۱۲, ۱۴۰۰

  از نظر مردم ایران همه تون چه اصلاحطلب و چه اصولگرا سر و ته یک کرباسید. حالا هرچی می خواید به هم فحش بدید و همدیگرو قهوه ای کنید. ما فقط بهتون می خندیم.

  • من نه منم بهمن ۱۴, ۱۴۰۰

   سلام خنده نداره عزیز واقع گرا باش..بخاطر خدا..من و شما هم یکجور از این دو طیف هستیم چه بخواهی چه نخواهی…چرا فرار از حق میکنیم.. اگر حرفی زدیم جواب بدهیم..فرق نداره زن یا مرد..چرا پاسخ ندادند ..چرا سوالات و مجهولات را برطرف نکردند…چرا فرار بر قرار ترجیخ داده شد…اگر حرفی برا گفتن داشتن باید دفاع میکردند..هنوز باور نداری روحانیمملکت را در همهی ابعاد به فساد کشانده..از این بدتر..

 • نسیم بهمن ۱۳, ۱۴۰۰

  مولاوردی حیا نمیکنی در جامعه اسلامی از تن فروشی حمایت میکنی؟؟ میگی تن فروشارو عقیم کنن تا راحت تر تن بدن؟؟ اینجا کشور اسلامیه. جامعه رو به فساد نکش. مرگ بر دشمنان اسلام