کشف عجیب اوکراینی ها از رژیم غذایی سربازان روس در آشپزخانه سیار آن‌ها + ویدئو

کشف عجیب اوکراینی ها از رژیم غذایی سربازان روس در آشپزخانه سیار آن‌ها + ویدئو

در یک کلیپ ویدیویی که توسط سربازان اوکراینی فیلمبرداری شده بود، به وضوح دیده می‌شودکه ظاهراً آشپزخانه میدان جنگ روسیه در حملات اخیر، تسخیر شده است. پس از اینکه سربازان اوکراینی آشپزخانه میدان جنگ را تصرف کردند، به نظر می رسد ارتش روسیه تنها با سه ماده اولیه زنده مانده است. ویدئویی که توسط سربازان اوکراینی گرفته شده است یک خودروی زرهی بزرگ KamAZ را نشان می دهد که مجهز به آشپزخانه حرفه ای در داخل هواپیما است.

اما طبق کلیپی که شب گذشته در Reddit منتشر شد، کمدهای آن آشپزخانه فقط با پیاز، سیب زمینی و شیشه های ترشی پر شده بود. چند وقت پیش، مشخص شد که در میدان جنگ سربازان روسیه با بسته‌های جیره‌های قدیمی و تاریخ مصرف گذشته سر می کنند و اکنون گزارش‌ها حاکی از آن است که غذای تازه ای که رسیده هم خیلی بهتر از قبلی ها نیست.

دیلی استار گزارش می دهد که بینندگان از دیدن کلیپی که در هفته های اخیر در جریان درگیری منتشر شده بود، شوکه شدند. واحدهای ذخیره سازی داخل هواپیما در عین ناباوری فقط کیسه‌های فراوان سیب‌زمینی و پیاز را نشان می‌دهد

جیره غذایی روسیه

سربازی که به زبان اوکراینی صحبت می‌کند در حین فیلم‌برداری، کیسه‌های بیشتری پیدا می‌کند که در کف کامیونی که ظاهراً توسط مردم محلی غارت شده بود، انباشته شده‌اند و داخل آنها پر از سبزی بود. با باز کردن چند کشو، معلوم می شود سومین ماده غذایی سربازان روسیه شیشه‌های ترشی است. ادویه ها و چاشنی ها نیز در جعبه های پلاستیکی دیده می شد که احتمالا استفاده می شد تا طعم غذاهای اصلی را برای ارتش روسیه کمتر کند.

کمبود تنوع مواد غذایی دست مایه طنز کاربرانی بود که ویدئو را در Reddit تماشا می کردند. یک نفر به شوخی گفت: «رستوران سیب زمینی بابا گامپ. ما تاترهای (tater) سرخ شده، تاترهای پخته، تاترهای آب پز، تاترهای کاجون سفارش دادیم.»

یک کاربر اشاره کرد که محتویات کامیون ممکن است تمام غذایی باشد که به سربازان داده شده است. برخی دیگر در واکنش به ویدئو گفتند: مواد تشکیل دهنده به احتمال زیاد در کامیون دیگری ذخیره می شوند. خیلی عجیب بود که سیب زمینی روی زمین بود، شاید این فقط منوی امروزشان باشد. سربازان همچنین ممکن است جیره های کامل بخورند و سیب زمینی فقط مکمل غذایی شان باشد. این ماجرا تنها یک هفته پس از آن که یک سرباز روسی ویدئویی از جیره‌های خود را در اینترنت به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد هفت سال قبل تاریخ مصرفش گذشته، منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

ژنرال اوکراینی: «جنازه سربازان روسی خوراک سگ های ولگرد می شود»

مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

  • TOW فروردین ۱, ۱۴۰۱

    صدای دهل از دور خوش است واقعا خاک اکراینی برسر ولادیمیر قوطی یعنی ببیند چقدر پوتین ظالم هست که با سیب زمینی پیاز ترشی شکم سربازانش را سیر میکند به این علت که فساد کل روسیه را فرا گرفته الان به دنیا میگن ما به سربازان خود گوشت خالص کبابی سرو میکنیم اینقدر گوشت مرغ وگوشت بره به خورد سربازان خط مقدم دادیم دیگه واقعا دلشون را زده ترجیح میدم یه مقدار هم سیب زمینی .ترشی. پیاز بخورند تا دلشون را نزنه لعنت بر پوتین کودک کش . خائن . مزدور.ظلم نامرد به تمام معنا.این دیگه برای همه روشنه شخصیت پوتین

  • امیر اشکانی فروردین ۵, ۱۴۰۱

    این نشانگر مظلومیت ارتش روسیه است همیشه خورشید پشت ابر نمیمونه بالاخره دنیا متوجه می‌شه روسیه رو مجبور به حمله نظامی کردند

  • Mohammad فروردین ۵, ۱۴۰۱

    چرا اینقدر دروغ به خرد ملتها میدین اگه این جنگ آمریکا راه انداخته بود اینقدر سروصدا نمیکردین