بازیگر سریال «ما همه مرده ایم» برای تامین هزینه‌های زندگی‌اش هنوز هم رانندگی می کند

بازیگر سریال «ما همه مرده ایم» برای تامین هزینه‌های زندگی‌اش هنوز هم رانندگی می کند

با وجود موفقیت بزرگ سریال ما همه مرده‌ ایم (All of Us Are Dead) یکی از بازیگران این مجموعه برای تامین هزینه‌های زندگی خود همچنان به عنوان راننده و پیک فعالیت می‌کند.

لیم جِی هیوک (Lim Jae-hyuk) بازیگر این مجموعه می‌گوید پس از آغاز نمایش سریال ما همه مرده ایم همچنان به صورت پاره‌وقت به عنوان تحویل‌دهنده اثاثیه کار می‌کند.

یون چان یونگ (Yoon Chan-young)، پارک جی هو (Park Ji-hoo)، ها سونگ ری (Ha Seung-ri) و لیم جی هیوک، بازیگران سریال All of Us Are Dead اخیرا در برنامه Knowing Bros شبکه کره‌ای جی‌تی‌بی‌سی JTBC حاضر شدند.

لیم جی هیوک در این برنامه گفت: «من بازیگری هستم که مجبورم برای امرار معاش کارهای دیگری هم انجام بدهم. تا همین اواخر کارهای پاره‌وقت زیادی انجام دادم. ازجمله رانندگی و جابه‌جایی اثاثیه منزل.»

بازیگر «ما همه مرده ایم» برای تامین هزینه‌های زندگی کار پاره‌وقت انجام می‌دهد

این بازیگر فاش کرد دلیل اینکه حتی پس از معروف شدن سریال همه ما مرده‌ ایم در سرتاسر دنیا همچنان کار پاره‌وقت انجام می‌دهد این است که بتواند هزینه‌های زندگی‌اش را تامین کند. این بازیگر توضیح داد: «به جای یک کار معمولی ترجیح دادم کار پاره‌وقتم را داشته باشم، زیرا می‌خواستم بازیگری را تا مدت طولانی‌تری ادامه دهم.» پیش از این لی جین هو Lee Jin-ho، گزارشگری که حالا یوتیوبر است نیز به این اشاره کرده بود که لیم جی هیوک کارهای پاره‌وقت خود ازجمله کارهای فیزیکی را همچنان انجام می‌دهد.

لیم جی هیوک به عنوان دانشجوی برتر در سال ۲۰۱۶ وارد دانشگاه ملی هنر کره شد و با شرکت در چندین اثر ازجمله Cat’s Bar و Alice در بازیگری تجربه کسب کرد.

All of Us Are Dead سریال درام کره‌ای شبکه نتفلیکس است. این سریال زامبی محور داستان دانش‌آموزان دبیرستانی را روایت می‌کند که به خاطر پخش شدن ویروس زامبی قرنطینه شده‌ و منتظرند تا نجات پیدا کنند. این مجموعه از زمان انتشار در ۲۸ ژانویه به مدت پنج هفته متوالی در میان مجموعه‌های غیرانگلیسی‌زبان در جایگاه نخست قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

ثروت بازیگران اصلی سریال کره ای «ما همه مرده ایم» + دستمزد بازیگران نقش زامبی ها

۸ نوآوری جذاب و متفاوت سریال کره ای «ما همه مرده ایم» در ژانر سریال های زامبی محور

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود