افشاگری مدیر برنامه سابق تام کروز در مورد اخلاق تند ستاره مشهور هالیوودی

افشاگری مدیر برنامه سابق تام کروز در مورد اخلاق تند ستاره مشهور هالیوودی

اولین مدیر برنامه‌های تام کروز (Tom Cruise) ادعا می‌کند که این بازیگر خلق و خوی بسیار بدی دارد، تا جایی که یک بار وقتی ناراحت بود یک آلبوم عکس به سمتش پرتاب کرد.

تام کروز یکی از بزرگ‌ترین ستارگان سینمای جهان است که از دهه ۱۹۸۰ باعث رونق بخشیدن به گیشه‌ها شده و با بعضی از مشهورترین کارگردانان هالیوودی ازجمله استیون اسپیلبرگ، استنلی کوبریک و پل توماس اندرسون کار کرده است.

جزئیات اخلاق بد تام کروز از ربان مدیر برنامه های سابقش

اما علی‌رغم همه این موفقیت‌ها، کروز به خاطر شخصیت پردردسر و کنترلگری که در صحنه فیلم‌برداری دارد شهرت پیدا کرده است. کمپانی فیلم‌سازی پارامونت پیکچرز در سال ۲۰۰۶ راه خود را از تام کروز و شرکت فیلم‌سازی‌اش کروز/واگنر پروداکشنز جدا کرد، زیرا گزارش‌ها حاکی از رفتارهای بحث‌ برانگیز این بازیگر ازجمله حمایت عمومی‌اش از ساینتولوژی، فرقه‌ای جنجالی و محکوم کردن استفاده از داروهای ضدافسردگی توسط او بود. از آن زمان تا کنون روابط این دو شرکت بهبود یافته، اما رفتار تند کروز سال‌ها منبع شایعات هالیوودی بوده است.

 

جزئیات اخلاق بد تام کروز از ربان مدیر برنامه های سابقش

ایلین برلین، اولین مدیر برنامه‌های کروز در مصاحبه‌ای که اخیرا با روزنامه دیلی میل انجام داده به جزئیات رفتار تند این بازیگر پرداخته است. او می‌گوید کروز اصرار داشت که به عنوان یک بازیگر جدی گرفته شود. برلین می‌گوید کروز وقتی ۱۹ ساله بود آلبومی از عکس‌های تبلیغاتی برای مجلات نوجوانان را به سمتش پرتاب کرد، چون می‌خواست به عنوان یک ستاره بزرگسال شناخته شود. او گفت:

تامی خلق و خوی وحشتناکی داشت. او خشم زیادی از پدرش در خود داشت، دمدمی مزاج بود و با یک حرکت کوچک عصبانی می‌شد. انگار چیزی درونش به آرامی در حال سوختن بود، می‌جوشید و بعد یک‌دفعه منفجر می‌شد. من این را ناشی از احساس ناامنی‌اش می‌دانم. برای تولد ۱۹ سالگی‌اش آلبومی از تمام مقالاتی که در مجلات نوجوانان درباره‌اش چاپ شده بود به او دادم، اما او فریاد زد: «نمی‌خواهم در مجلات نوجوانان باشم.» به من گفت خودش را یک بزرگسال می‌داند، نه یک قهرمان نوجوان. آلبوم را محکم به سمتم پرت کرد و به صورتم خورد.

جزئیات اخلاق بد تام کروز از ربان مدیر برنامه های سابقش

این تنها باری نیست که اخلاق تند کروز در سال‌های اخیر خبرساز شده. در دسامبر ۲۰۲۰ فایل صوتی از صحنه فیلم‌برداری ماموریت غیرممکن ۷ به بیرون درز کرد که در آن کروز به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های کووید-۱۹ در حال فریاد زدن بر سر پرسنل بود. شهرت کروز در کنترلگری نیز ظاهرا برنامه‌های یونیورسال پیکچرز را دچار اختلال کرده بود، زیرا این بازیگر در صحنه فیلمبرداری فیلم مومیایی تا حد زیادی سعی در به دست گرفتن کنترل امور داشت.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • خواننده عاقل اسفند ۸, ۱۴۰۰

    مقاله سطح پایینی بود.
    تام کروز الان ۶۰ سالشه و به خاطر اینکه توی ۱۹‌سالگی یکبار عصبانی شده!!! براش این مقاله رو ترجمه کردید.
    واقعا رسانه ها افراد رو نابود میکنند.