پاسخ هالک ایرانی به مارتین فورد :«کاری می‌کنم با برانکارد از رینگ ببرنت بیرون» + ویدیو

پاسخ هالک ایرانی به مارتین فورد :«کاری می‌کنم با برانکارد از رینگ ببرنت بیرون» + ویدیو

هالک ایرانی به مارتین فورد هشدار داده است که بعد از مبارزه در ماه آوریل پیش رو «با برانکارد» رینگ را ترک خواهد کرد. سجاد غریبی که ۲۹ سال دارد و به خاطر حجم بدنش به هالک ایرانی مشهور شده، دوم آوریل جاری مصادف با سیزدهم فروردین ۱۴۰۱ در سالن The O2 Arena با مارتین فورد بریتانیایی مواجه خواهد شد که با القاب ترسناک ترین مرد دنیا و کابوس شناخته می شود. در مصاحبه با مجله Muscle and Health، غریبی گفته است که کاری می کند مارتین فورد «مشت های مرگبارم را احساس کند».

هالک ایرانی به توهین های مارتین فورد واکنش نشان داد

به دلیل وزن و قد قابل توجه غریبی و فورد، مسابقه بین این دو یک مسابقه حماسی فوق سنگین وزن واقعی خواهد بود، به ویژه پس از اینکه این دو در شبکه های اجتماعی برای یکدیگر نیز بارها رجزخوانی کرده اند. اکنون هالک ایرانی مدعی است چنان مارتین فورد را کتک خواهد زد که او را با برانکارد از رینگ بیرون ببرند. غریبی در این باره گفته است: «این بازیگر، یا بهتر بگوییم جوک خنده دارد، اولین بار در سال ۲۰۱۸ در یک لایو اینستاگرامی به من توهین کرد. او باید بفهمد که این مبارزه یک محصول هالیوودی نیست. کارگردانی در کار نیست. او هوک و ضربه مشت مرگبار مرا دیده و حس خواهد کرد».

هالک ایرانی به توهین های مارتین فورد واکنش نشان داد

هالک ایرانی در ادامه خطاب به مارتین فورد می گوید: «مارتین فورد،هر چقدر می خوای به توهینات ادامه بده. به دلقک بازی به بی احترامیات ادامه بده اما بهت قول می دم که تو رو با برانکارد از اونجا خارج خواهند کرد.هیچ شانسی در مقابل من نخواهی داشت. ربطی به استعداد و ژنتیک نداره. فکر می کنم اگه سخت کار کنی و تمرین کنی نتیجه میده. این روش منه». سجاد غریبی در بخشی دیگر از صحبت هایش گفته است: «در سنگین وزن ترین حالت، ۱۸۰ کیلوگرم وزن داشتم و به من می گفتند تانک. برای اینکه مبارزه کنم و عملکرد بهتری داشته باشم وزنم را کاهش داده ام. اکنون بیش از هر زمان دیگری قدرتمند هستم. هفته ای سه روز و هر بار دو ساعت تمرین می کنم. بدنسازی را با مهارت های بوکس ترکیب می کنم. قند نمی خورم و چند ماه است که همین رویه را ادامه می دهم. کربوهیدارت مصرفی ام متوسط است و مصرف پروتئینم در بالاترین حد قرار دارد. میلیون ها طرفدار دارم، پیر و جوان، که بی صبرانه منتظر این مبارزه هستند. قول می دهم که دلشان را شاد کنم».

هالک ایرانی به توهین های مارتین فورد واکنش نشان داد

هالک ایرانی به توهین های مارتین فورد واکنش نشان داد

هالک ایرانی به توهین های مارتین فورد واکنش نشان داد

هالک ایرانی در ادامه در مورد مبارزه اش با مارتین فورد می گوید :«می خواهم به لندن بروم که با مارتین مبارزه کنم و پیروز برگردم. به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنم. هرگز به باخت فکر نمی کنم و همیشه تنها به پیروزی فکر کرده ام. پول برایم اهمیتی ندارد. برای پول مبارزه نمی کنم. برای مردمم و طرفدارانم مبارزه می کنم. درست است که من یک بوکسور حرفه ای نیستم اما نهایت تلاشم را می کنم که بوکسور شوم. وقتی مبارزه تمام شد، برای شرکت در MMA تمرین خواهم کرد زیرا قفس را دوست دارم. بعد از این پیروزی مرا آنجا خواهید دید».

بیشتر بخوانید:

اولین تصاویر از زد و خورد و درگیری بین مارتین فورد و هالک ایرانی در دبی + ویدیو

تمایل مارتین فورد برای مبارزه با «راک» و مقایسه تمرینات او با سجاد غریبی + ویدیو

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟

مارتین فورد: «تنها در ۲۰ ثانیه هالک ایرانی را ناک اوت می کنم اما…»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲۵۱ نظر

ورود

 • بامشاد اسفند ۸, ۱۴۰۰

  بقدری دغل بازی که ی شنل مزخرف انداختی روی کولت تا هیکل پفی چربی چیلی ات معلوم نشه .چوب پنبه. فتوشاپی

 • محمد اسفند ۸, ۱۴۰۰

  سلام.آقا سجاد ناراحت نباش,باز هم ما حمایتت میکنیم,اما امیدوارم شما هم با آبروی طرفدارانت بازی نکنی,تک رو نباش و زیر نظر مربی تمرین کن ,ابن راه ادامه دارد…از توضیاحتت تشکر میکنم و مقداریش مقبول,چون هل دادن بدون اطلاع قبلی ,کاملا ناجوانمردانه هست,اما باز هم دوستانه عرض میکنم,عجول نباش و با طرفداران و مردمت صادق باش,دوباره به میدان تمرین برگرد,دوستت داریم

 • رضا اسفند ۸, ۱۴۰۰

  گفتی که به ما گفتند فقط حرف بزنیم و درگیری نباشه.اما آنچه من دیدم، این بود که اول تو (سجاد) با قد کوتاهت رفتی و خواستی کمرش را بگیری اما حریف بدل زد و تو افتادی زیر پایش.پس تو اول شروع کردی.
  تو این هوای گرم دبی،چند تا پالتو پوشیدی تا هیکل کوچکت، بزرگتر بشه،
  برای قد کوتاهت نتوانستی،کاری کنی، یک چوب مثل دلقک‌های سیرک به پاهات وصل کن تا قدت مثل عکس های فتوشاپی در اینستاگرامت بشه.
  من فقط در این فکرم ای کاش یک پهلوان واقعی ایرانی اعلام آمادگی کنه، و جای این دلقک،با حریف انگلیسی مبارزه کنه، آبروی ایران نرود.

  • amirhossein اسفند ۹, ۱۴۰۰

   خفه شو مارتین دو متره ربطی به قد نداره
   دلقکم خودتیو خاندانت
   بهتره طرفدار خودی باشی حتی اگه ضعیف باشه
   از رو یه فیس تو فیس نمیشه قضاوت کرد
   پس سرتو بندا پایین بقیه شیرتو بنوش

  • علی اسفند ۱۲, ۱۴۰۰

   داداش برو فیلم اصلی رو نگاه کن توی فیلم اصلی فیس تو فیس میشن بعد مارتین هولش میده بعد سجاد بلند میشه حمله می‌کنه ولی فیلمای ادیت شده همش اون را ضعیف نشان داده هیکلش هم خوبه فقط دوست دارم مارتین رو تو کما ببره بعد قیافتو ببینم

 • پرویز اسفند ۹, ۱۴۰۰

  اقاى هادى غریبى ، با انگلیس هاى دهان کثیف ، مشاجره نکن . به شخصیت خودت ، احترام بگذار . تو برنده میشوى .

 • طاهر داور اسفند ۹, ۱۴۰۰

  مردم عزیز و مهربان آقای سجاد تو عمرش با سوسک خوندم مبارزه نکنه ایشان فقط فتوشاپ هستند این دلقکهارو حمایت نکنید من عمر خودمو به خاطر شما مردم مبارزه کردم و دوستتون دارم طاهر داور

 • ‌بی‌نام اسفند ۱۰, ۱۴۰۰

  یکی‌نیست‌به‌این‌اقای‌پفکی‌بگه‌برو‌شیرت‌را‌بخور
  ‌دست‌از‌مسخره‌بازی‌بردار‌برو‌دنبال‌کار‌وزندگیت

 • طغرل اسفند ۱۱, ۱۴۰۰

  خجالت بکش دیگه برو چند وقت غیب شو تا آبا از آسیاب بیفته پهلون پنبه

 • علی اسفند ۱۲, ۱۴۰۰

  بابا ول کن، آبرو برای ایران وایرانی نذاشتی، بایه هل کوچک غلطان در زمین شدی . اصلا شما قدرت بدنی ندارید فقط با خوردن روزی هفده تخم مرغ ویک کیلو گوشت و…..بیش از حد چاق چله شده اید . مثل مرغ مصنوعی.

 • رحمت اسفند ۱۳, ۱۴۰۰

  چه پرتقال آبداری خدایی خوشم اومد دستگاه آبمیوه گیری را شرمنده کردید

 • M اسفند ۱۴, ۱۴۰۰

  حباب خیلی زور نزن نترکی ???

 • محمد مهدی اسفند ۱۴, ۱۴۰۰

  سلام . دوستانی که طرفداری مارتین فورد را میکنند یکی از یکی نامرد ترن ، شما ها به جای اینکه از هموطن خودتون طرفداری کنید میری طرفداری یه دلقک رو میکنید. آقا سجاد انشالله که می‌بری . آروزی موفقیت برات دارم.

 • علی اسفند ۱۶, ۱۴۰۰

  آقا سجاد ول کن چرا بدن تو عضله ندارد پفیه بدن آن یارو فشرده است