جرج آر آر مارتین جزئیات هیجان انگیزی از اسپین آف‌های «بازی تاج و تخت» فاش کرد

جرج آر آر مارتین جزئیات هیجان انگیزی از اسپین آف‌های «بازی تاج و تخت» فاش کرد

جرج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) نویسنده مجموعه رمان‌های ترانه یخ و آتش (A Song of Ice and Fire) که سریال بازی تاج و تخت (Game Of Throne) از آن اقتباس شده، جزئیات جدیدی از چند اسپین‌ آف در حال ساخت این سریال پرطرفدار ازجمله خانه اژدها (House of the Dragon) فاش کرد.

جرج آر. آر. مارتین در آخرین پست وبلاگ خود جزئیات جدیدی از چندین اسپین آف‌ بازی تاج و تخت که همچنان در حال تولید هستند فاش کرده است. مارتین با اشاره به این که خانه اژدها در حال حاضر در مرحله پس‌تولید قرار دارد، گفت برونو هلر (Bruno Heller)، سازنده مجموعه درام تاریخی رم (Rome) هدایت نسخه آزمایشی مار دریا (The Sea Snake) را بر عهده خواهد داشت که پیش از این قرار بود ۹ سفر دریایی (Nine Voyages) نام داشته باشد.

جزئیات جدید از اسپین آف‌های سریال بازی تاج و تخت

مارتین همچنین اشاره کرد که پیش‌نویس‌هایی برای مجموعه ۱۰ هزار کشتی (Ten Thousand Ships) ارائه شده است و نام مجموعه دانک و اِگ (Dunk & Egg) به شوالیه پرچین (The Hedge Knight) تغییر کرده است. این نویسنده همچنین به پیشرفت انیمیشن بازی تاج و تخت با عنوان امپراطوری طلایی (The Golden Empire) اشاره کرد.

جزئیات جدید از اسپین آف‌های سریال بازی تاج و تخت

با تایید جزئیات جدید چندین پروژه توسط مارتین به نظر می‌رسد که بسیاری از این مجموعه‌ها به زودی رنگ روز را خواهند دید. اگرچه علاقه به بازی تاج و تخت تا حدودی فروکش کرده، اما تعهد شبکه HBO به ساخت اسپین‌ آف‌ها نشان می‌دهد که این شبکه مطمئن است با این مجموعه‌ها به اوج محبوبیت خود باز خواهد گشت.

جزئیات جدید از اسپین آف‌های سریال بازی تاج و تخت

Game Of Throne به رغم پایان بحث برانگیزش، جایگاه خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون تثبیت کرده و شبکه HBO را به سمت ساخت اسپین‌ آف‌هایی از این مجموعه سوق داده است. با آنکه گفته شد شش سریال مختلف در حال ساخت هستند، تنها مجموعه‌ای که تا به حال پیشرفت قابل توجهی داشته House of the Dragon بوده که قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود. از بازیگران این مجموعه می‌توان به پدی کانسیداین (Paddy Considine)، مت اسمیت (Matt Smith) و اِما دارسی (Emma D’Arcy) اشاره کرد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود