سورپرایز نوروزی ایرج طهماسب بعد از چهار سال دوری + ویدیو پشت صحنه

سورپرایز نوروزی ایرج طهماسب بعد از چهار سال دوری + ویدیو پشت صحنه

ایرج طهماسب، هنرمند محبوبی که از سال‌های دور خاطرات بسیار خوشی برای بسیاری از ما رقم زده، با یک برنامه عروسکی جدید برای نوروز بازمی‌گردد.

بر اساس آخرین اخبار منتشرشده، جدیدترین اثر ایرج طهماسب پس از چهار سال دوری از سینما و تلویزیون به تازگی کلید خورده است. مجموعه‌ای نمایشی با عنوان «مهمونی» به تهیه‌کنندگی حسن خدادادی که ایرج طهماسب علاوه بر کارگردانی، اجرای آن را نیز بر عهده دارد و نوروز ۱۴۰۱ از شبکه پخش خانگی نماوا پخش خواهد شد.

بازگشت ایرج طهماسب با یک مجموعه عروسکی جدید

در ویدیویی که روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی از ایرج طهماسب منتشر شده او را در پشت صحنه فیلمبرداری می‌بینیم. آقای مجری ابتدا در پاسخ به دخترش که از پشت دوربین درباره جزئیات برنامه در حال ساخت می‌پرسد طفره می‌رود، اما وقتی حرف از حضور «عروسک» در برنامه به میان می‌آید، لبخند شیرینی به لبش می‌نشیند. ویدیوی بسیار کوتاهی که روز گذشته موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران طهماسب و البته کارهای عروسکی او شد و واکنش‌های مثبت بسیاری در پی داشت.

بازگشت ایرج طهماسب با یک مجموعه عروسکی جدید

هوتن شکیبا، بازیگر سینما و تلویزیون که صداپیشگی عروسک «دیبی» را در مجموعه‌های نوروزی کلاه قرمزی بر عهده داشت با انتشار این ویدیو در صفحه اینستاگرامش این‌طور نوشت: «ای قربونت بشم که اسم عروسک میاد اینجوری ذوق می‌کنی. سینما، تلویزیون، مجموعه‌سازی برای کودکان و برنامه‌های عروسکی ایران مدیون شماست. این رو فقط مردم می‌دونن.»

بازگشت ایرج طهماسب با یک مجموعه عروسکی جدید

محمد لقمانیان، عروسک‌گردان «فامیل دور» و صداپیشه «بچه فامیل دور» نیز نوشت: «آقای طهماسب اخلاق بامزه‌ای که دارد این است که اصلا دوست ندارد راجع به کارهایی که می‌کند توضیح بدهد و تبلیغ کند. وقتی در این ویدیو دخترش از او می‌خواهد راجع به کار توضیح بدهد، راحت و با جدیت می‌گوید نه! ولی وقتی اسم عروسک‌ها می‌آید، قند در دلش آب می‌شود و کودک جذاب درونش را لو می‌دهد.»

هنوز جزئیات خاصی از عروسک‌ها و صداپیشه‌هایی که در این اثر عروسکی همکاری خواهند کرد در دسترس نیست.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود