کابوی ۴۰ ساله در حرکتی شجاعانه جان پسر گاوباز ۱۸ ساله‌اش را نجات داد + ویدیو

کابوی ۴۰ ساله در حرکتی شجاعانه جان پسر گاوباز ۱۸ ساله‌اش را نجات داد + ویدیو

در ویدیویی پربازدید کابویی را می بینیم که خودش را روی پسر بیهوش اش می اندازد و بدنش را جلوی شاخ های گاو خشمگین حائل می کند. به گزارش دیلی میل، لندیس هوکس که اهل لوئیزیانا است، به خاطر این عمل شجاعانه و نجات پسر گاوباز خود، کودی هوکس ۱۸ ساله، مورد تحسین قرار گرفته. این اتفاق در حین برگزاری نمایشگاهی در بلتونِ تگزاس رخ داده است.

لندیس

در این ویدیو گاوبازان دیگری را می بینیم که پس از افتادن کودی بر روی زمین تلاش می کنند که کنترل گاو را در دست بگیرند اما تلاش شان بی نتیجه می ماند. گاو به سوی پیکر بیهوش کودی هجوم می آورد و لندیس که در بین تماشاگران نظاره گر عملکرد پسرش بوده به نجات او می شتابد.

کودی

این پدر ۴۰ ساله با استفاده از بدنش برای محافظت از پسر خود سپری انسانی درست می کند و حتی ضربه ای هم از شاخ های این گاو خشمگین دریافت می کند. جمعیت با دیدن این صحنه، می خروشد اما لندیس همزمان با جست و خیز وحشیانه گاو، خودش را همچنان محکم و استوار بر روی بدن پسرش نگه می دارد.

گاوباز

کودی که به خاطر این عمل از پدرش سپاسگزار است درباره ی خطرات گاوبازی می گوید: «من همیشه به خطراتی که این کار به همراه دارد فکر می کنم. بعضی ها دوست ندارند درباره جراحت های احتمالی فکر کنند اما این بخشی جدانشدنی از گاوبازی است.»

از زمانی که این ویدیو پربازدید شده، بسیاری لب به تحسین اقدام شجاعانه لندیس گشوده اند. یک کاربر اینستاگرام نوشته: «آرزوی هر پدری است که بچه اش را این طوری نجات دهد.» کاربر دیگری نوشته: «پدری که برای نجات پسرش جانش را این طوری به خطر می اندازد یعنی پدر به معنای واقعی کلمه.» و کاربری دیگری نیز نوشته: «عجب پدر شجاعی!»

اما خودلندیس علاقه زیادی به تعریف و تمجید ندارد و می گوید صرفاً کاری را که می بایست، انجام داده است. او می گوید: «در جایی که من زندگی می کنم این بخشی از زندگی روزمره یک کابوی است. ممکن است کسی از روی گاو بیفتد و دیگران کمکش کنند. فقط خوشحالم که در آن لحظه آن جا بودم.»

بیشتر بخوانید:

گاو نر در آب؛ فستیوال جذاب و خطرناک گاوبازی در اسپانیا

گاوباز زن فرانسوی که در یک قدمی مرگ گوش بریده گاو را به عنوان نشان افتخار بالا گرفت

مراسم سنتی گاو بازی در اسپانیا از گذشته تاکنون

پخش زنده صحنه مرگ گاوباز حرفه‌ای از تلویزیون اسپانیا

منبع: Dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • محمدعلی فتحی اسفند ۱۳, ۱۴۰۰

    دیدن تا شنیدن فاصله از زمین تا آسمان هست تبلیغات یعنی گزافه گوئی نمی‌شود به تبلیغات اطمینان پیدا کرد