با سریال های رمضان ۱۴۰۱ تلویزیون آشنا شوید

با سریال های رمضان ۱۴۰۱ تلویزیون آشنا شوید

رمضان سال ۱۴۰۱ هم به سرعت فرا رسید و به رسم هر ساله سریال های تلویزیونی مختلفی برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است.

«خوشنام» ، «از سرنوشت ۴» ، «نجلا ۲» و «مسافران شهر» سریال های رمضان ۱۴۰۱ هستند که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

شبکه یک: سریال «خوشنام»

سریال های رمضان 1401

سریال خوشنام به کارگردانی علیرضا نجف زاده و نویسندگی محسن کیایی و علی کوچکی و بازنویسی فهیمه سلیمانی، برای پخش در ایام رمضان ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است.

این سریال کمدی ۳۰ قسمتی است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو.»

حمید لولایی، هومن حاجی‌ عبداللهی، عباس جمشیدی‌ فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده و امیر غفارمنش، بازیگران اصلی این سریال هستند.

سریال خوشنام از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود.

شبکه دو: سریال «از سرنوشت ۴»

سریال های رمضان 1401

فصل چهارم مجموعه تلویزیونی از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و نویسندگی محمد سلطانی و روح الله صدیقی، در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش می شود.

این سریال در ۴۵ قسمت آماده ی پخش شده است.

سریال از سرنوشت تاکنون سه فصل را پشت سر گذاشته که با استقبال مخاطبان همراه شده اند. در این فصل، سازندگان سریال مشکلات و موانع پیش روی تولید داخلی بر سر راه جوانان را به تصویر می‌ کشند.

دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، ساناز سعیدی، مونا کرمی، حسین پاکدل، لیلا بلوکات، مجید واشقانی، رضا داوودنژاد، مائده طهماسبی و سولماز غنی از بازیگران این سریال هستند.

سریال از سرنوشت از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش می شود.

شبکه سه: سریال «نجلا ۲»

سریال های رمضان 1401

فصل دوم سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و نویسندگی سید حسین امیرجهانی از ابتدای فروردین ماه امسال روی آنتن شبکه سه سیما رفت و پخش آن در ایام ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت.

این سریال ۴۰ قسمت دارد.

داستان فصل دوم سریال نجلا در سال ۵۸ می‌ گذرد و درباره ی اشغال شهر خرمشهر است.

حسام منظور، محیا دهقانی، ملیکا شریفی‌ نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، ایوب آقاخانی، هدایت هاشمی، سید مهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان بازیگران اصلی این سریال هستند.

سریال نجلا هر شب ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

شبکه پنج: سریال «مسافران شهر»

سریال های رمضان 1401

سریال مسافران شهر به کارگردانی سیروس حسن پور و احمد معظمی سریال رمضانی شبکه پنج سیما است.

مسافران شهر یک سریال اپیزودیک است. هر اپیزود حول یک شخصیت اصلی و با داستانی متفاوت در چند قسمت طراحی شده که یک خط داستانی مشترک، همه ی اپیزود‌ها را به هم مرتبط کرده است.

این سریال که در ژانر ملودرام اجتماعی است و به معضلات روز جامعه می‌ پردازد، نگاهی ویژه به رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس و ایثارگران دارد.

آشا محرابی، شهرام قائدی، ویدا جوان، حبیب دهقان نسب، اسماعیل محرابی، پوراندخت مهیمن، فریبا کوثری و شهرزاد کمال زاده از بازیگران این سریال هستند.

سریال مسافران شهر از ابتدای ماه مبارک رمضان، هر شب ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما پخش می‌ شود و تکرار آن ساعت ۲۳ همان روز روی آنتن می رود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود