چهره افسانه ای بسکتبال آمریکا می گوید که گوریل ها هم از جثه بزرگ او می ترسند

چهره افسانه ای بسکتبال آمریکا می گوید که گوریل ها هم از جثه بزرگ او می ترسند

شکیل اونیل (Shaquille O’Neal) می‌گوید وقتی به باغ وحش می رود و نزدیک قفس گوریل ها می شود آن ها را عصبانی می‌کند. مدیر باغ وحش میامی هم تأیید می‌کند که گوریل ها از جثه بزرگ او ترسیده‌اند. بنابراین باید گوریل ها را هم به لیست موجوداتی که از اندازه عظیم شکیل اونیل مرعوب شده اند؛ اضافه کنید.

در یکی از قسمت‌های اخیر «پادکست بزرگ با شکیل»، بازیکن بزرگ سابق ان بی ای، معتبرترین لیگ بسکتبال جهان (NBA) توضیح داد که وقتی به باغ‌وحش‌می‌رود گوریل ها از دیدارش عصبانی می‌شوند و می‌خواهند با او مبارزه کنند. شکیل حتی با یکی از مدیران باغ وحش میامی در طول پادکست تماس گرفت تا داستان را تأیید کرد.

این مکالمه زمانی مطرح شد که شکیل به شوخی می‌گفت که اگر موهای خاکستری اش بیشتر شود و رشد کند او یک گوریل «پشت نقره‌ای» خواهد بود. روایت این ماجرا باعث شد که او که یک طرفدار باغ‌وحش محسوب می شود، توضیح داد که گوریل‌ها چگونه به اندازه و جثه او واکنش نشان می‌دهند.

وحشت گوریل ها از شکیل اونیل

شکیل اونیل این ماجرا را که اخیرا هم طرفدارانش را عصبانی کرده بود، این گونه توضیح داد:« باور کنید این داستان واقعی و جدی است. گوریل ها وقتی من را میبینند طوری به من نگاه می کنند که انگار این سوال برای شان به وجود آمده که هی مرد چرا ما اینجاییم ولی تو اون بیرونی؟ آن ها از دیدنم دیوانه می شوند.

شکیل اونیل می گوید که گوریل ها از او می ترسند

شکیل که ۱۴۷ کیلوگرم وزن دارد و قدش ۲/۱۶ متر است، سپس با متخصص حیوانات، ران مگیل، مدیر ارتباطات باغ وحش میامی تماس گرفت. مگیل نه تنها این داستان را تایید کرد، بلکه با توضیح اینکه گوریل‌های نر از دیدن شکیل بیشتر می ترسند، داستان را یک قدم فراتر برد.

وحشت گوریل ها از شکیل اونیل

مگیل گفت: «گوریل به شکیل نگاه می کند و فکر می کند که او می خواهد دخترانش را ببرد، و دهانش را جمع می‌کند و سعی می کند بایستد و خود را تا حد امکان بزرگ جلوه دهد.اما در نهایت،  عقب نشینی می کند. او خوب می داند که رئیس کیست.»

شکیل گفت:« اوضاع در همه باغ وحش ها یکسان است؛ آنها سعی می کنند قفس لعنتی شان را بشکنند تا با من مبارزه کنند.»

بیشتر بخوانید:

رونمایی از ربات بسکتبالیست در المپیک توکیو

دیجیاتو
بدون نظر

ورود