سریال مورد علاقه ملکه انگلیس چیست؟ باورش هم سخت است!

سریال مورد علاقه ملکه انگلیس چیست؟ باورش هم سخت است!

فیل جونز، روزنامه نگار، مدعی شده است که ملکه یک بار به او گفته برنامه مورد علاقه اش چیست و حتی چندین آهنگ از یک شخصیت‌های آن برنامه را حفظ کرده است.

بسیاری از مردم کنجکاوند که  بدانند خانواده سلطنتی چه نوع برنامه‌های تلویزیونی را می‌توانند تماشا کنند، وبرای برخی سوال است که آیا آنها هم مانند همه ما سریال تاج (The Crown) نتفلیکس را دوست دارند یا خیر؟ احتمالا بعد از این که بفهمید برنامه مورد علاقه ملکه چیست حسابی شگفت‌زده شوید.

فیل جونز (Phil Jones)، روزنامه نگار در مقاله ای ادعا کرده است که در سال ۲۰۰۱ در جریان بازدید از کاخ باکینگهام  ملکه همه چیز را در مورد برنامه مورد علاقه خود به او گفته است. او مدعی ست که مکالمه‌اش را به مدت ۲۱ سال مخفی نگه داشته است زیرا قبلاً به او گفته شده بود که روزنامه نگاران نباید گفتگوهای خود را با خانواده سلطنتی را فاش کنند. با این حال، اکنون که او رادیو بی‌بی‌سی را ترک می‌کند، به این نتیجه رسیده که بالاخره زمان آن رسیده است که آنچه را که آموخته است فاش کند.

سریال موردعلاقه ملکه

نمایش مورد نظر؟ کومارها، شماره ۴۲.

او ادعا می کند که ملکه آنقدر طرفدار این برنامه بود که حتی می توانست برخی از یک خطی های آن را بخواند. جونز نوشت: در سال ۲۰۰۱ من به یک نشست رسانه ای در کاخ باکینگهام دعوت شدم. ما درباره چندین سال باهم صحبت کردیم، که می توانم به شما بگویم واقعا سورئال بود. مغزم مدام می گفت: «لعنتی من دارم با ملکه صحبت می کنم و نمی توانم حتی یک کلمه به زبون بیارم.»، در پایان، من گفتم: برنامه مورد علاقه شما چیست؟ او بلافاصله جواب داد: “کومارها، قسمت ۴۲” و حتی شگفت‌انگیزتر، برخی از تک‌خط‌های شخصیت مادربزرگ را که توسط میرا سیال بازی می‌کرد، بازخوانی کرد.

سریال موردعلاقه ملکه

جونز اضافه کرد که ملکه همچنین در طول مکالمه آنها به این موضوع اشاره کرده که از طرفداران پر و پا قرص تری ووگان (Terry Wogan) مجری سرشناس bbc است. با این حال، او می‌گوید که این موضوع در آن زمان چندان غافلگیرکننده نبود، زیرا از قبل می‌دانست ملکه  دوست دارد به رادیو گوش دهد.

کومارها (Kumars)، شماره ۴۲ یک نمایش تلویزیونی بریتانیایی بود که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ اجرا می‌شد و هفت فصل داشت. در این برنامه سانجیو بسکار (Sanjeev Bhaskar) در نقش سانجیو کومار، یک مجری مشتاق برنامه گپ‌زنی که مهمانان مشهوری را به خانه خود می‌آور تا با آن‌ها مصاحبه کند، بازی می‌کرد.

یک مجموعه شش قسمتی از این برنامه نیز در سال ۲۰۱۴ ساخته شد و از اسکای پخش شد، در این سری سانجیو طلاق گرفته و خانواده اش که اکنون در آپارتمانی بالای فروشگاه هدیه آنها زندگی می کردند.(شماره ۴۲ ).

بیشتر بخوانید:

ملکه الیزابت نام ملکه جدید بریتانیا را اعلام کرد

یک صبح تا شب با الیزابت دوم؛ روزهای ملکه انگلیس چطور سپری می‌شود؟

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود