پیشگویی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین: «پوتین ارباب جهان خواهد شد»

پیشگویی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین: «پوتین ارباب جهان خواهد شد»

بابا ونگا (Baba Vanga) عارف پیشگویی که جنگ روسیه در اوکراین را پیش بینی کرده بود، گفته بود پوتین ارباب جهان خواهد شد. او بسیاری از بلایای طبیعی را پیش از وقوع دیده بود و درباره درگیری‌ها هشدار داده بود.

او که ساکن بلغارستان بود در اواسط دهه ۹۰ در ۸۵ سالگی درگذشت و به نوسترآداموس بالکان معروف بود. اکنون گفته می‌شود او پیش از مرگ پیش بینی کرده بود که ولادیمیر پوتین و روسیه بر دنیا حکمفرمایی خواهند کرد.

ونگا در ملاقات با والنتین سیدوروف نقاش گفته بود: «همه چیز مث یخ آب می‌شود و فقط یکی دست نخورده باقی می‌ماند؛ شکوه ولادیمیر، عظمت روسیه. افراد زیادی قربانی می‌شوند. هیچکس نمی‌تواند روسیه را متوقف کند. همه توسط او از سر راه برداشته می‌شوند و او ارباب جهان خواهد شد.»

پیشگویی پیرزن نابینا: پوتین ارباب جهان خواهد شد

به گزارش دیلی پست، ونگا پیش از مرگ بار دیگر آینده باشکوه روسیه را پیش‌ بینی کرده و گفته بود روسیه تنها ابرقدرت جهان خواهد شد. او همچنین استفاده از سلاح‌های هسته‌ای و جنگ جهانی سوم را پیشگویی کرده بود.

بابا ونگا که در کودکی توسط یک گردباد عجیب کور شده بود معتقد بود توانایی پیش‌بینی آینده را دارد و بر اساس گزارش‌ها در ۵۰ سال زندگی حرفه‌ای خود صدها پیشگویی انجام داد. او از زمان پیش بینی درست غرق شدن زیردریایی کورسک در سال ۲۰۰۰ به شهرت رسید. میلیون‌ها دنبال‌کننده بابا ونگا معتقدند او از توانایی‌های ماوراءالطبیعه ازجمله تله پاتی و ارتباط با موجودات فضایی برخوردار است.

پیش بینی‌های متعدد او درباره رویدادهای جهان و وضعیت بشر ازجمله ظهور داعش و سقوط برج‌های دوقلو در یازده سپتامبر موجب منفور شدن او شده بود. محاسبات متخصصان نشان می‌دهد که ۶۸ درصد از پیشگویی‌های او تا کنون اتفاق افتاده است و طرفدارانش ادعا می‌کنند این رقم چیزی نزدیک به ۸۵ درصد است.

پیشگویی پیرزن نابینا: پوتین ارباب جهان خواهد شد
مجسمه بابا ونگا، پیشگوی نابینا در موزه بابا ونگا

بابا ونگا در سال ۱۹۸۰ پیش بینی کرد که در آگوست ۱۹۹۹ کورسک با آب پوشیده خواهد شد و تمام دنیا برایش گریه خواهند کرد. کورسک یک زیردریایی روسی بود که در ۱۲ آگوست ۲۰۰۰ در دریای بارنتس غرق شد و همه ۱۱۸ سرنشین آن کشته شدند.

او در سال ۱۹۸۹ گفته بود: «برادران امریکایی در پی حمله پرنده‌های فولادین سقوط خواهند کرد. گرگ‌ها در سرزمینی وحشی زوزه می‌کشند و خون بی‌گناهان فوران خواهد کرد.» در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ هواپیماهای ربوده‌شده توسط اسلامگرایان افراطی به مرکز تجارت جهانی در نیویورک برخورد کرد و هزاران نفر کشته شدند.

این عارف پیش بینی کرده بود که چهل و چهارمین رئیس جمهور امریکا یک سیاه‌پوست خواهد بود (اشاره به باراک اوباما) و چهل و پنجمین (که حالا می‌دانیم دونالد ترامپ بوده) با بحرانی مواجه خواهد شد که کشور را به نابودی می‌کشد.  او همچنین گفته بود چین در سال ۲۰۱۸ به یک قدرت جهانی بدل خواهد شد و از سال ۲۰۳۳ تا ۲۰۴۵ با ذوب شدن یخ‌های قطبی، سطح اقیانوس‌ها بالاتر خواهد آمد. او پایان دنیا را سال ۳۷۹۷ می‌دید و معتقد بود با این حال انسان آنقدر پیشرفت خواهد کرد که به منظومه‌ای جدید برود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • ناشناسم فروردین ۷, ۱۴۰۱

  یعنی۱۶۰سال دیگه دنیا به آخرمیرسه!! یعنی قیامت. حالابنده خداچرا زمان فوت خودش رو بهش اشاره ای نکرده بود. درصورتیکه امام خمینی نیمه خرداد رو تو اشعارش اورده بود

 • تف به کمونیست فروردین ۸, ۱۴۰۱

  جالب اونجاست که چرا الان این حرفارو میزنید و الان بابا ونگا رو معرفی کردید ؟؟؟

  خسته شدیم از این همه دروغ دغل و اراجیف

 • ناشناس2 فروردین ۸, ۱۴۰۱

  …شر میگه

 • ناسیونالیست فروردین ۹, ۱۴۰۱

  زر زده