هدایای عجیب و غریبی که سلبریتی ها به یکدیگر داده اند؛ از آدامس جویده شده تا جزیره شخصی

هدایای عجیب و غریبی که سلبریتی ها به یکدیگر داده اند؛ از آدامس جویده شده تا جزیره شخصی

فرض کنید می خواهید به کسی هدیه دهید که خودش همه چیز دارد. اگر خودتان یک سلبریتی باشید، باید به چنین کسی یک چیز تجملی و خیره کننده هدیه دهید.

در ادامه از هدایای عجیب و غریبی خواهیم گفت که سلبریتی ها به یکدیگر داده اند و بعضی از آن ها حتی برای ثروتمندترین این سلبریتی ها هم کمی زیاده روی به حساب می آید.

جان لجند به کریسی تیگن

جان لجند می دانست که همسر شکمویش، کریسی تیگن حتماً از هدیه گرفتن یک قرص پنیر غول پیکر خوشحال خواهد شد. به همین دلیل برای کریسمس به او یک قرص پنیر توخالی هدیه داد تا از آن در پخت غذا استفاده کند.

تراویس اسکات به استورمی وبستر

پای تهیه ی هدیه ی کریسمس برای استورمی، دختر تراویس اسکات و کایلی جنر که در میان باشد، بابا نوئل در برابر این زوج مشهور کم خواهد آورد. اسکات برای کریسمس، دخترش را با یک کالسکه ی سیندرلا در اندازه ی واقعی غافلگیر کرد که به طور سفارشی ساخته شده بود.

جیمز کوردن به ادل

ادل فاش کرد یکی از چندش آورترین اما باارزش ترین هدایای زندگی اش را از جیمز کوردن، مجری مشهور گرفته است. کوردن با سلین دیون، که ادل بسیار طرفدار او است، مصاحبه ای داشت. این مجری از دیون خواست آدامسی که در دهان داشت را روی یک تکه کاغذ بچسباند و بعداً آن را به ادل هدیه داد.

کانیه وست به کیم کارداشیان

از میان همه ی هدایای تجملی و نامتعارفی که این زوج سابق به یکدیگر هدیه داده اند، این یکی حتماً از فراموش نشدنی ترین آن ها است. کانیه وست برای تولد ۴۰ سالگی کیم کارداشیان، او را با تصویر هولوگرام پدرش که ۱۷ سال پیش از آن از دنیا رفته بود، غافلگیر کرد.

کیتی پری به راسل برند

کیتی پری زمانی که همسر راسل برند بود، به عنوان هدیه ی تولد ۳۵ سالگی برند، برای هر دویشان بلیت سفر به فضا خرید. دو بلیت از شرکت فضایی ورجین گلکتیک، هدیه ی بسیار گران قیمتی محسوب می شود.

الن دی جنرس به اپرا وینفری

از میان همه ی چیزهایی که برای هدیه دادن وجود دارد، برای یک چهره ی رسانه ای با شهرت جهانی که قرار است پا به ۶۰ سالگی بگذارد و خود هر چه فکرش را که کنید دارد، بهترین هدیه یک تابلوی پرتره ی عظیم از او است که تماماً از سکه ساخته شده. این کار هنری، هدیه ی تولدی بود که الن دی جنرس برای دوست خود، اپرا وینفری ساخته بود.

بیانسه به جی-زی

بیشتر پدرها هدایایی عادی و رایج از خانواده ی خود دریافت می کنند اما وقتی همسرتان بیانسه باشد، می دانید که هدیه ی شما هر چیزی خواهد بود جز عادی. بیانسه به مناسبت روز پدر، برای همسرش جی-زی یک جت خرید! این هدیه ی تجملی در موزیک ویدئوی آهنگ Excuse Me Miss جی-زی هم بود.

کورتنی کاکس به جنیفر آنیستون

۱۰ سال قبل، کورتنی کاکس با خرید یک دوچرخه ی گران قیمت برای جنیفر آنیستون، دوستی خود را به او اثبات کرد. البته هدیه ی او نه یک دوچرخه ی ساده، بلکه دوچرخه ای از برند شنل به قیمت ۱۲ هزار دلار بود!

جیمی فاکس به رابرت داونی جونیور

جیمی فاکس و رابرت داونی جونیور رابطه ی بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند. وقتی داونی جونیور برای خود و خانواده اش یک مزرعه خرید، جیمی فاکس با دیدن اصطبل های خالی خانه ی داونی جونیور به این نتیجه رسید که بهترین هدیه ی خانه نویی برای دوستش ۲ رأس اسب است.

کلی رولند به بیانسه

کلی رولند جنسیت فرزند آینده ی دوستش، بیانسه را تصادفاً پیش از موعد برملا کرد. او برای جبران این اشتباه، به او یک وان نوزاد صورتی رنگ هدیه داد که به حدود ۵۰ هزار عدد نگین سوراروسکی مزین بود و نزدیک به ۵،۲۰۰ دلار قیمت داشت.

جاستین بیبر به سلنا گومز

عشق جوانی عظیم و پرشور است. با این حساب، یک مرد جوان چطور می تواند معشوقه ی خود را غافلگیر کند؟ جاستین بیبر برای حل این مسأله، یک سالن سینما را دربست برای شریک عاطفی آن زمانش، سلنا گومز اجاره کرد تا در آنجا با هم به طور خصوصی فیلم عاشقانه ی «تایتانیک» را تماشا کنند.

جیدن اسمیت به جیدا پینکت اسمیت

خرید هدیه برای مادر خود اصلاً کار ساده ای نیست اما جیدا پینکت اسمیت به مناسبت تولد ۴۵ سالگی اش از پسر خود، جیدن اسیت یک قاب دندان طلا هدیه گرفت.

ساموئل ال. جکسون به اسکارلت جوهاسون و رایان رینولدز

همه ی ما خوشحال می شویم دوستان مان به ما هدیه ی منحصر به فرد و خاصی دهند اما ساموئل ال. جکسون پا را از این هم اندکی فراتر گذاشته است. او برای ازدواج هم رایان رینولدز و هم اسکارلت جوهانسون، یک کندوی عسل به آن ها هدیه داد.

آنجلینا جولی به برد پیت

آنجلینا جولی وقتی همسر برد پیت بود، یک بار به مناسبت سالگرد ازدواج شان یک هدیه ی بسیار منحصر به فرد به او داد: دستگاه تایپی که ارنست همینگوی، نویسنده ی شهیر آمریکایی در دهه ی ۱۹۳۰ میلادی با آن آثار خود را تایپ کرده بود. اما اگر دارید به این فکر می کنید که آنقدری که باید هدیه ی گران قیمتی نبوده، هدیه ی بعدی حتماً حسابی تحت تأثیرتان قرار خواهد داد.

جولی برای تولد ۵۰ سالگی برد پیت به این نتیجه رسید که یک کیک تولد کافی نیست. به همین دلیل، اینطور که گفته می شود برای پیت یک جزیره قلبی شکل به نام «پترا» در نزدیکی سواحل نیویورک خرید. برای هدیه ی تولد کمی زیاده روی به نظر می رسد!

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود