دستمزد پیشنهادی عجیب و غریب رئال مادرید و پی‌اس‌جی برای کیلیان امباپه

دستمزد پیشنهادی عجیب و غریب رئال مادرید و پی‌اس‌جی برای کیلیان امباپه

پاری سن ژرمن همچنان به حفظ کیلیان امباپه در پاریس امیدوار است و بر اساس گزارش ها، مایل است او را به پردرآمدترین بازیکن تیم تبدیل کند که باعث می شود وی دستمزدی بیشتر از لیونل مسی دریافت کند. قرارداد امباپه با پاریسی ها در انتهای فصل جاری به پایان می رسد و می تواند با باشگاه هایی که مایل به عقد قرارداد با او هستند وارد مذاکره شود. گمان می رود که رئال مادرید پیشتاز رقابت برای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه باشد و امباپه نیز ظاهراً این تیم را مقصد بعدی خود می داند. غول لالیگا به این بازیکن ملی پوش فرانسوی قراردادی ۵ ساله به ارزش ۲۰۰ میلیون پوند پیشنهاد داده که شامل دستمزد هفتگی ۷۷۰,۰۰۰ پوندی خواهد بود که امباپه را به گرانقیمت ترین بازیکن حال حاضر جهان بر اساس دستمزد هفتگی تبدیل خواهد کرد.

دستمزدهای پیشنهادی رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای کیلیان امباپه

این اعداد در حالی است که گمان می رود امباپه در حال حاضر سالانه تنها ۲۵ میلیون یورو درآمد در باشگاه پاریسی داشته باشد و تنها مسی با ۴۱ میلیون یورو و نیمار با ۳۶.۸ میلیون یورو دستمزد بیشتری نسبت به او دریافت می کنند. در حالی که رئال همچنان بیشترین شانس را برای عقد قرارداد با ملی پوش جوان فرانسوی دارد، گفته می شود که همچنان مذاکراتی بین امباپه و تیم پاری سن ژرمن برای تمدید قراردادش در حال انجام است. بر اساس خبرهای برخی رسانه های فرانسوی، پی اس جی مایل است که با تمدید قرارداد امباپه برای مدتی کوتاه، او را به دریافت کننده بالاترین دستمزد در میان بازیکنان تیم تبدیل کند. گفته می شود که امباپه تا پس از بازی تیمش مقابل رئال مادرید در دور حذفی لیگ قهرمانان که دور رفت آن در ۱۵ فوریه در پاریس برگزار می شود صحبتی از آینده خود نخواهد کرد.

دستمزدهای پیشنهادی رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای کیلیان امباپه

پی اس جی تاکنون موفق نشده به قهرمانی در لیگ قهرمانان دست یابد و دو فصل پیش در حالی که در آستانه رسیدن به این افتخار قرار داشت، در فینال به بایرن مونیخ باخت و امسال تیم پاریسی از شانس خوبی برای رسیدن به این مقام برخوردار است. امباپه در تازه ترین مصاحبه خود در مورد آینده اش گفته است: «نه نه. هنوز تصمیمی نگرفته ام. فکر می کنم که بازی با رئال مادرید خیلی چیزها را تغییر خواهد داد. حتی اگر همین حالا آزاد باشم هر کاری که دوست دارم را انجام دهم، با رقیب مذاکره نکرده و اینطور کارها را انجام نخواهم داد. من روی شکست دادن رئال مادرید و تاثیرگذار بودن تمرکز دارم و بعد از آن باید ببینیم چه پیش می آید».

دستمزدهای پیشنهادی رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای کیلیان امباپه

دستمزدهای پیشنهادی رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای کیلیان امباپه

امباپه یکی از بهترین بازیکنان جوان اروپا بوده و از زمان پیوستنش به پاری سن ژرمن از موناکو در تابستان ۲۰۱۷، در ۱۰۱ مسابقه لیگ فرانسه موفق به زدن ۸۹ گل شده است. او تاکنون چهار بار قهرمانی لیگ فرانسه و پنج بار کاپ های داخلی دیگر را کسب کرده اما هنوز موفق به کسب مقام قهرمانی لیگ قهرمانان نشده است. امباپه به رکورد ۵۳ بازی ملی برای تیم ملی فرانسه رسیده و ۲۴ گل ملی نیز به ثمر رسانده است. او در مورد علاقه اش به پاریس گفته است :«پاریس شهر من است. جایی است که در آن به دنیا آمده ام و جایی است که در آن بزرگ شده ام. بازی کردن برای پی اس جی احساس فوق العاده ای دارد… در حالی که خانواده و دوستانتان در کنار شما هستند».

بیشتر بخوانید:

کریستیانو رونالدو ثروتمندتر است یا لیونل مسی؟ کدام یک دستمزد بیشتری می گیرد؟

کانر مک گرگور، کانلو آلوارز و جیک پاول به ازای هر دقیقه مبارزه چقدر دستمزد می گیرند؟

بندهای مخفی قرارداد کریستیانو رونالدو با منچستر یونایتد فاش شد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود