حضور برد پیت در شهر گمشده به لطف آرایشگر ساندرا بولاک

حضور برد پیت در شهر گمشده به لطف آرایشگر ساندرا بولاک

به گفته ساندرا بولاک (Sandra Bullock)، برد پیت باید برای انتخاب شدنش در فیلم کمدی ماجراجویی «شهر گمشده» از آرایشگر مشترک شان ممنون باشد. این کمدی که اکران آن از ۲۵ مارس آغاز شده است، روی لورتا سیج (بولاک)، رمان‌نویس غمگینی متمرکز است که یک داستان‌ عاشقانه-ماجراجویی درباره یک شکارچی باهوش گنج می نویسد. این فیلم الهام گرفته از فیلم‌های ماجراجویی گذشته مانند سریال «ایندیانا جونز» استیون اسپیلبرگ و رمان «سنگ» اثر رابرت زمکیس است. داستان درباره یک رمان‌نویس رمان های عاشقانه است که با کمک یک راهنمای خوش‌تیپ به ماجراجویی در جنگل می‌پردازد.

در شهر گمشده ( The Lost City)، چانینگ تیتوم (Channing Tatum ) در نقش آلن کاپریسون، به بولاک پیوست. در داستان؛ آخرین نسخه نویسنده، لورتا توسط میلیاردر عجیب و غریب ابیگیل فیرفکس (دنیل رادکلیف) ربوده می شود. او معتقد است شهر گمشده توصیف شده در کتاب جدید نویسنده واقعی است و از او کمک می خواهد تا آن را پیدا کند. آلن برای اینکه به لورتا و خودش ثابت کند قهرمانی است که طرفدارانش او را باور می کنند، یک ماموریت تک نفره را برای نجات نویسنده آغاز می کند. در تریلرهای قبلی The Lost City، پیت به عنوان یک مامور خوش تیپ ظاهر می شود که همچنین قصد دارد لورتا را نجات دهد، تا آلن را ناراحت کند.

بردپیت شهر گمشده

THR گزارش می دهد که پیت هم از آرایشگر خود و هم آرایشگر بولاک، جینین تامپسون، برای حضورش در کمدی های آتی تشکر می کند. در جستجوی بازیگران مناسب برای نقشی خاص در فیلم آینده، تامپسون به عنوان کارگردان انتخاب شد تا نقش پیت را تضمین کند. پس از اکران فیلم در جشنواره فیلم SXSW، بولاک توضیح داد:«[پیت] و من یک آرایشگر داریم و او گفت که فیلم من را بساز و حقیت این است که به من گفت که فیلمش را بساز…»

بولاک همچنین توضیح داد برای انتخاب بازیگر این نقش «تعداد زیادی از بازیگران» خط خوردند و به شوخی گفت که پیت «هشتمین انتخاب» بوده است. اما آدام نی، کارگردان شهر گمشده، توضیح داد که پیت همیشه به برد پیت به عنوان برای ایفای نقش مضحک و خوش تیپ یک مامور سیا (جک ترینر) و مزدوری که برای رهایی بولاک از اسارت استخدام شده بود، فکر می کرد. نی می‌گوید انتخاب پیت به دلیل اعتبارش به عنوان یک سوپراستار هالیوودی، «مضحکانه» به نظر می رسید. اما خوشبختانه آرایشگاه مشترک جایی بود که این اتفاق را به واقعیت تبدیل کرد.

The Lost City به هر دو بازی ویدیویی اقتباسی Uncharted و کمدی Red Notice  می پیوندد. هر دو فیلم از رتبه‌بندی بالایی برخوردار بودند و Uncharted اولین موفقیت باکس آفیس ۲۰۲۲ آمریکا بود که بیش از ۳۰۱.۳ میلیون دلار فروش داشت.همچنین، Red Notice یکی از پربیننده‌ترین فیلم‌های نتفلیکس در تاریخ این سرویس استریم در سال ۲۰۲۱ است. اگر شهر گمشده بتواند از موفقیت این فیلم‌ها بهره ببرد، پروژه تحت رهبری بولاک با  این گروه بازیگران شانس را دارد که در سینماها امتیاز بالایی کسب کند.

بیشتر بخوانید:

آیا «لیکه لی» خواننده پاپ با «برد پیت» رابطه پنهانی دارد؟

کناره گیری موقت برد پیت از بازیگری برای تمرکز بر کسب و کار جدیدش در فرانسه

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود