چرایی سپردن انواع لباس به خشکشویی و تعرفه ی هر کدام

چرایی سپردن انواع لباس به خشکشویی و تعرفه ی هر کدام

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

زندگی در عصر اینترنت و دنیای مجازی این امکان را در اختیار همه ما قرار داده است تا با صرف کمترین زمان و هدر رفت کمترین هزینه به نیازهایمان بهترین پاسخ را بدهیم. اگر تا سال های پیش تصور اینکه برای کارهای روزمره مان هم نیازی به خارج شدن از منزل را نداریم، تصوری دور از ذهن بود. حالا اما از خرید های سوپر مارکتی تا خرید خانه را می‌توان از طریق سایت ها و اپلیکیشن ها به آسانی انجام داد.

شیوه و فرایند کار خشکشویی های آنلاین

استفاده از خشکشویی به هزاران دلیل

اینکه بخواهیم لباس هایی را که خریداری کرده‌ایم، بعد از چند بار استفاده و شست و شو همچنان مانند روز اول نگهداری کنیم، باید شرایط نگهداری و مراقبت از آن ها را رعایت کنیم. نحوه شست و شوی لباس ها با یکدیگر متفاوت است. لباس های پشمی و بافت را به نحوی می‌شویند و سایر لباس های نخی و دیگر جنس ها را به نحو دیگر، اما مهم ترین نکته در شست و شوی لباس ها توجه به راهنمای هر لباس است، تا متناسب با جنس هر البسه فرایند نگهداری و مراقبت از آن را انجام دهیم. ممکن است با عدم رعایت این موارد لباس شکل و حالت خود را از دست بدهد و برای ما دیگر امکان استفاده را نداشته باشد و یا ممکن است تا طول عمر لباس کاهش پیدا کند. پس اولین نکته در شست و شوی لباس ها خصوصا لباس های بافت و پشمی رعایت اصول نگهداری از آن هاست.

شاید برای بعضی شست و شوی لباس هایشان در خانه کمی همراه ریسک باشد، اینکه پس از شست و شوی لباس ها کمی از حالت اولیه خود خارج شوند و امکان استفاده از آن به شکل سابق نباشد. کم هستند افرادی که لباس ها را متناسب با روش پیشنهاد برند نگهداری کنند. از همین روی پای خشک شویی ها هم به میان آمده است.

در زمانه ای که آب هست اما کم است، خشک شویی یکی از روش هایی است که برای تمیز نگهداشتن لباس ها شیوه مناسبی به نظر می‌آید. در این شیوه از آب برای تمیز کردن لباس ها استفاده نمی‌شود و صرفا از پاک کننده و شوینده ها برای رفع آلودگی لباس ها استفاده می‌کنند و آب در این فرایند هیچ دخالتی ندارد. این در حالی است که در روش های قدیمی و سنتی آب و مواد شوینده به عنوان دو رکن اساسی برای فرایند شست و شو استفاده می‌شد.

گاهی لباس ها به قدری کثیف است یا دچار لکه ای شده است که ما با روش های خانگی نمی‌توانیم آن ها را تمیز کنیم، پیش آمده است که برای از بین بردن لکه ای یا رد آلودگی خاصی از روش هایی استفاده کرده‌ایم که نه تنها باعث از بین رفتن آلودگی نشده، بلکه موجب تثبیت آن لکه هم شده است. با سپردن لباس ها برای از بین بردن این لکه ها به خشکشویی ها و تمیز کردن و رفع آلودگی ها به افزایش طول عمر لباس ها کمک می کنیم.

با توجه به گستردگی فضای کسب و کار مبتنی بر وب خشکشویی های متفاوت و متعددی هم وجود دارند که هر کدام با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌دهند، تعرفه خشکشویی متفاوتی را نیز برای خود در نظر گرفته‌اند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن هر برند از نحوه و شیوه پرداخت تعرفه ها مطلع شوید.

شیوه و فرایند کار خشکشویی های آنلاین

چرا باید لباس های خود را به خشک شویی بسپاریم؟

حتما دقت کرده‌اید که زمانی که لباسی را به خشکشویی می‌دهیم، پس از تحویل لباس فرمی زیباتر به خود گرفته است و حتی جلوه زیباتری در تن ما دارد. باید این نکته را بدانید که گاهی شستن یک لباس یا پارچه کار ساده ای نیست و یک اشتباه کوچک و ساده ممکن است موجب شود تا لباس شکل و حالت خود را از دست بدهد. پس مهمترین عاملی که می‌تواند ما را برای استفاده از خدمات خشکشویی‌ها ترغیب کند، حفظ کیفیت لباس در طولانی مدت است. اگر می‌خواهید تا لباس تان را با دست و نه با ماشین بشویید، یک راه جایگزین برای شما وجود دارد. برای شستن لباس های پشمی و فوتر تان با دست پیشنهاد می‌کنیم سینک ظرفشویی را ابتدا پر از آب خنک کنید، اجازه دهید آب مقداری درون سینک باقی بماند تا دمای معتدل تری پیدا کند، بعد از آن به مدت سی دقیقه لباس تان را درون آب قرار دهید تا آب تمامی منافذ لباس تان را فرا بگیرد. بعد از این مدت کمی شامپوی ملایم یا ماده شوینده بدون آنزیم به آن اضافه کنید و به آرامی لباس را بشویید. روش شست و شوی لباس های نخی اما راحت تر از شستن لباس های پشمی است، آن هم به دلیل تفاوت نوع بافت لباس های نخی و پشمی است.

مرکز خشکشویی آنلاین دیجی واش تجربه ای متفاوت در استفاده از امکانات آنلاین برای زندگی آسان تر است. برای ما که مدیریت زمان و رسیدن به کارهای روزانه همواره مهمترین اولویت بوده است، استفاده از خشکشویی آنلاین دیجی واش در هر زمان و مکان می تواند موجب صرف جویی در وقت و هزینه ها شود. خشکشویی مکانیزه، استفاده از مواد دوستدار محیط زیست و پیگیری آنلاین روند شستشو به شما این امکان را می دهد تا از زندگی به سبک آنلاین لذت ببرید.

خشکشویی آنلاین

با گسترش فضای کسب و کارهای آنلاین کمتر حرفه‌ای است که شعبه ای آنلاین راه اندازی نکرده باشد. در این میان خشکشویی‌ها هم جایگاه خود را میان سایر کسب و کارها پیدا کرده‌اند. شیوه و فرایند کار خشکشویی های آنلاین به این گونه است که در زمان دریافت لباس‌ها، ثبت سفارش و درخواست‌های مشتریان توسط کارشناسان سیار صاحبین این خدمات به مشتریان به صورت حضوری انجام می‌شود و لباس‌ها در کیسه‌های مخصوص لباس‌های کثیف به مجموعه‌ی خشکشویی منتقل می‌شوند. در مجموعه‌های صنعتی، لباس‌ها بر اساس درخواست و سفارش‌های منحصر به ‌فرد هر مشتری، شماره‌گذاری شده و با توجه به تنوع درخواست‌ها و سرویس‌ها یک برنامه‌ی خاص شستشو به هر لباس اختصاص داده می‌شود. پس از آنکه هر یک از این لباس‌ها تحت برنامه‌ی مشخص خود شسته، لکه‌بری یا اتو شد، بر اساس شماره‌ های مشخص دوباره تجمیع می‌شوند. ممکن است سفارش‌های یک مشتری انبوه تنوعی از درخواست‌ها و برنامه‌های شست‌وشو را به خود اختصاص دهد که کنترل این فرآیند به طور کلی توسط سیستم نرم‌افزاری انجام می‌گیرد. همین تکنولوژی‌ها می‌تواند شما را تشویق به استفاده از خدمات خشکشویی های آنلاین کند.

بدون نظر

ورود