۸ ستاره معروف دنیای ورزش که از نام مستعار استفاده می کنند

۸ ستاره معروف دنیای ورزش که از نام مستعار استفاده می کنند

برخی از ستاره های معروف ورزش مانند تایسون فیوری (لوک) و تایگر وودز (الدریک) از نام واقعی خود استفاده نمی کنند. از معروف‌ترین بوکسور سنگین‌وزن بریتانیا گرفته تا یک گلف‌باز نمادین و بهترین فوتبالیست تاریخ نیز  با رسیدن به شهرت نام خود را تغییر داده اند. در اینجا مجموعه‌ای از ستارگان مشهور ورزشی است که نام واقعی آنها را نمی‌دانستید را به شما معرفی می‌کنیم.

تایسون فیوری (لوک)

اگرچه نام او رسماً با نام تایسون لوک فیوری ذکر شده است، اما گزارش شده است که او در واقع او از  نام میانی خود استفاده میکند.

حداقل رقیب دیلیان وایت، وقتی میکی را از حریف بعدی خود بیرون می‌آورد و او را جعلی می‌خواند، چنین اعتقادی دارد.اما جان پدر تایسون چیز دیگری می گوید. او گفت: فکر کردم، فقط یک نام برای او مناسب است، او سخت جنگید تا تبدیل به فردی شود که در این دنیا زندگی می کند. مایک تایسون در آن زمان بهترین در جهان بود.

نام مستعار ورزشکاران

تایگر وودز (الدریک)

معروف ترین گلف باز جهان، نام تایگر به تنهایی کافی است تا در میان کسانی که حتی ورزش را دنبال نمی کنند طنین انداز شود .مادرش کولتیدا که در اصل الدریک نام داشت، آن را انتخاب کرد زیرا می‌خواست نام کوچک او مانند پدر ارل با «E» شروع شود و با حرف «K» در اولین حرف اول نامش ختم شود.اتفاقاً نام میانی او تونت یک نام سنتی تایلندی است که به زادگاه مادرش مرتبط است.با این حال، او نام مستعار یکی از همسران پدرش را برگزید

نام مستعار ورزشکاران

رومن رینز(Leati)

بیشتر کشتی گیران القاب مختلف را به کار می گیرند.اما رومن رینز نمی‌توانست از نام واقعی‌اش دورتر باشد، نامی که کمتر از تهدید به نظر نمی‌رسد.Leati Joseph Anoa’i واقعاً در WWE کار نمی کند حتی اگر این نام خانوادگی مترادف با کشتی کج باشد.

نام مستعار ورزشکاران

پله (ادسون)

ادسون آرانتس دو ناسیمنتو بهترین فوتبالیستی است که تاکنون در تاریخ فوتبال وجود داشته است. اما همه او را بیشتر به نام پله می‌شناسند، لقبی که او پس از بت دادن به دروازه‌بان واسکودوگاما، بیله در کودکی، که برای تلفظ آن سخت تلاش می‌کرد، گرفت.اگرچه می توانست دیکو باشد، همانطور که خانواده اش او را صدا می زدند.جالب اینجاست که برنده سه دوره جام جهانی در کتابش بیان می کند که نمی داند نامش چه معنایی دارد.

نام مستعار ورزشکاران

بابا واتسون (گری)

جری لستر واتسون دو عنوان مستر را به نام خود دارد. هرگز در مورد او نشنیده اید؟

خوب اگر او را با نام انتخابی اش، بابا صدا کنید، می توانید.این نام مستعار در واقع توسط پدرش گرفته شد – که معتقد بود شباهت زیادی به ستاره سابق NFL بابا اسمیت دارد.اسمیت خودش کمی چاق و ۶ فوت ۷ اینچی بود.

کاکا (ریکاردو)

یکی از پرافتخارترین بازیکنان برزیل، کاکا، سن سیرو و برنابئو را در حرفه ای درخشان روشن کرد.نام اصلی کاکا، ریکاردو ایزکسون دوس سانتوس لیته است، اما نام مستعارش حتی به این نام‌ها هم نزدیک نیست  و به پرتغالی هم معنایی ندارد. این نام به سادگی توسط برنده سابق توپ طلا پذیرفته شد زیرا برادر کوچکترش نمی توانست نام ریکاردو را به خوبی بیان کند، بنابراین او کاکا نام گرفت.

نام مستعار ورزشکاران

تیتو اورتیز (جیکوب)

این ستاره مکزیکی که قهرمان سبک وزن UFC بود، لقب پسر بد هانتینگتون بیچ را داشت.تیتو نیز از یک سالگی برای او لقب پدرش بود.اما روی شناسنامه تالار مشاهیر UFC، جیکوب کریستوفر اورتیز نوشته شده است. تغییر نام او هیچ آسیبی به تیتو وارد نکرد، زیرا او برندی به ارزش ۲۰ میلیون پوند ساخت.

نام مستعار ورزشکاران

استفن کری (واردل)

یکی از ستاره های NBA، پادشاه سه امتیازی گلدن استیت واریرز از نام میانی خود در زمین استفاده می کند.

نام مستعار ورزشکاران

با این حال، او استفن را به استف کوتاه کرده است.اما مطمئناً این نام تولد او نیست، که به طور کامل واردل استفان کری بود. کری فاش کرده که کسانی که او را از نزدیک می شناسند و اعضای خانواده، او را واردل صدا می کنند.

بیشتر بخوانید:

جوان‌‌ ترین و مسن‌‌ ترین ورزشکاران حاضر در المپیک پکن چند سال دارند

برگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیل

بدون نظر

ورود